Проблемът в нападението на ЦСКА приключва до часове, след като изпадналото в цайтнот ръководството финализира светкавичен трансфер на голмайстора на Първа лига Сантяго Леандро Годой - Кошмара.
24-годишният аржентинец, който вкара 18 попадения през миналия сезон за Берое, преминава при преживяващия безподобна криза най-титулуван роден клуб за 1,5 млн. евро.
Възможно е Годой, който днес минава медицински прегледи в София, да дебютира с червената фланелка още тази събота в домакинството срещу Черно море.
USD
CHF
GBP
irina-borisova
на 07.08.2025 в 13:20:04 #36Ирине, Викам БатКольо да те държи за мустаците и ще ти пръсна гъзЬ на който ти галено викаш пуси ВИКАМ ДА ТИ ГО НАБИЯ В ГЪРЛЕНЦЕТО ДО МЪДЕТЕ, ДО ПОЧЕРВЕНЯВАНЕ И ГЪРЧ!
irina-borisova
на 07.08.2025 в 13:18:21 #35...АКО БЕШЕ ИГРАЧ КАКЪВТО ГО МИСЛИТЕ, ОТДАВНА ЩЕШЕ ДА Е РЕЗЕРВА В ЛУДОГОРЕЦ. ПОРЕДНАТА МЕНИДЖЪРСКА "ПОКУПКА" С ГОЛЯМА КОМИСИОННА! АЙ ЧЕСТИТО!
duneraaa
на 07.08.2025 в 13:16:49 #34Домуса е глупав за да му бие шута, после в числото. За тва Недялка би шута на целия състав и подмени всичко до основи. Аз да съм мислил, поне нямам къса памет.
09866433
на 07.08.2025 в 13:15:10 #33taspor на 07.08.2025 в 16:13:31#51 Мик Джагър на 07.08.2025 в 15:55:48#44 След свинщините на Ботючи обаче ни трябва и още 1 крило, че освен Додай сме с Иван Тасев и Локило, които предпочитам да не ги виждам на терена. --------------- Адвокате, днес не мога да те позная бе Като никога си прав, че Годой е топ играч за нашето първенство. Не щеш да чуваш за доскорошните си любимци , Бютучи, Тасев и Локило Това е все едно слепец да прогледне Чак не знам какво да кажа, загубих ума и дума ============= ОбъркАл е профилите
duneraaa
на 07.08.2025 в 13:14:46 #32Точно, както казах, ще дойдете на мойта. Къде е само тая статия и къде го четете това? То от клуба не излиза нищо, тука по сайтовете се вярва на всичко.
09866433
на 07.08.2025 в 13:14:21 #31Хане, предпочиташ да се налага Тури, или Соу да бият пак некоя дуЦпа в космоса в последните кръгове ли? Ся поне е ясно, че нема да пречим на Гелосания. По-важно е да се сглоби някъв отбор, който да практикува приличен сокър. Да видим. Пастора ми допадна на мен, ако вземем и оня от Лозана и Вентура от Апоел, нещата вече ще изглеждат малко по-различно. Тогава няма и да ни трябват крила, ако ще играем с 2ма напред и 5-3-2
irina-borisova
на 07.08.2025 в 13:13:43 #30"...на 07.08.2025 в 14:20:11#3 ААААААСААААС, ШАМПИОООООНИ СМЕЕЕ " ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
Ataspor
на 07.08.2025 в 13:13:31 #29Мик Джагър на 07.08.2025 в 15:55:48#44 След свинщините на Ботючи обаче ни трябва и още 1 крило, че освен Додай сме с Иван Тасев и Локило, които предпочитам да не ги виждам на терена. --------------- Адвокате, днес не мога да те позная бе
Като никога си прав, че Годой е топ играч за нашето първенство. Не щеш да чуваш за доскорошните си любимци , Бютучи, Тасев и Локило
Това е все едно слепец да прогледне
Чак не знам какво да кажа, загубих ума и дума
09866433
на 07.08.2025 в 13:10:25 #28duneraaa на 07.08.2025 в 15:54:26#42 Къде го чете, че Нога ги е спирал, аз пък знам друго...Томанов, Нога е искал Кошмара, рано или късно ще се разбере. ======== Ае да помислиш малко...Томанов го спирал, ама ден след уволнението на Нога го взимат
XAN_lil
на 07.08.2025 в 13:09:00 #27Ай ай, стига са размотавали тая селекция... Да взимат бързо още един ляв защитник и опорен и да се изчисти стил, схема и титулярите, че закъсваме яко с игра и точки ... А излишните, Б, В отбор и през вратата
Ай
...сезона може да е загубен, но тая публика иска игра и малко радост от това
09866433
на 07.08.2025 в 13:05:08 #2619_blue-terror_14 на 07.08.2025 в 15:57:47#45 А бе никой ли не забеляза,че пише "до часове" .Това ще рече че другата седмица,евентиално ===================== Да ловнеме некой бас искаш ли?
Esox
на 07.08.2025 в 12:55:45 #25на ОрандЖавите им купиха нов играч и навириха гребените...
Ataspor
на 07.08.2025 в 12:52:57 #2409866433 на 07.08.2025 в 15:49:50 ------------ Тоя не е баш последния май, ама и в последния на кабриото мисля, че ги уши, което ги прави негови абонати
09866433
на 07.08.2025 в 12:50:15 #23Определено е по-добър от Борносузов
09866433
на 07.08.2025 в 12:49:50 #22taspor на 07.08.2025 в 14:44:50#20 19_blue-terror_14 на 07.08.2025 в 14:40:39#15 Тоя е 50 кила с напикани гащи,нашия Малин ще го премаже като бълха и ще му сложи край на кариерата ================ Баш така ше стане! Да напомним последния ви мач с марулите. https://www.youtube.com/shorts/HeuUs4sKYiw?feature=share
Ataspor
на 07.08.2025 в 12:46:22 #21Доктора на 07.08.2025 в 15:44:07#36 ...как 1.5 млн. евра бе тоа треа да вкарва по 2.5 гола на мач до края на деоговора си, иначе ------------- Най-вероятно ще е доста по-малко и с голям процент за Берое при следваща продажба.
Доктора
на 07.08.2025 в 12:44:07 #20...как 1.5 млн. евра бе
тоа треа да вкарва по 2.5 гола на мач до края на деоговора си, иначе
Мик Джагър
на 07.08.2025 в 12:35:55 #19Екстра, Годой е много гаден нападател. Сега да вземем и левия бек и нещата да се стабилизират в отбрана.
filo-123
на 07.08.2025 в 12:25:17 #18Че сме в криза е ясно, но също така е ясно, че много се драматизира и то още след третия кръг. Отсега било ясно кой на кое място ще бъде. Щом е така да не играят мачовете. Едно е ясно, а именно, че прекалено рано обявиха за аутсайдер ЦСКА. В два от трите мача развоят можеше да е съвсем друг и да имаме поне още три точки. Уверен съм, че отборът ще се съвземе. А синият балон ще се спука преди да се надул, както всяка година, през последните почти две десетилетия.
Ataspor
на 07.08.2025 в 12:24:11 #17Дано ако все пак го вземем, не му сложим откупна клауза със сто хиляди евро повече от това за което сме го купили