Треньорът на ЦСКА Бруно Акрапович обеща отборът да бъде с 20% по-силен през пролетния дял на първенството.
"Не играхме контроли с топ отбори, но за този период това не е проблем. Искаме да имаме по-голямо притежание на топката, да пресираме съперника високо - точно това и отиграхме. Свършихме онова, което искахме да направим.
Сега ще работим за експлозивност, тренировките ще станат по-къси, но по-интензивни. Ще включим и доста тактика, за да доизчистим стила на игра. Има малки неща, които трябва да подобрим - какво да правим, когато загубим топката, какво да вършим, когато тя е в нас - дребни детайли.
Искам играта ни да изглежда по-сигурна, както и да създаваме повече проблеми на противника. Мисля, че с 15-20 процента можем да качим нагоре играта си, това го може отборът.
Вече се познаваме добре, играчите приеха новата система позитивно. Имаме здрава конкуренция в състава. Това се доказа и през миналата година. В трудните мачове се видя, че имам достатъчно качествени играчи. Затова и нямаме нужда от много нови попълнения", каза Акрапович пред БНТ 1.
USD
CHF
GBP
sly
на 25.01.2021 в 10:25:34 #7waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06#187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на Прокоратурата!" Йористке? х Ха,ха,ха Васил Кънчев! 1879 г.- Освобождението на България! Галке, мати знаеш ли какво е%? да не би да са двте нули на повънкато?
sly
на 25.01.2021 в 10:24:28 #6Йористката Галка и тук ли замириса? waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06#187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на Прокоратурата!" Йористке? х Ха,ха,ха Васил Кънчев! 1879 г.- Освобождението на България!
han-kamerun
на 25.01.2021 в 10:18:14 #5Тоя как го изчсли 20%? По системата Халифакс ли?
SS LEVSKI
на 25.01.2021 в 09:58:39 #4И 100% по черни......и напред към сенегалската купа.....
ФК Лафка Подуенска
на 25.01.2021 в 09:49:21 #3Мичурин, Някак си не е сериозно да слагаш етикет "анонимник" имайки предвид, че минеш ли табелата на твоето село никой не е чувал за теб
kanchu
на 25.01.2021 в 09:22:28 #2Струва ми се че Бруно има в предвид +20% от мачовете под негово ръководство досега. Това пък означава, че реално може да се атакува 33-та титла. 32-та е от времето на Атлетик Слава, клуб чийто наследник е ЦСКА! ( за ссправки при Дроида)
Мик Джагър
на 25.01.2021 в 09:21:38 #1Отборът е доста силен и има сериозна конкуренция. Поради промяната на схемата обаче няколко играчи, които принципно имат добри качества станаха излишни. Това породи и нуждата да се вземе един централен защитник и един вътрешен халф с по-голяма пъргавина от Юга, за да го допълва.