Време е за поредния епизод от Вечното дерби на българския футбол - ЦСКА срещу Левски. Двата тима излизат един срещу друг от 14:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Сблъсъкът идва в момент на подем и за двата клуба, така че може да се надяваме на качествена продукция, а настроенията в двата лагера са приповдигнати.
За ЦСКА трите точки са от голямо значение в тежката битка с Лудогорец за титлата. Представянията на тима на Стойчо Младенов през втория полусезон стават все по-добри с всеки мач, така че "червените" привърженици ще се надяват на нов триумф в най-важния дуел.
Левски обаче този път влиза в дербито в далеч по-добро състояние. "Сините" стартираха пролетта с две победи и много поводи за оптимизъм в игрови план. Станимир Стоилов натърти, че това е отлична възможност, за да се види колко напред в развитието си е достигнал неговия тим.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
За специалиста точките не са толкова важни, колкото представянето и постигането на евентуална победа, която да затвърди, че Левски отново е сред големите фактори у нас.
Очакваното сжежно време в София може също да изиграе своята роля. На трибуните, от друга страна, се очаква да има около 20 хиляди фенове от двете агитки, но предстои да разберем дали лошото време няма леко да намали тази бройка.
USD
CHF
GBP
09.09.16
на 06.03.2022 в 14:08:09 #249Кви долни боклуци са припознавачите
VLAD
на 06.03.2022 в 14:08:04 #248Картонът за Мазику трябваше да е червен! ___________ И защо? По кои правила?
el_marinero
на 06.03.2022 в 14:07:32 #247Картонът за Мазику трябваше да е червен!
Rafata
на 06.03.2022 в 14:07:30 #246Как пък Гарсес не беше здрав, а СЕМ мъчим с Вилдсхут
bernal
на 06.03.2022 в 14:06:06 #245Сега сигурно и Стойчо Младенов ще обвините , че Йомов и Вилдсхут не можаха да вкарат тези положения.
loveca
на 06.03.2022 в 14:05:55 #244На никого не можеш да се сърдиш, ама съдията е сърдит, че се подиграха с труда му.
Vlady
на 06.03.2022 в 14:04:08 #243Йонов също трябваше да е на просветление в съблекалнята.
Rafata
на 06.03.2022 в 14:03:41 #242Ще изтървем Рогите, мамка му
:
red-phoenix
на 06.03.2022 в 14:02:47 #241Създадохме си положенията....три 100-процентови...и си ги изпуснахме.
Не можем да се сърдим на никого, че не си взехме мача....
бате ВИ
на 06.03.2022 в 14:02:34 #240Е, нема братче три пъти сами срещу Перуката и не можем
Akademik
на 06.03.2022 в 14:02:21 #239gascoigne
на 06.03.2022 в 14:02:18 #238Веднъж Левскар, завинаги Левскар! Йомов е живото доказателство.
loveca
на 06.03.2022 в 14:01:27 #237Уайлдшът > Йомов
:
:
:
oficer1
на 06.03.2022 в 14:01:24 #236А, никой не ни е виновен, че не водим! Три пъти сами срещу Бидоня и ....
bernal
на 06.03.2022 в 14:01:09 #235Всички обвинявате Вилдсхут ,но нищо не казвате за чистите голови положения пропуснати от Йомов.
MM61
на 06.03.2022 в 14:00:36 #234Вилдсхуй махай се,бе!Върви си вече!Омръзна на всички!
oficer1
на 06.03.2022 в 13:59:30 #233Извинявам се, но СЪДИЯТА Е СКАНДАЛЕН!!!
Rafata
на 06.03.2022 в 13:59:24 #232Никакъв фал
Akademik
на 06.03.2022 в 13:58:40 #231червен за банана дето удари детето
:
loveca
на 06.03.2022 в 13:57:33 #230Ачка!
30 Яник-Сони Уайлдшът