Андрей Петров ще бъде новият изпълнителен директор на БФС. Той ще замени на поста Борислав Попов, информира "Блиц".
Президентът на футболната централа Георги Иванов по-рано днес информира за предстоящата поредна промяна по високите етажи на БФС.
Смяната на Попов с Андрей Петров ще бъде официализирана на 11 септември, когато ще се проведе заседание на Изпълкома.
Новият изпълнителен директор на БФС работи в централата от доста години. Петров е началникът на отдел "Стратегическо развитие".
Преди повече от месец той присъства заедно с Георги Иванов на срещата с президента на ФИФА Джани Инфантино в Париж.
USD
CHF
GBP
mottorrhead
на 06.09.2024 в 20:03:58 #33малко малко дюран дюран
mottorrhead
на 06.09.2024 в 20:03:33 #32Тихо малко, че ми е малко напрегнато
mottorrhead
на 06.09.2024 в 20:02:59 #31Ех 3к са си 3к
:
mottorrhead
на 06.09.2024 в 20:01:27 #30Вие живи ора ядете
mottorrhead
на 06.09.2024 в 20:00:32 #29А всички останали са го преписали от мен 1-2 как не ви е срам
edin_chovek
на 06.09.2024 в 20:00:03 #28Капчин е голем , тва видео къдет храни от герена остава в хронологията на бг футбола
mottorrhead
на 06.09.2024 в 19:59:31 #27Титко обаче току що фана окончателно на точен 13..Косово - Румъния 2:1.....
mottorrhead
на 06.09.2024 в 19:46:27 #26И за всичко тва е виновен рулз
mottorrhead
на 06.09.2024 в 19:45:12 #25Уж правя, двойни тройни, проверки ама пак за малко да се нахендря...
edin_chovek
на 06.09.2024 в 19:44:40 #24vanker@abv.bg на 06.09.2024 в 22:39:47#76 ЧК за Марио Метушев и си… ................................. Рулз , то в последствие Марио Метушев верно си изкара ЧК , като закла некъв негов приятел и го вкараха в затвора
Но тоя Капчин , къде го говорише изкара 1 милион долара от турнир в покерстарс , завърши втори дейбиш и копелето
Беше изчезнал няколко години , но ся го гледам пак по некви скандали около Пирин си е там
mottorrhead
на 06.09.2024 в 19:43:46 #23Уфф не издържам понякога... Пиша със 164 човека едновременно, котката ми не спира да ми пили тука, опитвам се да пуша... и точно са се оказа, че клиниката, в която бях 90% сигурен и тряаше да ода ноември да си опраам зъбите, вече са минали на ишлеме типично по турски, тоест вече се ебават с клиентите и има доста оплаквания, а уж я проверява 3 месеца и са курамиянко, току що ми звънна едно момиче от : там и вика не идвай по- добре
:
:
Мик Джагър
на 06.09.2024 в 19:43:35 #22Иначе съм съгласен, защото и мен ме е гнус да стъпя на тоя говежди стадион. За послено бяхме изхвърлени от там с полиция
german
на 06.09.2024 в 19:43:30 #21ром пиели...
кубински комуняги, дружки на Кастро и Че Гевара
Мик Джагър
на 06.09.2024 в 19:41:25 #20Ама това с НСПП много грубо
mottorrhead
на 06.09.2024 в 19:37:53 #194_neron_88 на 06.09.2024 в 22:31:05#70 Ром не пия, ама вЕрно ли е сладък Основата на рома е меласата, ти си направи сметка, дали е сладък
Мик Джагър
на 06.09.2024 в 19:36:13 #18Вие пиете за здраве, а Педерло Яковлевич се челастри с мъже за здраве
Добре, че не е оная мърша Гьонов, по-добре тоя Андрей, който и да е всъщност
mottorrhead
на 06.09.2024 в 19:29:00 #17Аха аз съм чичак ама вие, докат целите точната дума и... на събота е вече
mottorrhead
на 06.09.2024 в 19:27:23 #16Титко, само лаик като тебе мое да изпие бутилка ром,всичко сладки питиета са много коварни.. Тоест влизат лесно, но излизат трудно.. истинските пиячи пием само рИкия и тряа задължително да е над 50 об. %
mottorrhead
на 06.09.2024 в 19:23:35 #15Простаците
mottorrhead
на 06.09.2024 в 19:19:53 #14Баси простаци те, просто не знам, как такъв интелигентен млад мъж като мен е тук... И тук пак дойде времето да си благодаря... Много си благодаря и напрао евала си праим