Американските самолети вече се изнасят от столичното летище "Васил Левски", съобщава Нова телевизия.

Четири самолета напуснаха аерогарата. Очаква се от понеделник, 29 юни, да започнат да отпътуват поетапно и останалите американски самолети.

Припомняме, че правителството удължи престоя на американските самолети на летище "Васил Левски" до края на месец юни.

На наша територия бяха разположени около 15 самолета на Военновъздушните сили на САЩ, както и на обслужващия ги личен състав и оборудване.

До края на месеца махат US самолетите от летище "Васил Левски"

До края на месеца махат US самолетите от летище "Васил Левски"

Ето къде ще ги преместят