Софийски градски съд даде ход на делото срещу бившия председател на Плевенския районен съд Любомир Кръстев.
Припомняме, той бе заловен да кара автомобил пиян в ранните часове на 5 август 2007 г.
Тогава съдията отказва да му бъде направена проба за алкохол, бил е без лични документи и избягва от полицаите.
След проверка е установено, че Кръстев многократно в работата си е накърнявал престижа на съдебната власт. Впоследствие правосъдният министър Тачева разпореди Любомир Кръстев да бъде уволнен.
USD
CHF
GBP
Aдонай
на 17.02.2009 в 17:30:23 #1Не бива да се бърза толкоз ,другари....ааа,идат избори....нека шоуто да започне сегааа...
