В Пловдив арестуваха шофьор на автомобил, който набил друг водач.
Побойникът е задържан от полицията непосредствено след инцидента, съобщават от пресцентъра на МВР.
Вчера около 9.00 часа на спирката на бул."6-ти септември" пред областната администрация 31-годишен мъж нанесъл побой на 53-годишен.
Побойникът бил изнервен, че колата пред него се движела бавно.
Докато я задминавал, със знаци успял да накара другия шофьор да спре. Тогава се нахвърлил върху 53-годишния мъж и през прозореца на колата успял да му нанесе няколко удара и да скъса ризата му.
Полицаите от Второ РПУ реагирали незабавно на подадения за случилото се сигнал и озаптили побойника.
По случая е образувано бързо полицейско производство.
USD
CHF
GBP
GeorgiMateev
на 14.06.2008 в 20:14:03 #52уж цялата държава се ебе, пък пак комплексарски изпълнения колко трябва да ти е изнежена психиката да направиш бой за такова нещо хаха олигофрен
Юлиан-3
на 14.06.2008 в 19:18:02 #51пистолети и рязани ловни пушки в колите......
svilchu
на 14.06.2008 в 19:13:24 #50ерик.шматко наплюта,кви бухалки бе мърлъо.много филми гледаш
кокиче
на 14.06.2008 в 17:38:10 #49Ха ,този пък
.Ще бие ,щото някой карал бавно .Тоя къде се намира ?Толкова са възможностите на човека ,така шофирал .Големи идиоти има под път и над път .
ТОП
на 14.06.2008 в 16:07:08 #48Лют Регистриран на: 31.01.2008, 21:12 Пуснато на: 14.06.2008, 13:16 Да не на някакво рали този.Кой както иска, така и кара.Ако вземем за всяко нещо да бием отсреща.Какво ще .............. По твоята логика,ако някой реши да кара с 120 км/ч какво ще стане.Просто му е кефнало на човека.
Юлиан-3
на 14.06.2008 в 12:27:51 #47ще му "тропнат" 100 лева за дребно хулиганство......ово е стандарт!
куко
на 14.06.2008 в 12:06:33 #46raylight
на 14.06.2008 в 11:39:10 #45Ерик май е сънувал тая бухалка
Ямбол мрази ЦС*КА
на 14.06.2008 в 11:31:49 #44Аман от селяни в тази държава...!
Hirotama
на 14.06.2008 в 10:45:38 #43Такива дето карат бавно най ги мразя. От тях не мога да пресека, щото не го знам дали ще продължи като охлюв или ще двигне...
gancheff
на 14.06.2008 в 10:13:35 #42по-силния печели
Sisco
на 14.06.2008 в 09:51:04 #41kartman, много селяни като теб има в бг. докато има като вас нещата ще са така. 80 км/час? къде бе? ХАХА. това можеш само в 3 през нощта. И изглежда доста комплекси избиваш.
Mimi_Cancun
на 14.06.2008 в 09:25:28 #40Goveдо ,много си тъп. Кога жидя ж Мексико чужденец да мие чиний? От имиграционите такова разрешение не дават. И а сервитъор не може. Само барман или готвач. А те чистачите тук със сигорност взимат 3 пъти по голяма заплата от теб. А за камериерките да не говорим. А за скороста 120 км в час е вярно ,но само в Мексико сити. Там ако караш бавно те омитат но магистралите им са големи с 4-5 платна. А в Канкун повече от 40 км в час ако може и да ти вземат колата.
bobygada
на 14.06.2008 в 07:35:55 #39Ерик като карат идиоти по пътищата нормално е да е 50 км/ч. Аз преди да стана шофьор пресичах улиците по спокойно, сега се оглеждам по 20 пъти дали някой идиот няма да изкочи
abritus_rz
на 14.06.2008 в 05:07:57 #38Абе хора,докато в България първокласните пътища са с две ленти,то такива инциденти ще се случват постояно.
govedo
на 14.06.2008 в 03:02:30 #37Мими , гледай си тиганите и тоалетните в гол кур!
пепи
на 13.06.2008 в 22:46:41 #36Ебати смешника! Ако беше някой лош чичко щеше да се скрие под изтривалката, ама нали е човек на възраст! Жалка история, аман от позьори.
3dfx
на 13.06.2008 в 20:25:38 #35Напълно нормално е да се изнервиш на идиота, който се влачи с 20. На всички е ясно, че такива затрудняват движението, правят задръствания и изнервят останалите шофьори... Обаче ако имаш проблеми с нервите е най-добре да отидеш да си ги лекуваш. Как нито веднъж не ми се е случвало толкова да се ядосам, че да искам да се бия с някого!? Дори когато са ме удряли, след като ми отнемат предимството...
всезнайкото
на 13.06.2008 в 19:58:59 #34ако възрастния имаше в жабката пистолет защото е военен или ченге заглавието щеше да е съвсем друго
Mimi_Cancun
на 13.06.2008 в 18:10:02 #33В Канкун не може да се кара с повече от 40 км в час. Има големи глоби.Патролките са на всеки 50 метра. Но и катастрофи няма,или ако стане катастрофата е малка ,няма муртви.Ако има пешаходци им махат с рака да преминат. В България като се прибера изпадам в ужас.Карат като че ли са на магистрала