Време е за поредния епизод от Вечното дерби на българския футбол - ЦСКА срещу Левски. Двата тима излизат един срещу друг от 14:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Сблъсъкът идва в момент на подем и за двата клуба, така че може да се надяваме на качествена продукция, а настроенията в двата лагера са приповдигнати.
За ЦСКА трите точки са от голямо значение в тежката битка с Лудогорец за титлата. Представянията на тима на Стойчо Младенов през втория полусезон стават все по-добри с всеки мач, така че "червените" привърженици ще се надяват на нов триумф в най-важния дуел.
Левски обаче този път влиза в дербито в далеч по-добро състояние. "Сините" стартираха пролетта с две победи и много поводи за оптимизъм в игрови план. Станимир Стоилов натърти, че това е отлична възможност, за да се види колко напред в развитието си е достигнал неговия тим.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
За специалиста точките не са толкова важни, колкото представянето и постигането на евентуална победа, която да затвърди, че Левски отново е сред големите фактори у нас.
Очакваното сжежно време в София може също да изиграе своята роля. На трибуните, от друга страна, се очаква да има около 20 хиляди фенове от двете агитки, но предстои да разберем дали лошото време няма леко да намали тази бройка.
USD
CHF
GBP
legendary-zmay
на 06.03.2022 в 11:17:51 #69panayot-stamenov на 06.03.2022 в 13:15:11#134 Люспа, Не е лошо кога двама си мерят морковите да си не вреш ни една от трите усти между тях...... ........ Братле.....остава третата.......тя няяааа люспи на езика......
legendary-zmay
на 06.03.2022 в 11:16:05 #68Помияр......близо....час до мача.....и не си се иСакал......кофти говори за теб.....а от тебе се очаква си на мача..... БОКЛУКО.....там ща сиреж ли ма мастиьо.....
legendary-zmay
на 06.03.2022 в 11:13:16 #67Утепа-пак Удобрявам
legendary-zmay
на 06.03.2022 в 11:12:11 #66ВАЙ Holmar на 06.03.2022 в 12:50:07#112 iliev72 на 06.03.2022 в 12:48:19#109 Пирожката за толкова години не се е променил Само мъдреците и глупаците не се променят е казал Конфуций Не те ли мобилизираха за мача,е ушев,или тит си писарушка...Конфуций.... ...... Тук главуня......утеша помаклара с тежкия чук.......Удобрявам
legendary-zmay
на 06.03.2022 в 11:08:25 #65А и доколко разбирам......джуджана у лилавия ***......биле мнооо близки.....казвайте за цирка......Ко ша прайм....
legendary-zmay
на 06.03.2022 в 11:06:22 #64ВЪПРОС?????....МОЕ И НЕ ОТГОВАРЯТЕ.....ЛИЛАВИТЕ ВЕНЦИ....И.... ПОМАКЛАР.....ЧЕ ИГРАЕТЕ ЛИ ИЛИ.....ЗАЛАГАМ НА РАВЕН.....ЩОТ ИСТОРИЯТА ПОМНИ.....0:2.....2:2......
chubtireaka
на 06.03.2022 в 11:02:57 #63Тити, до обяд бях сприятели чорбета, после сами със сини, че стана тегаво в заведението
С тоя мач нема да свърши света, после ще си запием пак заедно, просто при едните ще има повече настроение
Иначе на стадиона няма преспи, Трою няма къде да се мята. Пеем за Левски
emidobre
на 06.03.2022 в 10:58:55 #62Дано стане хубав мач и разбира се накрая да сме победители
!!!
САМО ЦСКА
!!!
aleksandar-tsolov
на 06.03.2022 в 10:57:55 #61Гарсес го няма и в резервите..дори.Явно пак нещо е болен. Защо ги взеха с колумбиеца,щом няма да играят в най-важните мачове. Иначе състава е предсказуем,с още по-лимитиран треньор. Подуенци ще победят,пълен крах ще претърпи *** Трою..
red-blood-sofia
на 06.03.2022 в 10:57:50 #60Много добър (5) Дасвидания
cvetomirmagnitski
на 06.03.2022 в 10:56:45 #59Болен е. То и без това едва ли щеше да е на себе си на това време.
red-blood-sofia
на 06.03.2022 в 10:55:59 #58Сега ще иznасилим синьозелените
Rafata
на 06.03.2022 в 10:55:21 #57panayot-stamenov на 06.03.2022 в 12:52:31#115 Същият състав както срещу Локото, дано се представим по - добре. ============== Дано още на полувремето повторим същия резултат
cvetomirmagnitski
на 06.03.2022 в 10:53:39 #56Същите, като срещу Локото
Остава Армеец51 да тегли една майна на Стойчо и работата е опечена
Rafata
на 06.03.2022 в 10:53:11 #55Гарсес го няма и в резервите. Дано Мухар са представи на ниво, както и останалите. Само ЦСКА
бате ВИ
на 06.03.2022 в 10:45:26 #54Леко с обидите към към Пирожката , че 112 му е на бързо набиране
Само ЦСКА
8888.bg
на 06.03.2022 в 10:41:32 #53В мача ще бъдат приложени Видео Асистент Раев и Видео Асистент Разград
El Marcone
на 06.03.2022 в 10:37:56 #52Аре, тръгваме
.Времето е удобно за бруталните чернилки на Тройчо, но....Газим
Добре е, че все пак няма преспи за Тройчин
chubtireaka
на 06.03.2022 в 10:31:42 #51Пана, вече си запивам кротко коняче, по съвет на Бастарда. Около метрото вече се събират Сините братя и след час влизаме да се забавляваме
Тръпка си е, каквото и да се случи
Bloody_Sword
на 06.03.2022 в 10:20:35 #50Панайот, Без лоши чувства. Някои казват, че силният интелект е по скоро в тежест - съмнения, тежки анализи, депресии, пък аз си свиркам.