ЦСКА ще приеме Ocиeк на Националния стадион "Васил Левски" в първия мач от третия предварителен кръг в квалификаииите на Лигата на конференциите.
В четвъртък вечер хърватите победиха с 1:0 полския Погон Шчечин и след нулевото равенство в предходната среща ще се изправят за втори път на пътя на "армейците".
Първият двубой на червените с Осиек е на 5 август (четвъртък) от 20:00 часа. От ръководството на ЦСКА взеха решение мачът де се проведе на националния стадион "Васил Левски", тъй като съоръжението ще позволи присъствието на повече привърженици. Както е известно от УЕФА разпоредиха във връзка с мерките срещу разпространение на коронавируса да са позволява присъствие на публика спрямо местните здравни изисквания.
У нас това е 50% от капацитета на всеки сектор със седящи места на стадиона. Именно поради тази причина в двубоя срещу Лиепая сектор "Г" на "Българска армия" остана изцяло затворен, а на трибуните бяха допуснати общо само 4 хиляди зрители в секторите "А" и "В". При положение, че мачът с Осиек ще е на националния стадион "Васил Левски", то допустимата бройка зрители ще е 20 хиляди, пише "Тема спорт".
Последният евродвубой на "армейците" на "Васил Левски" бе в края на миналата година, когато воденият от Бруно Акрапович тим победи Рома с 3:1.
USD
CHF
GBP
kurvata05
на 01.08.2021 в 19:48:01 #21На тоя смешен пидиразин защо му викат Галка!? Да не го е клатила някоя спинозна мангалка
да си признае докато не е заиграла пръчкаТа
code
на 01.08.2021 в 09:37:32 #20Та след като всичките тия посочени от теб ЦСКА-та са "бивши" и си имат свои стадиони, емблеми и публика, ти от кое ЦСКА си, бе Мурджо? ---------------- Ти пак не си разбрал
Общото между всички тези преименувани и пререгистрирани през годините ЦСКА-та са:
Стадиона
Червените екипи
ПУБЛИКАТА
code
на 01.08.2021 в 09:34:16 #19Ватерлъ, нямам намерение да се повтарям.С няколко изречения по-долу смятам,че бях ясен.
code
на 31.07.2021 в 19:49:10 #18Апропо,не те видях в статията от мача на любимия ти отбор. Няма значение.Ти не си фен.
code
на 31.07.2021 в 19:46:47 #17Всички ЦСКА-та са бивши ,даже си имат собствени емблеми,дружества и каквото друго си поискаш. Константите са: Червения екип,стадиона,ПУБЛИКАТА. Това е ЦСКА. Бумащината я оставям на теб.
united 17
на 31.07.2021 в 16:01:45 #16Това е програмата за 1-ви кръг от новата игра която стартираме. Първият мач е на 13-ти Август от 21: 30 бг тайм !!! Всички прогнози се дават на ..... https://topsport.bg/top-prognozi1/hristo-marashliev-gost-v-top-prognozi.html.... всякакви въпроси и питанки на същото място, или при Панчо на личният му е-мейл който е даден по-долу !!! От новият сезон ще има по 13 срещи във всеки кръг, като кръговете ще бъдат по 2 на седмица !!! Също така и прогнози за шампион и голмайстор от първенствата на Англия, Испания, Германия, Италия и Франция, които трябва да се дадат в срок до 31-ви Август. За познат шампион се дават 10т. а за познат голмайстор 15т. които в края ще се добавят към резултатите от играта с прогнозите и така ще се сформира генералното класиране !!! Записванията са при Панчо, може да комуникирате с него на takanohana@abv.bg вноската за участие е 40 лв. + на кой колкото му се откъсне от сърцето за благотворителност !!! В миналата игра събрахме малко повече от 800 евра които отидоха в помощ на болно момиче !!! Играта стартира на 13-ти Август, а крайният срок за записване е 15-ти Септември, като и до тази дата трябва да се плати вноската за участие !!! Имайки в предвид, че тука повечето сме мелеонере, финансови магнати и крупни бизнесмени и времето ни е нещо, много, много ценно, искам да Ви подсетя само, че КОЙТО НЯМА ВЪЗМОЖНОСТ, ИЛИ ВРЕМЕ ДА УЧАСТВА, МОЖЕ ДА СЕ ВКЛЮЧИ САМО С ДАРЕНИЕ !!! Късмет на всички !!! 1. Borussia M'gladbach vs Bayern Munich 2. Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt 3. Manchester United vs Leeds United 4. Leicester City vs Wolverhampton Wanderers 5. Tottenham Hotspur vs Manchester City 6. Mallorca vs Real Betis 7. Alaves vs Real Madrid 8. Celta Vigo vs Atletico Madrid 9. Barcelona vs Real Sociedad 10. Marseille vs Bordeaux 11. Levski Sofia 14 : 00 Tsarsko selo 12. Lokomotiv Sofia 1929 vs CSKA - Sofia 13. Arda vs Ludogorets
orindg_prips
на 31.07.2021 в 14:29:26 #15Какви армейци бълнуваш ачууу такива като тебе освободени от военна служба, виж дедо Боре ако барне един калашник и ще има квиик!
