ЦСКА гостува на последния Етър три дни след подвига си в Лига Европа.
"Армейците" донесоха много радост на привържениците си с успеха срещу Базел, но сега трябва да се концентрират върху представянето си на свой терен.
Днес момчетата на Стамен Белчев гостува на Етър, който няма спечелена точка през кампанията.
Въпреки натрупаната умора, се очаква ЦСКА да стигне до трите точки във Велико Търново и да се завърне в Топ 3.
Етър е в тежка ситуация след седемте поредни загуби. "Болярите" оказаха сериозна съпротива в мачовете срещу силните състави на Лудогорец, Левски и Локомотив (Пловдив) и ги загубиха в края.
В миналия кръг обаче беше допуснато тежко поражение с 1:5 от новака ФК ЦСКА 1948. "Виолетовите" са вкарали най-малко голове от всички отбори и са допуснали най-много попадения в собствената си врата.
Трима от Етър с отрицателни проби, на линия за ЦСКА
Под карантина остават двама играчи на "болярите"
След наказание в състава на Етър се завръща Антон Огнянов.
През последите две години и половина най-убедителната победа на ЦСКА като гост в първенството е именно във Велико Търново с 4:0 през миналия сезон.
"Червените" нямат мач без отбелязан гол от началото на сезона, но запазиха само две сухи мрежи.
В исторически план Етър има едва 6 шампионатни победи срещу "армейците", като всичките са постигнати у дома. Статистиката от срещите във Велико Търново се допълва от 11 равенства и 11 успеха за софиянци.
USD
CHF
GBP
Доктора
на 04.10.2020 в 16:45:43 #33Ахмедов е хищник, има нюх към гола...
...обаче го раздава "дупе" малко, един вид гъзарее, а още е зелен
Ако се научи, че футбола е колективен спорт, ше стане чиляк
blue_canary
на 04.10.2020 в 16:43:01 #32Припса па умува и гадае.Тоя мач е 0:3 и без Алито
УмеренЦСКА
на 04.10.2020 в 16:32:20 #31Да, отсъствието на Соу никак не е весела работа, може и наистина да го продадат. Ако стане така, отсъствието му ще се усети и то в негативен план... ...Трябва да сме привикнали вече на тези неща, колкото и да са неприятни...
govedoebec
на 04.10.2020 в 16:29:50 #30Според мен дали със Соу или без ,все тая! Имаме Ахмед,Юрич.Тонислав.
bernal
на 04.10.2020 в 16:23:17 #29user avatar 90418 СЛЕДВАЙ govedoebec на 04.10.2020 в 19:17:21#73 Бай Али литна към Франция май! Още 8-10 000 000 ароматизатора в касата! ако са 8 милиона си заслужава но едва ли ще са повече от 3 което не си заслужава в този момент точно
bernal
на 04.10.2020 в 16:21:02 #28Али Соу май е изиграл последния си мач за ЦСКА .Много жалко сега ще видите всички който го псувахте колко важен и добът играч беше
:
:
:
govedoebec
на 04.10.2020 в 16:17:21 #27Бай Али литна към Франция май!
Още 8-10 000 000 ароматизатора в касата!
Rafata
на 04.10.2020 в 12:38:51 #26Чешка пич, от български селянин си се преквалифицирал в чешки такъв. Жалко, че не ти стиска да те намери човек и да се убеди в правотата на думите ми. Паляк, не ме занимавай повече с жалкото си съществуване
Rafata
на 04.10.2020 в 12:19:33 #25Чешка пич, от колкото и време да си в Прага, явно не е достатъчно, като те виждам що за стока си. В частния случай точно това значи турбо гъзар
Rafata
на 04.10.2020 в 11:36:57 #24Чешка пич, не те знам къв и що си, явно си турбо гъзар щом си от толкова време в Прага. Бъди и мъж малко и дай координати
nick-krastev
на 04.10.2020 в 11:36:25 #23Чешкото обратно се изживява като партизан преди 9-ти ! Тежат ли ти въображаемите "златни" медали от два спорта за две страни ?
Rafata
на 04.10.2020 в 11:27:57 #22Окоча, Типстъра е един паляк, дето щеше да опъва оранжев транспарант с Ловеч на една лятна подготовка на ЦСКА в Марбея. Ама, като дойде реално да го направи, окаля гащите и повече не се появи
Rafata
на 04.10.2020 в 11:16:05 #21Чешка пич, с удоволствие щях да те видя, но от понеделник чехите обявяват извънредно положение. Но дай координати, ще дойде едно аверче молдовче. А Нашето не се губи, да не се засегнеш
nick-krastev
на 04.10.2020 в 11:12:09 #20Сливката е друг тип той е скрит гей роден във варненско село, но живял във Варна за да не срами родителите си. Известен е с това, че и агитката на телетата и армейската агитка са го минавали на караминьол.
nick-krastev
на 04.10.2020 в 10:59:28 #19Чешкото ако е голям корназ зад клавиатурата, а иначе е много ранима и нежна душа . Лъже като дрът циганин на конски пазар и се хвали сам щото циганката дето го хвалеше умря отдавна.
Rafata
на 04.10.2020 в 10:48:30 #18Чешка пич, дай координати
Rafata
на 04.10.2020 в 10:33:08 #17Чешка пич, защо отказваш реална среща с хора от форума? Бъди мъж и им повтори и в лицето същите неща, за които имаш смелост тук. Нали си джудистче
Rafata
на 04.10.2020 в 10:28:42 #16Всички яко псуват Чешка гей
Rafata
на 04.10.2020 в 10:20:45 #15Никакво подценяване! Единствено искам да видя титуляр новото франсе. Няма да кога да го бавим и опашкаря Етър е най-подходящ. Айде за празника - днес играе ЦСКА
nick-krastev
на 04.10.2020 в 09:59:36 #14baba_meca на 04.10.2020 в 12:53:01#31 Жаклина, днеска има свободен ден, ☆☆☆ Съмнявам се, просотията почивен ден няма !