Адвокат Станислав Трендафилов, който работи с ЦСКА, коментира пред вестник "Тема Спорт" новата оценка на стадион "Българска армия" и базата в Панчарево.
"Вече сме съгласни с оценката която е обективна и е отразила амортизацията на съоръженията, както и направеното от клуба. Оттук насетне трябва да се изчистят наемните отношения между клуба и държавата, както и да се отчете и признае инвестиционната програма.
След това ще учредим новото дружество "Спортни имоти "Българска армия" и оттам вече ще се очаква процедурата по строителството. ЦСКА има двегодишен срок да внесе сумата по оценката на базите (23,3 млн. лв.)", каза Трендафилов, но от клуба на няколко пъти обявиха, че имат готовност веднага да внесат сумата.
"Другата седмица имаме насрочена среща с министерството, на която ще обсъдим наемните отношения и инвестиционната програма, след което трябва да ги одобрят. Би трябвало това да отнеме около 7-10 дни", допълни адвокат Трендафилов.
USD
CHF
GBP
sly
на 31.07.2020 в 18:19:02 #38И кажи как дебнеше"червенушкото"! Но за такива злобни като Галка-фалитът на Леца музика! Кеф как вие!
sly
на 31.07.2020 в 18:15:38 #37Лецата да мислят за проблема си: "Левски незаконно на Герена, държавата плаща данъците на стадиона.Миналата година собственикът на стадион "Българска Армия" - спортното министерство, прекрати договора за концесия с впоследствие фалиралия ПФК ЦСКА АД, заради неплатени данъци. За сравнение - имотните разходи на "Георги Аспарухов" се поемат от държавата.Годишните данъци на комплекс "Георги Аспарухов" – стадионът и залите са 80 524 лева и винаги са се плащали от държавата. Областната управа ще изчака новия закон за спорта, за да проведе търг за наемане на съоръженията.Ако това не се случи ще предприема действия за дългосрочно отдаване под наем на тези съоръжения. Това означава договор за наем, концесия.", каза областният управител". Галке, я кажи ти намери ли пари за гащи на Леца, или ще даваш от своите! Така и не изясни пола си тук! И се научи на правопис, доцентке!
Ohliovski_reboot
на 31.07.2020 в 17:06:27 #36Що нема "Благодарим за новата оценка на г-н Кралев и за вещото ръководство на вожда и учителя г-н Борисов"?
Мик Джагър
на 31.07.2020 в 15:01:01 #35Нещо разви шизофрения, никога ме съм казвал това, което цитираш
Лека вечер и приятен уикенд
sly
на 31.07.2020 в 14:46:26 #34Лецата да мислят за проблема си: "Левски незаконно на Герена, държавата плаща данъците на стадиона.Миналата година собственикът на стадион "Българска Армия" - спортното министерство, прекрати договора за концесия с впоследствие фалиралия ПФК ЦСКА АД, заради неплатени данъци. За сравнение - имотните разходи на "Георги Аспарухов" се поемат от държавата.Годишните данъци на комплекс "Георги Аспарухов" – стадионът и залите са 80 524 лева и винаги са се плащали от държавата. Областната управа ще изчака новия закон за спорта, за да проведе търг за наемане на съоръженията.Ако това не се случи ще предприема действия за дългосрочно отдаване под наем на тези съоръжения. Това означава договор за наем, концесия.", каза областният управител".
Мик Джагър
на 31.07.2020 в 14:44:10 #33Ватерло, сложил съм си снимката на Мик Джагър, защото се свързаха с мен адвокатите на Златин Тепсиев и ме заплашиха. След това ме баннаха от топспорт и така. Обадят ли ми се и на Мик Джагър адвокатите, веднага ще предприема нужните мерки да не ме подведат под отговорност. Все още не мога да разбера защо се сърдиш като исках да изнесеш информация за георги Марков, като подчертах, че очаквам да из есеш такава “от кухнята”, не “от спалнята”. Освен това съвсем коректно посочих, че се надявам оплакванията от дантеления агент да са направенимпред теб докато пиете коктейли на терасата, а не докатонвъртите кръстачки в спалнята. Ти веднага стана мнителен и в пълно противоречие с декларираното от теб, че не обиждаш пръв ми налетя. Не са хубави тези неща и поведението ти не кореспондира с академичния толеранс
sly
на 31.07.2020 в 11:58:54 #32Педерло/Галина, Сините фенове преди време излизаха да правят символично траурно шествие.. ако искат могат да повторят, вече имат и опит! Отново киснеш тук, но по-добре давай от кесията да има за наем на стадиона в подхуенци! "Левски незаконно на Герена, държавата плаща данъците на стадиона.Миналата година собственикът на стадион "Българска Армия" - спортното министерство, прекрати договора за концесия с впоследствие фалиралия ПФК ЦСКА АД, заради неплатени данъци. За сравнение - имотните разходи на "Георги Аспарухов" се поемат от държавата.Годишните данъци на комплекс "Георги Аспарухов" – стадионът и залите са 80 524 лева и винаги са се плащали от държавата. Областната управа ще изчака новия закон за спорта, за да проведе търг за наемане на съоръженията.Ако това не се случи ще предприема действия за дългосрочно отдаване под наем на тези съоръжения. Това означава договор за наем, концесия.", каза областният управител".
