Барселона приема Интер в първия полуфинален двубой между двата отбора в Шампионска лига. Срещата на стадион "Монтжуик" започва в 22:00 часа българско време.
Каталунците влизат в мача в страхотно настроение, след като победиха кръвния враг Реал (Мадрид) с 3:2 и спечелиха трофея за Купата на Краля през уикенда. Барса ще иска да се възползва от домакинското си предимство срещу колебливия отбор на Интер, който е без победа в четири мача.
"Нерадзурите" се отправят към олимпийския стадион след серия от три поредни загуби, в които не успяват да отбележат попадение. В един момент отборът от Милано изглеждаше на път да има невероятен сезон, но серията от загуби измести тима от върха в Серия А и го елиминира от Купата на Италия. Шампионската лига е може би най-вероятният шанс на Интер да спечели трофей този сезон.
В състава на Барселона вратарят Марк-Андре тер Стеген, Марк Касадо и Марк Бернал остават извън сметките до края на сезона, а за предстоящия двубой треньорът Ханзи Флик няма да може да разчита и на голмайстора си Роберт Левандовски, който е с контузия. Симоне Индзаги няма проблеми с контузени и ще може да разчита на всички налични футболисти.
USD
CHF
GBP
grizzlybear1948
на 30.04.2025 в 20:55:47 #8Страхотен мач.
no-one
на 30.04.2025 в 20:01:26 #7Николаев, правилно и както виждаш рецептата е Ла Масия!
no-one
на 30.04.2025 в 20:00:22 #6Ако играеше Лева а не Торес, Барса щяха да водят. Поне 2 чисти положения изпорти Феран!
no-one
на 30.04.2025 в 19:57:01 #5***=кyрви
no-one
на 30.04.2025 в 19:56:36 #4Шегата настрани. Това момче е страшен талант от невиждан калибър, но има няколко условия да пребъде. Без ***, без контузии и здрави тренировки. За нас е късно
XAN_lil
на 30.04.2025 в 19:54:11 #3Барса имат доста рехава защита...Малко че Мартин и Мартинес са лабилни, сега и Кунде се контузи.....но поне нападението работи и на реванша няма да чака от към голове
Ай, за футбола
athletic_slava_1923
на 30.04.2025 в 19:54:03 #2Доближават се до стандартите на ебемтилигата
no-one
на 30.04.2025 в 19:45:46 #1Слаб мач. На ниво ебемти лига.