Новакът в белгийския елит - Льовен представи Кристиян Малинов на своите фенове чрез пространно интервю с българския национал, което бе публикувано в сайта на клуба от едноименното студентско градче.
Халфът е на мнение, че преминаването му в този тим е сериозна крачка в неговата футболна кариера. Ето какво още сподели той:
"Имаше интерес от редица други клубове, но това вече е без значение. Когато чух, че Льовен ме иска, веднага казах на моя агент, че този отбор е първият ми избор. Льовен е перспективен отбор и искам да допринеса за успехите му.
Източник: https://www.ohleuven.com/
Чувствам се готов да се преборя за титулярно място и да пробия в белгийското първенство, което е на по-високо ниво от българското. В Белгия имам всички предпоставки да се развивам като футболист и като личност. Льовен е логична стъпка напред в кариерата ми. Знам, че Льовен има същите собственици като Лестър и е новак в белгийския елит. Скоро ще опозная новите ми съотборници и града.
Ако загубя топката, искам да си я върна възможно най-бързо. Тогава съм истински питбул. Аз съм класически дефанзивен полузащитник. Но обичам и да се включвам в атака".
USD
CHF
GBP
svtlav
на 21.08.2020 в 04:38:45 #55От Франкенщайн Ловеч до Льовен, си е сериозен скок.
black_sea_sailor
на 20.08.2020 в 19:02:55 #54krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 20.08.2020 в 21:50:24 #91 Прасе за кой град викаш със сигурност Тетевен е по голям град от Буграс ============= Превод ...?
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 20.08.2020 в 18:50:24 #53Прасе за кой град викаш със сигурност Тетевен е по голям град от Буграс
united 17
на 20.08.2020 в 18:48:19 #52Къцко, кух си като градинска лейка !!!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 20.08.2020 в 18:46:20 #51Пиргул ти си селски проЗтак,по това което пишеш,сам си каза,че си от село
от кое не каза ама не си от БургОс а от село
селянин с цървули
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 20.08.2020 в 18:40:09 #50Пиргул селянин,това ли измисли с прасето
Щейба в глупака
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 20.08.2020 в 18:38:00 #49Педи 15ката УИ
ти си доказан порен гЯз
аз ябем жени теб те ябат мАже
blue_canary
на 20.08.2020 в 18:36:35 #48А е незнам Бургас дали е селски град
,ама за няма и месец бях 6 пъти там и кат се върнах в Пловдив ми се стори,че влизам в някво безлюдно село.
united 17
на 20.08.2020 в 18:35:14 #47Къцку неграмотнуту, нарисувай си една мечка да те изяде, но преди това си нарисувай и един уй да те нае'бе, че да не станеш зян незадоволен !!!
djingibi1914
на 20.08.2020 в 18:34:10 #46Педерло ефенди Като гледам Леца най- малко титли спечелила през комунизма! Добре че са били само 45 години на власт ,(106-45) останалите 61 година къф чепец държафте да не станете шампиони Математика за 1 -ви клас!
djingibi1914
на 20.08.2020 в 18:29:45 #45Педерло ефенди Категория за отстранени действащи еврошампиони има,там първенец е Реал Мадрид със цели седем отстранени,втори е ЦСКА с 3 броя и по 2 бройки са доста Как не те е срам бе лефскарино ,за отбор на 1 век да имаш по малко евроучастия от отбор пеленаче А инак си много любопитен Екип 4 или Евроспорт са ви дали името евроидиоти,ако не знаеш има и категория Паметни моменти в ЛЕ(там сте първи в класацията невероятни обрати) За 106 години изиграй поне 1 полуфинал и съди другия защо е играл само 3 Но в случая първо пробвай да стигнеш Слабия,пък после попържай ЦСКА Сега още си в кастата на мюсюлманите,там си мерете 1/8 финалите
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 20.08.2020 в 18:29:43 #44Пиргул не ти давам античната история на Тетевен
а съвременната
ние сме от Тракийско племе “Серди”,нали се не мислиш че византийците са преди Траките
айде бегай турчин от село
п.п.Педи потен Гяз не ме занимавай търси си манаф другаде
и се забавлявай с писанията ми
united 17
на 20.08.2020 в 18:18:20 #43......Рабаконашкия проход(Обир),та Тетевен един град от най-големите врагове на турското османство.....
п.п.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 20.08.2020 в 18:09:40 #42Пиргула в какви филми влиза
селянин ти сам си каза че си от село
а аз съм от град на 600години,опожарен от турци преди 200години през 17век тетевенските търговци са обикаляли Европа и Азия,да продават стоката си а градът е наричан Алтън Тетевен
та не знам ти от кое село си
ама БургОс е турски град а в Тетевен дори и турци са имали уважението на местните чорбаджий
и Дякона е просел пари от тях
най-големия удар по държавната хазна на Турция го прави Тетевенец Петко Страшния с още трима тетевенци един от Етрополе и един Тапет,удрят турците в Рабаконашкия проход(Обир),та Тетевен един град от най-големите врагове на турското османство,А бургОс са рязани карабини и Мурви на Доган
п.п. Дори и Георги Бенковски е убит там,идвал е в Тетевен за пари за пушки и за вярни българи за неговата чета
Ohliovski_reboot
на 20.08.2020 в 18:01:48 #41Aбе махни я тая брада,е оранжево гномче,приличаш на косовар-бежанец,младо момче си,кво ви стана с тия талибански бради ------------------------------------ Само 50+ тиквистанци одат гладко избръснати щото така им казал комсомолския едно време. А Малинов брадата сигурно я реже редовно щото от 1-2 години си стои се къса. Мисла щото му е редка и дълга ще изглежда като м-р Мияги или Хо Ши Мин.
blue_canary
на 20.08.2020 в 17:56:23 #40Гинчо,ти на кой остров си пак е,корабокрушенец и мъждукаш фен?
united 17
на 20.08.2020 в 17:55:05 #39krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 20.08.2020 в 20:48:43#56 ..... селски град с селски отбори.... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Къцку неграмотнуту
blue_canary
на 20.08.2020 в 17:48:51 #38Чай да питам Къцака,чети ли го тоя Дани Петров,който искал да ми задаваш въпроси?
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 20.08.2020 в 17:48:43 #37Пирги селтак селски град с селски отбори
black_sea_sailor
на 20.08.2020 в 17:46:24 #36Селинджър е на брат ти баща му! Типичен припок. Напишеш ли му фактите, започва с обиди. Айде, у лево ...!