Синдик Дора Милева проговори пред "Блиц" след плащането на фирма "Ред Енимълс" за емблемата и активите на ЦСКА.
Ето какво каза тя:
"Парите са по сметката. Радвам се, че най-после всичко приключи и мога да си отдъхна доволно.
Всъщност, аз нямах никакви съмнения, че парите ще бъдат преведени. Да, случи се в последния момент, но важното е, че очакваният факт вече е факт.
Парите няма как днес или утре да бъдат преведени към кредиторите. Най-напред купувачът трябва да си получи имотите, след което да му се издаде постановление. Едва след това всички, включително и НАП, ще получат сумите си. Няма как някой да бъде ощетен.
Бях атакувана и обвинена - както от страна на "Ред Енимълс", така и от страна на ЦСКА, че мамя и извършвам манипулации. Аз няма да им отговарям през медиите. Само ще съобщя, че в тридневен срок ще бъде доказано, че това, което те твърдят относно въпросния имот край град Бяла, не отговаря на истината и не е вярно.
Не ме питайте ЦСКА приемник ли е на обявеното в несъстоятелност дружество. Думата е във футболните власти и органи", заяви синдикът.
USD
CHF
GBP
gipsykings
на 12.10.2018 в 17:29:07 #17Ганчев бил клекнал? Не бее, Ганчев е плащач. Тура в партер душманите. Един по един. На всеки ще дойде реда.
gipsykings
на 12.10.2018 в 17:25:50 #16Бе някой ще ме светне ли кой е супермарио? Да не е оная крилата миризлива шунда? Постовете на тоя са също толкова дълги и тъпи.
house_75
на 12.10.2018 в 15:35:15 #15Този коментар е модериран, заради неспазване на общите условия.
house_75
на 12.10.2018 в 14:20:11 #14Academic_Division_Z
на 12.10.2018 в 14:19:15 #13the_one_souper на 12.10.2018 в 16:41:17 #43 Хаус, корекция, мислех те за трол, но не платен. Всъщност "платен трол" е малко неправилно наложено понятие. Истинският интернет трол няма нужда от пари, той троли за кеф и се опиянява от раздразнението на натролените от него =============== Имам едно натрапващо се чувство, че говориш от личен опит.

house_75
на 12.10.2018 в 14:13:02 #12gipsykings на 12.10.2018 в 16:59:15 #49 Хаус, ако имаш предвид мен - аз терзания не съм имал. "Ний на този стадион сме родени, и на този стадион ще умрем". ------------------------------------------- НЕ за /the_one_souper/ говоря
SLAP
на 12.10.2018 в 14:11:39 #11Супер, дори и да докаже каквото има да доказва, там нищо не може да се прави, освен палатки да опъват. Територията е защитена в "Натура 2000" влиза, а отделно преди години във Варна доста активни протести имаше за защита на "Паша Дере" Колкото и да е заспало обществото, ще излязат отново да защитят това място... Та който и да му е собственика на това сочно пърче, ще си остане с мераците...
house_75
на 12.10.2018 в 14:10:45 #10Новина - дудучето си е закупило 2 карти за сектор А
house_75
на 12.10.2018 в 13:51:01 #9До 10 дни всичките ти терзания ще се наредят!
house_75
на 12.10.2018 в 13:43:22 #8Аха, а скоро у дома?
house_75
на 12.10.2018 в 13:40:18 #7Така е по добре, от хмариан
house_75
на 12.10.2018 в 13:34:18 #6Само супата, ме мисли за платен трол
Ама и той ще си дойде в къщи скоро
house_75
на 12.10.2018 в 13:33:19 #5gipsykings ==================== На живо се включвах от София вчера, да давам инфо на Армейската общност за емблемата. Дадох кураж на доста.
house_75
на 12.10.2018 в 13:31:15 #4Все пак е петък, кой работил, работил.
house_75
на 12.10.2018 в 13:29:01 #3Армейци и Армейки
ChernotoVlechugo
на 12.10.2018 в 13:02:34 #2То беше ясно, че Ганчевото ЦСКА не беше ЦСКА но единственият начин да станеше беше да сме на стадиона и да го подкрепим, а не да стоим пред телевизора и интернет и само да чакаме. Аз последните 2 години съм ходил на повече мачове от колкото предишните 5 само и само да покажем, че си струва да не се откажем.
ChernotoVlechugo
на 12.10.2018 в 11:53:47 #1Чисто формално бабето е право