Дружество EVN ще се проведе днес кръгла маса на тема: "Проблемът "Столипиново" и погледът на ютилити компаниите към него".
Инициативата е на електроразпределителното дружество, съобщават от радио Пловдив.
Дискусията ще се проведе в град Пловдив.
На срещата ще участват още представители на "ВиК" и компанията за улично осветление в града "Обелос".
USD
CHF
GBP
SAVA
на 26.03.2007 в 09:16:57 #5Минувач
на 26.03.2007 в 09:04:17 #4SAVA
на 26.03.2007 в 08:58:26 #3Punko
на 26.03.2007 в 08:49:54 #2A
barut
на 26.03.2007 в 08:49:25 #1