Левски гостува на Монтана в среща от 4-ия кръг на шампионата. Новакът в елита победи Етър в миналия кръг. Тимът е непобеден и ще се опита да се възползва от проблемите на Левски, но "сините" няма накъде да отстъпват.
Те са вкарали само един гол от старта на сезона, а защитата им прави груби грешки във всеки мач, но Тодоров се надява именно от "Огоста" да започне очакваният възход.
Левски ще бъде без Найджъл Робърта и по всяка вероятност на върха на атаката ще бъде преместен Станислав Иванов.
Илия Юруков е под въпрос и ако не започне, мястото му в средата на терена ще заеме Орлин Старокин.
Монтана няма нито една победа срещу Левски в шампионатен мач. Това прави домакините още по-мотивирани да запишат исторически успех.
Отборът не е губил на своя стадион от близо година.
Никола Спасов ще може да разчита на завръщащите се след наказание Стефан Цонков и Николай Минков. Аут за двубоя е Владимир Айтов.
Монтана играе по-сполучливо срещу "сините" като гост, където има 4 равенства, докато на свой терен е взел само 1 точка от 10 мача и загуби всеки от последните 7.
Левски може да се похвали с рекордните 20 поредни мача без нито една загуба срещу Монтана. Столичният гранд обаче е в отчайваща форма през последните месеци - 1 равенство и 5 поражения от последните 6 мача за първенство.
Освен това, в нито един от най-скорошните си 10 шампионатни мача Левски не запази "суха мрежа".
USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 29.08.2020 в 17:41:10 #68...Не отричам, днес е голям празник за Левскарите! Много месеци минаха от подобни прояви, зажаднелите за успехи техни души са удовлетворени, надявам се от очертаващия се разгром на Монтана! Биха, мачкаха, йо-хо-хо! ...Сигурен съм, че ще прочетем днес и утре и "анализи" на тема правилна клубна политика, налагане на свои кадри, издържане от волни пожертвания...
lyubomir-lyubatsi
на 29.08.2020 в 17:40:25 #67АЛЕЕЕЕ САМООО СИНИТЕЕЕЕ, АЛЕЕЕЕ САМООООО СИНИТЕЕЕЕ, АЛЕЕЕЕ САМООООО СИНИТЕЕЕЕ....!!!!!!
Apostola
на 29.08.2020 в 17:39:29 #66Жалки са тези без отбор. Сега си загубиха и съботната полюция.Ша трябва да просят от грозните си ,дебели женюрища. Баси нещастниците.
XAN_lil
на 29.08.2020 в 17:39:02 #65Еваля евала
Така се прави
Ай, за събудилия се Гранд
govedoebec
на 29.08.2020 в 17:36:29 #64Да носят титлата за Леца Поне полуфинал на ШЛ
velizar-velikov
на 29.08.2020 в 17:35:01 #63Жал ми е за вратаря на Монтана. Едва ли повече ще пази в А група. Очаквам гол от 40м.
Stariya4
на 29.08.2020 в 17:34:13 #62Ебач,като гледам си се обадил,съжалявам нямаше за малко, Та какво искаше да кажеш?
lyubomir-lyubatsi
на 29.08.2020 в 17:33:06 #61САМО ЛЕВСКИ, САМО СИНИТЕЕЕЕЕ!!!!
Paul
на 29.08.2020 в 17:32:13 #60УмеренЦСКА
на 29.08.2020 в 17:31:06 #59От чисто футболна гледна точка, според мен, Левски трябва да се опита да задържи Спиерингс и Паулиньо, последните мохикани от селекцията на Божков. Всички останали вече се изметоха и то без пари. Няма никакъв шанс тия двамата да бъдат продадени за повече от месечната сума за "кислород в маската" в най-добрия вариант! ...Пиша го това с най-голямо "добродушие" към ФК "Левски". И не за друго, вече доста време "говорителите" на клуба престанаха да се занимават с ЦСКА, "тирета", "числа" и всичко останало...
Paul
на 29.08.2020 в 17:30:13 #58Синитееееееееееееееее Великииииииии
ChernotoVlechugo
на 29.08.2020 в 17:29:39 #57Третият гол е епичен
Ой порно, порно
han-kamerun
на 29.08.2020 в 17:27:55 #56В този псевдо-порно мач голове вкарват само тези, които трябва да бъдат продадени, и то за клокото може повечко пари. Смрад!
blqblq
на 29.08.2020 в 17:22:34 #55Монтана ги качиха в А група за да изпълняват такива поръчки. В услуга на -Спартак и гел ефенди.
govedoebec
на 29.08.2020 в 17:21:05 #54Горещо препоръчвам на Насо рунтавия гъзер Али Диа от Саутхямптън има цели 50 минути игра за тях!
lexus444
на 29.08.2020 в 17:20:19 #53Истинско порно в Монтана.Кмета на града е болен фен на подуенската простотия.Не случайно тоя мач го няма никъде за залагане
УмеренЦСКА
на 29.08.2020 в 17:16:36 #52Честито на Левски, сега вече левскарите могат да си пийнат по едно или повече... Ако задържат в състава си Паулиньо и Спиерингс, може и да отлепят от дъното, където паднаха. в първите кръгове на шампионата.
govedoebec
на 29.08.2020 в 17:15:53 #51Браво на Леца единственият евробоец на Подуяне
Akademik
на 29.08.2020 в 17:13:05 #50Apostola
на 29.08.2020 в 17:12:46 #49Е,Георги сега вече можем да пием по едно. Аз съм на домашна с домашна салата. САМО ЛЕВСКИ!