code
на 31.07.2021 в 14:25:57 #14За кое бивше ЦСКА питаш Ватерло,щото бивши ЦСКА-та има много и една и съща публиката подкрепя всяко едно от тях:Септември при ЦДВ,ЦДНВ,ЦДНА...ЦСКА Септемврийско знаме,Средец...ЦСКА-София. Всички тези отбори си унаследяват публиката. Ти за кой питаш?
VLAD
на 31.07.2021 в 13:23:23 #13Ватерло, деде изкуфяло, наистина ли си бил любимата кукла на Жоро Дантелата?
kanchu
на 31.07.2021 в 12:08:19 #12Сега ходиш за еуфория до Разград предполагам?
kanchu
на 31.07.2021 в 12:01:02 #11Навремето и аз бях на един мач Литекс-Спартак Москва 0-5 на ст Нефтохимик,пълен стадион,руснаците им скъсаха оранжавите шалвари от бой,голяма еуфория беше, ============================
code
на 31.07.2021 в 11:40:13 #10И дано този път,независимо от резултата няма изцепки на феновете ,като тези след мача с Лиепая. Ние не сме подуянските фенове,които събличат играчите след негативен резултат.Не ми се мисли и какво друго биха им направили,ако нямаше журналисти наоколо. Подкрепа до последно,както само публиката на ЦСКА може!
partenkov
на 31.07.2021 в 10:30:04 #9Толкова бяха и срещу Лилипутия
kanchu
на 31.07.2021 в 09:35:33 #8В Сряда пътуване до Ловеч, 10000 човека макс, напиваме се, спиме до обед на площада, и тръгваме с рейсовете ритуално и мащабно шествие към заветната София.......
cvetomirmagnitski
на 31.07.2021 в 09:25:39 #7Друго си е ходжата в разградската джамия да обяви, че дълг на всеки правоверен е да посети хюмнефарма арена
VLAD
на 31.07.2021 в 09:21:28 #6В колко тръгват автобусите от Ловеч, да се качя и аз? Двете синьозелени храчки няма ли да ме светнат?
kanchu
на 31.07.2021 в 09:15:28 #5Няма да ги бавим както латвийците......
red-bulgarian-truth
на 31.07.2021 в 09:11:31 #4Мача е 2-0 първото полувреме второто ще и нанижем още един общ резултат 3-0 САМО ЦСКА
kanchu
на 31.07.2021 в 09:07:38 #3От поне 5 години Гришата ни кара насила в София на мач. Особено сега в тия жеги съм бесен че ще ни заминат доматите и картофите, догато набиваме семки на стадиона, вместо да си поливаме градините из етрополския балкан....
:
makedonski
на 31.07.2021 в 08:55:15 #2При положение, че град Ловеч е с население от 34 хил. души, много старци и деца ще трябва да довлече Гришата. Влакова композиция ли ще им наемат?