ЦСКА гостува на последния Етър три дни след подвига си в Лига Европа.
"Армейците" донесоха много радост на привържениците си с успеха срещу Базел, но сега трябва да се концентрират върху представянето си на свой терен.
Днес момчетата на Стамен Белчев гостува на Етър, който няма спечелена точка през кампанията.
Въпреки натрупаната умора, се очаква ЦСКА да стигне до трите точки във Велико Търново и да се завърне в Топ 3.
Етър е в тежка ситуация след седемте поредни загуби. "Болярите" оказаха сериозна съпротива в мачовете срещу силните състави на Лудогорец, Левски и Локомотив (Пловдив) и ги загубиха в края.
В миналия кръг обаче беше допуснато тежко поражение с 1:5 от новака ФК ЦСКА 1948. "Виолетовите" са вкарали най-малко голове от всички отбори и са допуснали най-много попадения в собствената си врата.
Трима от Етър с отрицателни проби, на линия за ЦСКА
Под карантина остават двама играчи на "болярите"
След наказание в състава на Етър се завръща Антон Огнянов.
През последите две години и половина най-убедителната победа на ЦСКА като гост в първенството е именно във Велико Търново с 4:0 през миналия сезон.
"Червените" нямат мач без отбелязан гол от началото на сезона, но запазиха само две сухи мрежи.
В исторически план Етър има едва 6 шампионатни победи срещу "армейците", като всичките са постигнати у дома. Статистиката от срещите във Велико Търново се допълва от 11 равенства и 11 успеха за софиянци.
USD
CHF
GBP
red_phoenix
на 04.10.2020 в 18:48:20 #173Убиха успешно темпото и устрема!
: Айде и Милчо полегна, милия!
УмеренЦСКА
на 04.10.2020 в 18:48:16 #172...Нямам нищо против Етър да спечели първите си три точки в шампионата, нека да е за сметка на ЦСКА...
asentseto_asentseto
на 04.10.2020 в 18:47:33 #171Тц-тц-тц...изключително слаб мач
По-слаб и от този със Сирените
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 18:47:17 #170Полудявам като видя такива фаулове, като тоя, след който ако лв получи картон. Защо са такива уличницо нашите съдии и свирят подобни изпълнения?
tun1915
на 04.10.2020 в 18:47:17 #169Аз само гледам ви сеира.
red_phoenix
на 04.10.2020 в 18:45:26 #168Не изглеждаше сериозен сблъсъкът, но ако го е треснал с лакътя...така като го гледам, нищо чудно да му е пукнал някое ребро! Дано новото франсе е читаво, че съвсем отидохме!
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 18:45:21 #167Мдаа етърци нещо го удариха на лежачка
Ама и наще вместо да ги бяхме ушили до 20-тата минута да видим дали ще лежат.
bernal
на 04.10.2020 в 18:44:45 #166много ми харесва да излизат от храстите на нашите мачове значи чи много повече се интересуват от това какво прави ЦСКА а не от левски
Локо Пд
на 04.10.2020 в 18:44:22 #165Златине, НЕ закачай 'ората в моята кааза
НЕ Споменавай Сопот, Карлово и Калофер
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 18:43:48 #164Ааа април е сменил.какво му стана на Гълъба бре, не ми се видя сериозен сблъсък.
bernal
на 04.10.2020 в 18:42:54 #163няма такова бавене и лежене затоба бг футбола е умрял
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 18:42:25 #162С едно крило ще играем до края.
govedoebec
на 04.10.2020 в 18:41:52 #161я бай Али изтървал самолетя
govedoebec
на 04.10.2020 в 18:40:54 #160Как Юрич е с номер 9,по добре номер 00
tun1915
на 04.10.2020 в 18:40:35 #159Дюнер то вече е почти 70-та ама е 2:1
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 18:40:25 #158Сопот, по-тихо. Въпросите са ти глупави и неадекватни. Догодина сте в Б група, ориентирай се натам.
Локо Пд
на 04.10.2020 в 18:39:50 #157Когато бях малък, ми умряха три гупи, два хелера и една молинезия
Бях съсипан
Сега НЕ МИ ПУКА
BOTEV PLOVDIV 1912
на 04.10.2020 в 18:38:38 #156Чавдар Етрополе добре играят Браво.Само не мога да разбера Литекс какво играе. Пък ако това е някакво ЦСКА какво е. Припоци няма как да стане тая да ви пуснат аванта на всякъде.
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 18:38:14 #155Трябва бързо да ги натиснем още докато са насметени.
УмеренЦСКА
на 04.10.2020 в 18:38:03 #154...Най после се завърнахме в мача! Пак Тиаго... В никакъв случай не трябва да го трансферират...