След като обяви пред ТОПСПОРТ новината на годината за ЦСКА, Гриша Ганчев говори и пред "24 часа".
Ето какво каза той пред колегите:
"Няма проблем. Оставяме отбор с 10-12 милиона напред от такъв, който имаше над 40 милиона задължения.
Сега наред са феновете", беше краткият коментар на Ганчев.
Ганчев и Инджов поеха отбора след фалита и го върнаха в елита. Закупената бе и емблемата на ЦСКА за 8 милиона лива, като така се покриха почти всички дългове натрупани по времето на Александър Томов и "Титан".

USD
CHF
GBP
hufu
на 15.02.2021 в 21:09:27 #4bai-iban
на 15.02.2021 в 21:05:04 #3aleksandar-tsolov
на 15.02.2021 в 21:03:01 #2Гнусен микренски Буратино.. Айде въз... Сам си режисираш пиесите..обидил се бил...нещастник.
claudiu
на 15.02.2021 в 20:58:23 #1