В 1.33 часа тази сутрин избухнало взривно устройство пред фолк-клуб "Гранд" в Ямбол.
Няма пострадали, съобщават от пресцентъра на МВР.
Нанесени са материални щети на входната врата и са счупени стъкла на дискотеката.
Направен е оглед от служители на ДОТИ.
Видът и количеството на взривното вещество все още не са изяснени.
Образувано е досъдебно производство.
USD
CHF
GBP
Luftflotte Eins
на 19.05.2008 в 22:45:36 #2Една чалга дРискотека по-малко !

Ямбол мрази ЦС*КА
на 19.05.2008 в 11:32:31 #1Това пак трябва да е дело на мутрите на Лечков