Време е за поредния епизод от Вечното дерби на българския футбол - ЦСКА срещу Левски. Двата тима излизат един срещу друг от 14:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Сблъсъкът идва в момент на подем и за двата клуба, така че може да се надяваме на качествена продукция, а настроенията в двата лагера са приповдигнати.
За ЦСКА трите точки са от голямо значение в тежката битка с Лудогорец за титлата. Представянията на тима на Стойчо Младенов през втория полусезон стават все по-добри с всеки мач, така че "червените" привърженици ще се надяват на нов триумф в най-важния дуел.
Левски обаче този път влиза в дербито в далеч по-добро състояние. "Сините" стартираха пролетта с две победи и много поводи за оптимизъм в игрови план. Станимир Стоилов натърти, че това е отлична възможност, за да се види колко напред в развитието си е достигнал неговия тим.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
За специалиста точките не са толкова важни, колкото представянето и постигането на евентуална победа, която да затвърди, че Левски отново е сред големите фактори у нас.
Очакваното сжежно време в София може също да изиграе своята роля. На трибуните, от друга страна, се очаква да има около 20 хиляди фенове от двете агитки, но предстои да разберем дали лошото време няма леко да намали тази бройка.
USD
CHF
GBP
chubtireaka
на 06.03.2022 в 10:20:30 #49Хахаха, Газирания подчовек, освен да пикае по могили, бил и нещо като колектор. Заплашваше ме за гости около Коледа, още не съм вдигнал масата от очакване
Абе някои хора са на некачествено пиене или евтина дрога. Или просто природата е била стисната. Колкото до Мъри, не е Клоп, нито Рагник. Но пък за родните ширини става. Само за уточнение - не ми е сред любимците, но на този етап няма по-добър за нас
VLAD
на 06.03.2022 в 10:17:38 #48Сега ще ходя да разхождам кучето, ще се насра насред всекидневната ________________________ Ти или кучето?
Bloody_Sword
на 06.03.2022 в 10:07:28 #47Панайот, Значи си със силна интуиция и слаб интелект. Пак по-добре от мене, дето и интуицията ми я няма.
Bloody_Sword
на 06.03.2022 в 10:04:41 #46Титикака, Как смееш да пишеш така за Супер Мъри, дето в сините фантазии е малко след Гуардиола по талантище? Извини им се немедленно!
Мик Джагър
на 06.03.2022 в 10:02:31 #45Айдеее , аз поемам към бара за уиските и после в вектор Г
бате ВИ
на 06.03.2022 в 09:56:34 #44Аз мисля , че ще стане здрав и интересен за гледане мач , чисто като заряд и емоция , спортно технически е ясно че ще е трагедия
Както е ясно и кой ще е победител
Bloody_Sword
на 06.03.2022 в 09:54:08 #43Днес бием. САМО ЦСКА!!
Chernorizec
на 06.03.2022 в 09:53:59 #42Ol' Dirty Bastard, а за вас ли трябва да играем??!!
VLAD
на 06.03.2022 в 09:47:43 #41Два гола и асистенция за Яник на Сони.
VLAD
на 06.03.2022 в 09:46:11 #40Тити в последно време ми пуска прогнозите: абсолютно лежерна и спокойна победа.
chubtireaka
на 06.03.2022 в 09:39:11 #39user avatar 80641 Следвай Ol' Dirty Bastard Няма за какво да се извиняваш, пиши и мисли каквото искаш
Но нека не оставаме с впечатлението, че трябва да се играе някакъв балет, а пък Тире са номер едно по феърплей
Ol' Dirty Bastard
на 06.03.2022 в 09:37:17 #38Чубак, днес покажете друго от това което описах и ще се извиня
chubtireaka
на 06.03.2022 в 09:36:59 #37pроstитутки?
red-blood-sofia
на 06.03.2022 в 09:36:05 #36колкото и да ви подпира днес съдията вар бфс ефбемти лигата ще се наакате синьозелени pроstитутки
cvetomirmagnitski
на 06.03.2022 в 09:34:25 #35Стойчо, не го слушай Емблемата, пусни си Жеферсон
chubtireaka
на 06.03.2022 в 09:31:52 #34Emblemata Тоя "Призрак" си лети в пропагандата, нека си лети там
Какво значи реалността? Според мен е една, според теб друга и не виждам особена драма. Когато говорим за футбол е нормална и фенщината. Но като ви чета какви глупости пишете - нищо чудно и да зареждате самолета на "Призрака"
Иначе Паната е прав - нямате футболист като Филип Кръстев и това ще ви е предимството на тежкия терен днес. Лично аз се надявах да има футбол днес, но други качества ще определят победителя.
Както и да -
И ще ви кажа наздраве при всеки резултат, дори и да ни разгромите.
Пеем за Левски
Rafata
на 06.03.2022 в 09:26:41 #33Чета няколко говеда тук и си викам, откога Рогите станаха толкова технична сбирщина и с красива игра
Чакай да погледна навън ден ли е или нощ и сънувам
1948asentseto
на 06.03.2022 в 09:26:19 #32Искат си премиите и поздравите от господаря им от “дълбоката провинция” рогите, много ясно, че ще играят на живот и смърт
TylerDurden
на 06.03.2022 в 09:24:12 #31В такова студено снежно време не ти трябва нито техника нито скорост нито каквито и да е футболни качества за да победиш. Трябва ти здраво ритане и ловеч са по добри в това. Там футбол не се играе а се ръгат като кочове.
Rafata
на 06.03.2022 в 09:23:16 #30Рогите са мръсно племе и ще провокират, ритат, ръгат. Много е важно Стойчо да проумее, че трябва да им набутаме един бърз гол и после без зор и на лекички контри да го утроим.