Повече от 50 луксозни автомобила в Пловдив осъмнаха с нарязани гуми тази сутрин. Повечето от тях са собственост на военни служители и на полицаи, съобщи БНР.
Обект на вандалския акт са били коли с марки "Мерцедес", "Пежо", "Рено", "Шкода" и други нови автомобили.
Те са били паркирани пред жилищни блокове на бул. "Цариградско шосе" и квартал "Гладно поле".
При огледа полицаите са установили, че са нарязани повечето от гумите, като при някои автомобили са пострадали и четирите.
Собствениците им изразиха съмнение, че атаката е дело на подставени лица, целящ е да „захранят" отворен наскоро сервиз за автомобилни услуги.
USD
CHF
GBP
IstinaTa
на 23.02.2008 в 10:25:59 #6RVM
IstinaTa
на 23.02.2008 в 10:24:36 #5Lufo
RVM
на 23.02.2008 в 10:13:35 #4Luftflotte Eins
на 23.02.2008 в 10:05:42 #3lokster
на 23.02.2008 в 09:42:48 #2simper_idem
на 23.02.2008 в 09:30:47 #1