Собственикът на Ботев Пловдив - Илиян Филипов изрази недоволството си от съдийската бригада на мача срещу Левски. Главен съдия е на двубоя е Валентин Железов, а за системата ВАР отговаря Никола Попов.
Той е на мнение, че Рилдо е трябвало да бъде изгонен още в 20-ата секунда. Тогава бразилецът влезе много грубо в главата на Даниел Наумов и получи жълт картон. Около 3 минути се оказваше медицинска помощ на стража на домакините, който обаче продължава да играе. Сигнал от ВАР и Никола Попов към Железов за евентуален червен картон не последва.
Ето какво написа бизнесменът във Фейсбук:
"Оставяме думите за вас.
100% червен картон за Левски в 20-та секунда на мача!
Честито на съдийската бригада!"
USD
CHF
GBP
Quatermain
на 01.10.2025 в 07:35:01 #16Свиня, капут пробит, тежко е да страдаш от синя шизофрения и луда крава едновременно.
gychopopov
на 01.10.2025 в 04:38:01 #15Илияне, да те ибе кой те хване!
sofia
на 30.09.2025 в 22:18:50 #14Хехе спорна топка към която вратаря се хвърля в краката на Рилдо. При сблъсъка на двамата Рилдо е стъпил и с двата крака на земята без бутони и т.н.
abc-xyz
на 30.09.2025 в 21:29:41 #13Кaлпак
abc-xyz
на 30.09.2025 в 21:29:22 #12От кога Чaлмa се цензурира? Остава и Кaкпaк да влезе в черния списък!
abc-xyz
на 30.09.2025 в 21:27:32 #11Трябва доста голяма доза наглост да напишеш “Нормална ситуация!”, когато нападателят рита вратаря в главата, без да играе с топката и без да направи опит да го прескочи! Иначе, мачът с *** мина и 4-я съдия и ВАР могат пак да минат от Левски!
Rafael.Nadal
на 30.09.2025 в 21:19:18 #10Нормална ситуация ! Рилдо нито е протягал крак , нито се опитал да удари вратаря ! Има сблъсък между двама играчи и нищо повече ! Говорим за спорна топка около дузпата , не е във вратарското поле ! Колкото Рилдо отиваше към вратаря....толкова и вратаря отиваше на скорост към Рилдо !
09.09.16
на 30.09.2025 в 19:49:04 #9Не беше нарочно просто рилдо нямаше къде да си сложи крака
n-a-Is0gsYxs
на 30.09.2025 в 19:11:36 #8Умерен Коментирай лицето на Наумов!
n-a-chx8TkqA
на 30.09.2025 в 17:39:25 #7Този мутр.аген голям спец по съдийските въпроси, като на Ботев Арда, дето орева света с декларации, а накрая се оказа че наказали съдията за непризнат 6-и гол на Арда
Quatermain
на 30.09.2025 в 17:10:16 #6Свиня, махни сините очила, смехоран.
steiner
на 30.09.2025 в 16:55:59 #5Това влизане е за черен картон,но трябва да се подпират телетата.Евроквотата е животоспасяваща.
loko-pd
на 30.09.2025 в 16:51:53 #4*** сега пак ли съдиите са ви виновни .Смешник .
Blade_Reloaded
на 30.09.2025 в 16:46:29 #3Квото каже Мигача това е.
XAN_lil
на 30.09.2025 в 16:42:16 #2Как гледам, още два-три точно отмерени шута у тифирицата.....може да му се поизправи кривата глЪва
...иначе си е чиста дузпа
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 30.09.2025 в 16:26:11 #1Ааа....какъв ч, картон !!? Та това е чиста дузпа...за сините !!? Нападателят влиза в нак. поле и тогава вратарят с безумен плонж с глава изритва синята ПтИЧКА в краката и ...дузпа ...но съдията чорбарин не я дава !,