ЦСКА гостува на последния Етър три дни след подвига си в Лига Европа.
"Армейците" донесоха много радост на привържениците си с успеха срещу Базел, но сега трябва да се концентрират върху представянето си на свой терен.
Днес момчетата на Стамен Белчев гостува на Етър, който няма спечелена точка през кампанията.
Въпреки натрупаната умора, се очаква ЦСКА да стигне до трите точки във Велико Търново и да се завърне в Топ 3.
Етър е в тежка ситуация след седемте поредни загуби. "Болярите" оказаха сериозна съпротива в мачовете срещу силните състави на Лудогорец, Левски и Локомотив (Пловдив) и ги загубиха в края.
В миналия кръг обаче беше допуснато тежко поражение с 1:5 от новака ФК ЦСКА 1948. "Виолетовите" са вкарали най-малко голове от всички отбори и са допуснали най-много попадения в собствената си врата.
Трима от Етър с отрицателни проби, на линия за ЦСКА
Под карантина остават двама играчи на "болярите"
След наказание в състава на Етър се завръща Антон Огнянов.
През последите две години и половина най-убедителната победа на ЦСКА като гост в първенството е именно във Велико Търново с 4:0 през миналия сезон.
"Червените" нямат мач без отбелязан гол от началото на сезона, но запазиха само две сухи мрежи.
В исторически план Етър има едва 6 шампионатни победи срещу "армейците", като всичките са постигнати у дома. Статистиката от срещите във Велико Търново се допълва от 11 равенства и 11 успеха за софиянци.
USD
CHF
GBP
asentseto_asentseto
на 04.10.2020 в 17:49:58 #73Пак сте ги подценили, бе! Тц-тц-тц....не си ли научихте урока след Сайрънс?
govedoebec
на 04.10.2020 в 17:49:49 #72Ганчев го е играл 1-во полувреме Етър,2-ро ЦСКА и да завърши равен
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:47:43 #71Чудно ми е, че при теИ фенове не играем по-нахъсано
bernal
на 04.10.2020 в 17:47:30 #70не правете сравнения с мача срещу базел те не играха с 9 човека в защита имаше пристарнства там и беше по лесно тук ще е трудно да ги пробием
Локо Пд
на 04.10.2020 в 17:46:25 #69Де й Вйесу, Вйесу СомЪТ, мале ма, тате,бе?!?!?!?!
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:46:09 #68Говедата днес имат ново преображение. Днес са Великотърновци
Матей кърти обаче, от времето на Цаха ме сме имали такъв смешник. Наистина почти няма гол в нашата врата без неговото дейно участие
asentseto_asentseto
на 04.10.2020 в 17:45:01 #67Юрич дотук е страшно дърво!
Май Али щеше да се справи по-добре...
УмеренЦСКА
на 04.10.2020 в 17:44:51 #66Като писах, че куца защитната формация на ЦСКА през този сезон имах предвид, че липсват солидни "разбивачи", по терминологията от преди десетилетия. Става дума за т.н. "дефанзивни халфове" по новата терминология, които да "хванат" центъра и да не допускат противниковите нападатели често да застрашават защитниците... ...Да, защитниците на ЦСКА често допускат фатални грешки, но вината не е само в тях...
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:43:41 #65Видно е, че сме ги подценили и тоя гол доусложни нещата, но разликата в класите е толкова голяма, че ще е чудо ако не ги бием.
asentseto_asentseto
на 04.10.2020 в 17:41:31 #64НЕ МОЖЕ да претендираш, че си отбор със сериозни амбиции и да играеш по един начин срещу Базел и да се класираш в групите на Лига Европа, и да играеш по съвсем различен начин срещу отбор, който от началото на сезона записва само загуби!
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:40:39 #63Трябва малко да опростим играта. Срещу етър няма нужда от сложни комбинации. Остри центрирания и удари.
asentseto_asentseto
на 04.10.2020 в 17:37:32 #62Мирише ми отново на подценяване на противника. Точно, както беше срещу Сайрънс
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:37:23 #61Не трябва въобще да ги бавим, на всеки 2 минути трябва да има удар във вратата. Нещо напоследък Кери е много слаб, дано днес направи нещо.
Тунчо
на 04.10.2020 в 17:36:41 #60Оранжавите съвсем логично е да бият с разлика аутсидера,но матей просто кърти.Взима активно участие във всички голове инкасирани от микренската изгъзица.
red_phoenix
на 04.10.2020 в 17:35:09 #59Еххх, съдията, посегна към джоба и се сети, че ще е втори и се отказа да го изгони! Смехории!
УмеренЦСКА
на 04.10.2020 в 17:34:34 #58...Калпава ни е защитната формация! Даже и срещу съвсем не претендиращи за "класа" отбори се пука...
bernal
на 04.10.2020 в 17:34:06 #57и това ако не беше 2 жълт картон не знам какво трябва да стане да убият ли някой
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:33:53 #56Тика Яни Пехливанов беше пожален. Айде армейциии
bernal
на 04.10.2020 в 17:32:53 #55и сега като се почне едно лежене и бавене на времето още от 20 мин и найрая 2 минути продължение
Мик Джагър
на 04.10.2020 в 17:32:35 #54Според мен това на Матей си беше дузпа, защото спря топката с ръка, която отиваше към играч на Етър. Друг въпрос е, че играчът на Етър беше на линията на голямото наказателно. Както и да е, трябва да им вкараче поне 3, но трянва да се мисли за нов централен защитник.