В Пловдив арестуваха шофьор на автомобил, който набил друг водач.

Побойникът е задържан от полицията непосредствено след инцидента, съобщават от пресцентъра на МВР.

Вчера около 9.00 часа на спирката на бул."6-ти септември" пред областната администрация 31-годишен мъж нанесъл побой на 53-годишен.

Побойникът бил изнервен, че колата пред него се движела бавно.

Докато я задминавал, със знаци успял да накара другия шофьор да спре. Тогава се нахвърлил върху 53-годишния мъж и през прозореца на колата успял да му нанесе няколко удара и да скъса ризата му.

Полицаите от Второ РПУ реагирали незабавно на подадения за случилото се сигнал и озаптили побойника.
По случая е образувано бързо полицейско производство.