Проблемът в нападението на ЦСКА приключва до часове, след като изпадналото в цайтнот ръководството финализира светкавичен трансфер на голмайстора на Първа лига Сантяго Леандро Годой - Кошмара.
24-годишният аржентинец, който вкара 18 попадения през миналия сезон за Берое, преминава при преживяващия безподобна криза най-титулуван роден клуб за 1,5 млн. евро.
Възможно е Годой, който днес минава медицински прегледи в София, да дебютира с червената фланелка още тази събота в домакинството срещу Черно море.
USD
CHF
GBP
oliver83
на 07.08.2025 в 12:18:18 #16Писах преди доста време но кой да те чуе.От Арда Чифонсо Офор ни разката на баража ,не трябваше да се изпуска Герги Русев отиде в Бистрица голям пропуск,Ради кирилов насила отиде в Левски,Мазир сула позира с фанелка на ЦСКА и накрая насила отиде при говедата,Станислав Иванов цяла година чака да го вземем и накрая го лапна Лудогорец.Андрей Йорданов беше свободен агент и като видя че няма да стане се върна в Ботев Пловдив,Николай Минков национал до последно се ослушваше при фалиралия Ботев но нищо не си мръднахме пръста за него .Вземи ги тез и после ако си искаш надграждай сега нямаше да сме с две точки .Сираков е хитър а нашия Златков е тъп като галош.
ChernotoVlechugo
на 07.08.2025 в 12:08:47 #15Още един слаботелесен, но за мен е по-добър от Питас
sssauron
на 07.08.2025 в 11:59:20 #14Научиха ви, че имате пари и ви доят здраво, Папазки определено не действа като бизнесмен, а то той даже не е и фен на ЦСКА, фен е брат му Жоро Културиста
red-phoenix
на 07.08.2025 в 11:58:14 #13Можело... Ама се сетихме...на ония вечЕри!
Ако бяхме взели (и то овреме) Ради Кирилов, Мазир Сула, Андрей Йорданов (и тримата свободни агенти, и с невисоки заплати), плюс поне едното крило на Ботев и ОХ на Славия пак за дребни пари...и с Теодор, албанчето и Пастор...щяхме да имаме отбор за чудо и приказ вече, който можеше да се сбори и с Разград. Че и качествена скамейка даже! Ама ние дремем...сега след дъжд качулка!
Ataspor
на 07.08.2025 в 11:52:30 #1219_blue-terror_14 на 07.08.2025 в 14:49:59#24 Ата,надявай се .Вие вече имахте май едно аржентиче ----------- Тоя е друга бира
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 07.08.2025 в 11:51:40 #11Ако е истина,добре Поне го познаваме и знаем качествата му.Втори нормален трансфер в ЦСКА след Илиев.Успех
194820
на 07.08.2025 в 11:48:34 #10Деева и неграмотните меринджей, тоя за тая пара можеха да го вземат още зимъска, чакаха до сега за да изръсат милионите, дремаха за ради, сула, оня пинпонг от монтана много дъбър, ама наще дремат. Трябва Папазки да ги лови за ушите и с шутове навън.
Ataspor
на 07.08.2025 в 11:47:40 #9ВЕРЕН на 07.08.2025 в 14:41:07#17 Като гледам, повечето колеги се чудим защо толкова време се загърбват възможностите на вътрешния ни пазар, а даваме доста средства за такива играчи, които са меко казано рискови. ------------ От няколко места изтече информация, че Нога е блокирал тия трансфери, щот не отговаряли на неговата представа за изграждането на качествен отбор от млади и перспективни играчи някъде около 2029 година
Ataspor
на 07.08.2025 в 11:44:50 #819_blue-terror_14 на 07.08.2025 в 14:40:39#15 Тоя е 50 кила с напикани гащи,нашия Малин ще го премаже като бълха и ще му сложи край на кариерата -------------- Не забравяй, че Годойчето е аржентинче. Гаден и хитър, като стадо лисици. Ще направи вашия Макун да си говори сам и ще му изкара красная карточка още до 15 минута
ВЕРЕН
на 07.08.2025 в 11:41:07 #7Като гледам, повечето колеги се чудим защо толкова време се загърбват възможностите на вътрешния ни пазар, а даваме доста средства за такива играчи, които са меко казано рискови.
ВЕРЕН
на 07.08.2025 в 11:36:08 #6"Но това показва, че в нашето първенство има достатъчно играчи, които ще паснат бързо на отбора....но защо се чакаше толкова... " Напълно съгласен!
XAN_lil
на 07.08.2025 в 11:33:49 #5И как да тича, като взимаше малка заплата и не редовно...дано покаже игра и резултати, дето всички очакват от него... Но това показва, че в нашето първенство има достатъчно играчи, които ще паснат бързо на отбора....но защо се чакаше толкова...
194820
на 07.08.2025 в 11:29:39 #4Неее, как ще дадат толкова пари за тоя глиставия, гледал съм му мачовете и не е нещо особено, за тези пари се взимат трима.
Цесекарят
на 07.08.2025 в 11:27:52 #3За мен той е мързелив играч и не тича достатъчно! Дано Керкез да промени това у него. Като цяло - добре дошъл в ЦСКА!
daviebamaikata
на 07.08.2025 в 11:27:00 #2Сега какво ще стане с Питас? Ония другия Исека ?
machkai-kobra-2
на 07.08.2025 в 11:19:37 #1Пууууу можело значи