Един човек е загинал и други четирима са били ранени при катастрофа на магистрала "Тракия" тази вечер, съобщиха за news.bg от Националния медицински координационен център.
Четиримата ранени са с контузии на главата и гръдния кош и са настанени в Окръжна болница „Св. Ана" - София. Няма опасност за живота им. Те са на възраст между 28 и 39 години.
Движението е отбито от Вакарел по стария път.
USD
CHF
GBP
Mишугa
на 13.04.2009 в 05:06:04 #3Що бре,не на запад къде им стават катастрофите
Атакаджии, идат избори, за всеки случай дръжте фюрера по-далеч от магистралите 
XML
на 12.04.2009 в 23:25:21 #2Катастрофа на магистрала..... аман от олигофрени....
XML
на 12.04.2009 в 23:25:21 #1Катастрофа на магистрала..... аман от олигофрени....