Момче на 15 години е задържано за 72 часа заради смъртта на 58-годишен мъж, който е починал след побой, съобщиха от МВР. Тялото му е намерено на 20 ноември в дома му в с. Оряховица.
Няколко дни по-рано заедно с група непълнолетни момчета задържаният е влязъл в къщата на починалия, където са му нанесли побой по хулигански подбуди.
На следващия ден арестуваният младеж е разбил дворната врата на 58-годишния мъж. Изкъртената врата го е ударила, той е паднал и е получил черепно-мозъчна травма, от която дни по-късно е починал.
При направената аутопсия освен мозъчния кръвоизлив са констатирани и други травми, сочещи че приживе му е бил нанесен побой.
Образувано е досъдебно производство по случая.
USD
CHF
GBP
baba Gica
на 22.11.2009 в 14:44:08 #8Ще влезе в затвора,ще му дадат да чете Библията после ,ще се разскае и ето след 4г. за добро поведение е на свобода.Това е България лабаво нема...
scott
на 22.11.2009 в 13:40:03 #7като в америка на електри4еския стол само така може да се оправят не6тата
Gozilla
на 22.11.2009 в 08:14:33 #6Поредното изстъпление на полумаймуните наречени за балгозвучие-роми
нешо
на 21.11.2009 в 23:06:48 #5Пешеходеца за пореден път показваш ,че си прост като галош.Малолетно е лице под 14 годишна възраст бе келеш.Този е навършил 14 години и може да лежи в затвора.Но максималната присъда според НК за него е 10 години лишаване от свобода.Така че коментирай си неща,за които си наясно,а не плещи глупости.
стар китаец
на 21.11.2009 в 18:55:40 #4Тоя дето го раздава навсякъди, същия малолетен чекиджия, инвалид ли е ? Пиши нормално бе, урод. Майка ти все ще те излови някой ден. А цигането трябва да бъде поставено до стената и разстреляно хуманно, не че съм против и да го обесят или пребият с камъни ,като в Саудитска Арабия. Някак по човешко е да го гръмнат мръсното копеле!
muncho
на 21.11.2009 в 18:32:51 #3шш ей, а оня 15 годишния дето наръга циганчето кога ще го пратите в затвора!
chjornajat kot
на 21.11.2009 в 18:32:24 #2Пак цигани !

Nevermind
на 21.11.2009 в 18:02:46 #1Европейска работа....Няма ТВУ-та вече....