Министърът на младежта и спорта - Красен Кралев взе отношение по снощните събития в лагера на столичния гранд ЦСКА. Припомняме, че фирмата "Ред Енимълс" плати 8 млн. евро за активите и емблемата на фалиралото през 2016 година дружество.
Кралев окачестви този казус като морален ангажимент, който е бил поет и изпълнен от собствениците на "червения" клуб.
"Доколкото ми е известно, това е казус, който е извън нашата компетенция. Това е морален ангажимент, който собствениците на ЦСКА поеха към феновете и го изпълниха. Всички фенове на ЦСКА го одобряват. Синдикът потвърди, че платежното е получено. Не виждам каква драма има с ЦСКА, отборът участва успешно в Първа лига, записа мачове и в европейските клубни турнири", сподели Кралев в предаването "Лице в Лице" по bTV
USD
CHF
GBP
ChernotoVlechugo
на 12.10.2018 в 15:24:35 #2Скоро, след като влезе ЗС, ще има търг и за Вивакауто
elaizgrey
на 12.10.2018 в 15:22:11 #1Кралев да мерим с един аршин а. Кога държавата ще поиска своето от сините собственици и зеления бей? Ще ти дам и жокери за първите има доклад на сметната палата. За вторият цял закон.