ЦСКА гостува на последния Етър три дни след подвига си в Лига Европа.
"Армейците" донесоха много радост на привържениците си с успеха срещу Базел, но сега трябва да се концентрират върху представянето си на свой терен.
Днес момчетата на Стамен Белчев гостува на Етър, който няма спечелена точка през кампанията.
Въпреки натрупаната умора, се очаква ЦСКА да стигне до трите точки във Велико Търново и да се завърне в Топ 3.
Етър е в тежка ситуация след седемте поредни загуби. "Болярите" оказаха сериозна съпротива в мачовете срещу силните състави на Лудогорец, Левски и Локомотив (Пловдив) и ги загубиха в края.
В миналия кръг обаче беше допуснато тежко поражение с 1:5 от новака ФК ЦСКА 1948. "Виолетовите" са вкарали най-малко голове от всички отбори и са допуснали най-много попадения в собствената си врата.
Трима от Етър с отрицателни проби, на линия за ЦСКА
Под карантина остават двама играчи на "болярите"
След наказание в състава на Етър се завръща Антон Огнянов.
През последите две години и половина най-убедителната победа на ЦСКА като гост в първенството е именно във Велико Търново с 4:0 през миналия сезон.
"Червените" нямат мач без отбелязан гол от началото на сезона, но запазиха само две сухи мрежи.
В исторически план Етър има едва 6 шампионатни победи срещу "армейците", като всичките са постигнати у дома. Статистиката от срещите във Велико Търново се допълва от 11 равенства и 11 успеха за софиянци.
USD
CHF
GBP
cherveni_dardonki
на 04.10.2020 в 18:00:33 #93Но пък какво да се сърдим на Етър? Те такива богати отбори като БАТЕ и Базел се излегнага на ЦСКА....
asentseto_asentseto
на 04.10.2020 в 17:59:28 #92Защо играем с толкова високи топки? Не е ли видимо, че играчите на Етър ги обират всичките? Трябва да направим следното: играчите да се раздалечат повече към фланговете и да почнем да играем с бързо темпо
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:59:06 #91Ще трябва Соу и Йомов да влизат
Темпото си е тренировъчно.
УмеренЦСКА
на 04.10.2020 в 17:59:03 #90Ох, хич не ми харесва ситуацията, в която на ЦСКА се налага да я кара по системата "блъскай, блъскай, йо-хо-хо" за да компенсира получен глупав гол във вратата си! Не съм привърженик на тезата, че доброто нападение може да компенсира грешките на защитата...
Локо Пд
на 04.10.2020 в 17:58:41 #89Усещам , Златине, усещам
red_machine
на 04.10.2020 в 17:58:20 #88Обръщаме ги с 3:1 1:1 Гълъбов 1:2 Жеферсон 1:3 Юрич
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:56:43 #87Леле как бавно изнасяме не е истина
Усещате ли без Соу как са нещата
cherveni_dardonki
на 04.10.2020 в 17:56:12 #86Какво ли ще се случи на почивката.....не виждам Данаил в ложите? Сигурно пълни някъде с купюри ония сак с двойното дъно, дето Стойкас ходи с него в Южна Америка?! От Етър са поискали да го метне в тъмното от Стамболовия мост в сухото корито на Янтра.
asentseto_asentseto
на 04.10.2020 в 17:55:49 #85Късметът днес е яко срещу нас!
tun1915
на 04.10.2020 в 17:55:15 #84Вечна слава.
Tong
на 04.10.2020 в 17:55:15 #83За дузпата, според мен Матей е най-малкият виновник. Проблемът е в бекът, който си изпуска човека и му позволи да влезе доста опасно в наказателносто. А и нападателят на Етър изигра ситуацята неочаквано добре.
angel-solakov
на 04.10.2020 в 17:54:34 #82Пълен смях
tun1915
на 04.10.2020 в 17:53:47 #81כל עוד בלבב פנימה נפש יהודי הומיה ולפאתי מזרח קדימה עין לציון צופיה עוד לא אבדה תקוותנו התקווה בת שנות אלפיים להיות עם חופשי בארצנו ארץ ציון וירושלים
Ragnar2
на 04.10.2020 в 17:53:00 #80Ако някой ще стреля отдалече, нека да е Тиаго примерно...
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:52:01 #79Ебаси гнусната симулация
Локо Пд
на 04.10.2020 в 17:51:22 #78Обичам сблъсъци между маргинали,майна
123321
на 04.10.2020 в 17:51:12 #77Територията не е като Ерропа. Aгите я владеят.
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:50:57 #76Тоя Мариян Иванов какъв гнусен циганин е
Как се опита да изрита при падането Юрич
Лелел много несериозно играем, направо ужас.
DrINKO
на 04.10.2020 в 17:50:53 #75Споко армейци, ще изравним пред 60-тата минута, а в края на мача ще им вкараме още 2-3! Само ЦСКА!!!
УмеренЦСКА
на 04.10.2020 в 17:50:14 #74...Стана вече не особено приятна традиция ЦСКА да допуска евтини голове и след това да "обръща" мача с цената на много усилия и по-добра физическа подготовка. Понякога "обръщалките" даже и не постигат целта си...