Повече от два часа бившият изпълнителен директор на „Кремиковци" и шеф на ЦСКА Александър Томов бе разпитван в Националната следствена служба. Томов дойде в НСлС направо от летището, където кацна след посещение в Лондон, свързано с предстоящата продажба на ЦСКА.
Припомняме, в Лондон живее собственикът на "Кремиковци" и ЦСКА Прамод Митал.
Поводът за разпита са съмнения за източване на комбината.
След разговорите със следователите Томов бе лаконичен, заявявайки, че в Кремиковци не се е крало.
Радвам се, че няма хора, които са крали в „Кремиковци", бяха думите на Александър Томов.
USD
CHF
GBP
bobygada
на 29.05.2008 в 13:19:41 #4той титлата я взе почти без пари ама колко гепи в джоба

отдалече
на 28.05.2008 в 16:49:42 #3На ти булка, Спасов ден.
Пиночет
на 28.05.2008 в 15:36:50 #2Вярно ли бе? Ама как така? Той толкова честен ми е изглеждал винаги...
dachi
на 28.05.2008 в 14:32:23 #1ДА ГО АРЕСТУВАТ