code
на 31.07.2020 в 11:35:27 #31Лично на мен ми харесвате такива каквито сте в момента -слаби и политикозависими с разединени фенове и кукли на конци начело, които са пълни палячовци -------
code
на 31.07.2020 в 11:33:47 #30Green mile е книга на Стивън "The King"
Всъщност това представлява коридорът,боядисан в зелено,водещ от килията до стаята за екзекуция.
german
на 31.07.2020 в 11:23:18 #29мосю трионЕ, книгата е издадена под такова заглавие
и филмът, струва ми се...
Мик Джагър
на 31.07.2020 в 10:59:03 #28Жорка, според мен е задължително, защото клубът няма да отговаря на редица критерии, но все пак бфс може да вземе да ви издаде лиценз и при това положение
Лично на мен ми харесвате такива каквито сте в момента -слаби и политикозависими с разединени фенове и кукли на конци начело, които са пълни палячовци
Искам да ви бием с по едно кротко 3:0 и да затворим и последната ви врата-статистиката в преките двубои
Лошото е, че ГГ е по-злобен от мен и ще ви се отебе, подозирам, че ако мача е зимата, сам ще рине снега с лопатата да разчиства терена
Ватерло, защо ми се сърдиш като по никакъв начин не съм те обидил и тговарям на всичките ти въпроси
Дори не те наричам с придобилото гражданственост название “Педерло”.
HondaPreludeTurbo
на 31.07.2020 в 09:56:23 #27Catch22 хвала на наш ББ,КК,ГГ
HondaPreludeTurbo
на 31.07.2020 в 09:44:15 #26Catch22
на ДПС
HondaPreludeTurbo
на 31.07.2020 в 09:27:27 #25Catch22-мозАк
ББ-КК
Mr.Jack
на 31.07.2020 в 09:26:31 #24"Гледал съм го и в голяма степен се старая да приличам на въпросният негър. За одеве, дето използвах говедо наместо вол, прощавай, все пак няма как да знам какъв вид говедо си. " Ей хора, уважавайте се поне малко! Паната, хем се старае да прилича на един изключително позитивен и добър художествен персонаж, хем нарича опонента си говедо.
Мик Джагър
на 31.07.2020 в 09:25:35 #23Ватерло, кому е нужно да се обиждаме и какво нередно и противоречиво видя в коментара ми? Както продължавам да твърдя пълна глупост и базово незнание е да твърдиш, че акциите имат само символична стойност, защото не се търгуват на борсата. Няма никакво извъртане от моя страна и продължавам да го твърдя. Признавам, че съм малко разочарован от отговора ти за Георги Марков. Представях си, че сте седяли с него на обширна тераса в апартамента в една красива европейска столица с коктейли “Космополитън” в ръце и имаш информация “от кухнята”, която ще ми споделиш. Както и да е, без да се сърдиш, аз подозирам, че дантеления агемт е проявил за пореден път плъхския си характер и напуска потъващия кораб.
HondaPreludeTurbo
на 31.07.2020 в 09:13:33 #22ГМОЛИТЕКССОФИЯ ВСЕ гласуват за ББ.
HondaPreludeTurbo
на 31.07.2020 в 09:03:16 #21Вечна Дружба ГМОЛИТЕКССОФИЯ и ББ-КК
Отборчето на ББ
Мик Джагър
на 31.07.2020 в 08:31:15 #20Ватерло, на дебилни въпроси няма да отговарям. Като ти липсват базови познания, трябва един час да пиша и я ме разбереш, я не. Никога не съм се изхвърлил, че съм нещо като адвокатин, а просто казах, че съм адвокат. В последните години се занимавам със съвсем различни неща, но като ми се каже публично дружество, знам, че акциите му се търгуват на регулиран пазар на ценни книжа. ЦСКА и Леефски не са публични дружества. Мани тия глупости, вече няколко пъти те питам нещо по-просто, по което си компетенетен. Верно ли видният политически лизач Георги Марков е напуснал ГЕРБ и какви са му мотивите?
german
на 31.07.2020 в 08:30:13 #19ватерло, колкото и да си контра на "ню арми арена", стадионът трябва да се случи
както и тези на левски, ботев, локо пд, морето и т.н.
не е редно държава в 21 век да има такива руини
и какво ако бутнат и заравнят армията със земята
ще направят една поляна или детска площадка с европари дето 1/2-та ще ги гепят
или нЕква чалга-кръчма...