Два от отборите в Първа лига, които все още не познават загубата. Берое до момента записа две равенства, докато "моряците" са с победа и хикс.
Само преди дни Черно море понесе доста тежка загуба като гост на турския Башакшехир с 0:4, и логично отпадна от Лигата на конференциите още в първия кръг, в който участва.
Иначе варненският тим започна в Първа лига с равенство 1:1 като гост на Локо София, а след това удари на "Тича" Ботев Пловдив с 2:1, където изпъкна младият Георги Лазаров с два гола.
Под въпрос за предстоящия двубой остава опорният халф Берк Бейхан, който все още не се е възстановил напълно от контузия и пропусна последните две срещи на тима.
Берое от своя страна направи две равенства до момента. Първото като гост на Спартак Вн за 0:0, където "заралии" доминираха, но не успяха да вкарат гол.
Седмица по-късно под "Аязмото" резултатът бе 1:1 срещу ЦСКА 1948, с първи гол за сезона на Хуан Пабло Саломони. В този мач бе отстранен бе Исмаел Ферер, който логично ще бъде наказан за сблъсъка срещу Черно море.
На фона на постигнатите доста равенства от двата отбора, общо този сезон, то в последните 15 мача между Черно море и Берое мачовете без победител са само три, "моряците" са спечелили 8 победи, докато "заралии" взеха 4 двубоя.
Срещата между Черно море и Берое е в понеделнил от 19:00 ч., на стадион "Тича" във Варна.
USD
CHF
GBP
black_sea_sailor
на 05.08.2025 в 14:38:46 #14Тунчо, имам още десетина години до пенсия. Доста по-малък съм от теб.
Тунчо
на 04.08.2025 в 18:49:49 #13Черноморски,ти определено си доаен на форума.Кажи ми бе човек,по дърт ли си от мен.Мъчи ме това любопитство.Аз ги подкарах 75тата.
Тунчо
на 04.08.2025 в 18:45:11 #12Като гледаш това наше българче Златев,а и другите българчета около него и като четеш соросовите неолиберални гов*нарщини за щедроста на гнома,папазки,отворено общество и прочее купили този или онзи световно неизвестен примат,туземец или инвалид за суми в стотици хиляди и милиони...и разбиращ защо припсъра с със заличени мозъчни функции.Нещо като зомби в следствие наркомания и перастия.Иначе как ще се върже на подобни кьорфишеци?ЦДНА на който откраднахте историята бе отбор съставен от Златевци майка ви да ева трансджендърска.
black_sea_sailor
на 04.08.2025 в 18:06:03 #11Тунджо, еВи си ПМ!
tundzhaka
на 04.08.2025 в 18:00:39 #10изпревари ме.
tundzhaka
на 04.08.2025 в 18:00:23 #9Попай, атговари на К4v, не се прави на недочул.
n-a-chx8TkqA
на 04.08.2025 в 17:52:21 #8Морето направо ще разкъсат шортите на ЦеЦеКа, макар че аз по бих се радвал на един Х
n-a-chx8TkqA
на 04.08.2025 в 17:50:53 #7Моряк това момче Лазаров откъде изкочи ? В смисъл - юноша на Мотето ли е ?
don-julio
на 04.08.2025 в 17:49:39 #6Браво на Златев!
Тунчо
на 04.08.2025 в 17:45:59 #5Българите от Черно Море си он*ождат безпощадно индиано-туземците от онва нещо което си е присвойло името на уважавания от мен клуб от миналото "Берое".Предполагам такова еване ще хвърлят варненци и и на оранжавия антибългарски урод.
black_sea_sailor
на 04.08.2025 в 17:39:01 #4don-julio
на 04.08.2025 в 17:34:22 #3Ил.Ил пак е нацелил с бразилеросите. Има око за играчи този мрънкялник
black_sea_sailor
на 04.08.2025 в 16:46:18 #2УмеренЦСКА на 04.08.2025 в 19:39:13 #1 "Кратко прекъсване, за да могат играчите на двата отбора да се освежат." Ох, кога ще преминат тези горещини по нашенските стадиони! ============================ Има няма месец и половина. И ще захладнее. Така е откак се помня, Умерен. Не помниш ли...?
УмеренЦСКА
на 04.08.2025 в 16:39:13 #1"Кратко прекъсване, за да могат играчите на двата отбора да се освежат." Ох, кога ще преминат тези горещини по нашенските стадиони!