Време е за поредния епизод от Вечното дерби на българския футбол - ЦСКА срещу Левски. Двата тима излизат един срещу друг от 14:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Сблъсъкът идва в момент на подем и за двата клуба, така че може да се надяваме на качествена продукция, а настроенията в двата лагера са приповдигнати.
За ЦСКА трите точки са от голямо значение в тежката битка с Лудогорец за титлата. Представянията на тима на Стойчо Младенов през втория полусезон стават все по-добри с всеки мач, така че "червените" привърженици ще се надяват на нов триумф в най-важния дуел.
Левски обаче този път влиза в дербито в далеч по-добро състояние. "Сините" стартираха пролетта с две победи и много поводи за оптимизъм в игрови план. Станимир Стоилов натърти, че това е отлична възможност, за да се види колко напред в развитието си е достигнал неговия тим.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
За специалиста точките не са толкова важни, колкото представянето и постигането на евентуална победа, която да затвърди, че Левски отново е сред големите фактори у нас.
Очакваното сжежно време в София може също да изиграе своята роля. На трибуните, от друга страна, се очаква да има около 20 хиляди фенове от двете агитки, но предстои да разберем дали лошото време няма леко да намали тази бройка.
USD
CHF
GBP
bernal
на 06.03.2022 в 13:45:59 #209Стойчо да вади Йомов и да пуска Бай ,не му спори днес играта ,а пък е и с жълт картон и предупреждение от първото полувреме.
loveca
на 06.03.2022 в 13:44:44 #208VLAD на 06.03.2022 в 15:43:01#344 И кои са другите обстоятелства? == Е, оранжевото коментаторче ти го каза. Куцият Йомов прави две нарушения за картон, дава му се само 1.
VLAD
на 06.03.2022 в 13:43:01 #207И кои са другите обстоятелства? Ако беше срещу шалварите сигурно да, иначе всеки нормален съдия щеше да го даде тоя жълт.
Rafata
на 06.03.2022 в 13:40:29 #206Край! Стойчо пусна Вилдсхут и станахме пак по равно 10:10
german
на 06.03.2022 в 13:39:58 #205летящият холандец и канцлера, решават мача
loveca
на 06.03.2022 в 13:39:55 #204При други обстоятелства такъв ВТОРИ жълт картон не се дава. Още повече за домакин в т.н. дерби, в мач, в който има само 1 картон.
VLAD
на 06.03.2022 в 13:39:14 #203Таратанкьовеца доказва, че за говеждото малоумие няма граници.
bernal
на 06.03.2022 в 13:39:12 #202Браво на Стойчо извади Юга , а на Кери играта не ми върви днес
kurvata05
на 06.03.2022 в 13:38:47 #201Бат Венци in the house! Играят ли нещо армейците? Цунами?
падението им няма край!
bernal
на 06.03.2022 в 13:38:21 #200Спокойно говеда до 10 Мин. бройката ще е изравнена след червен картон на Юга.
09.09.16
на 06.03.2022 в 13:37:50 #199Железоф си върши работата перфектно заработва премията
Жълт картон за фаул на флагчето на корнера който даже не е отзад нито е груб
red-phoenix
на 06.03.2022 в 13:37:19 #198Леле мале....сега и да бием, и да паднем...не можем да им затворим устите на сините другари...! Или ще е вой до небесата за неотсъдения корнер и първия картон, или биене в гърдите колко са велики, ако им върже.... Жалко, че Йомовчето не реши мача преди малко!
Rafata
на 06.03.2022 в 13:35:44 #197Жалко, че я няма Горанова, да побара шпека на Юга
legendary-zmay
на 06.03.2022 в 13:34:29 #196Дай картон.....спаси.....бебе.......
....казах ли че бат"Веско.....ще реши мача......край.....найграха се....
Rafata
на 06.03.2022 в 13:34:14 #195Цунамито изригна
Bludniq_Sin
на 06.03.2022 в 13:33:49 #194Стоилов е пълен ***. Само той не се сети да извади тоя на полувремето като си личеше че е пътник с червен картон.
gascoigne
на 06.03.2022 в 13:32:58 #193Цунамито е олигофрен!
Chernorizec
на 06.03.2022 в 13:32:34 #192Хе хе симулации....
VLAD
на 06.03.2022 в 13:32:33 #191Абе казах ви още преди 2 седмици, че тва Цунамито е малоумен селски играч.
red-phoenix
на 06.03.2022 в 13:30:31 #190Един от най-смислените анализатори в студио, който говори реално за футбол, има трезва преценка и не дрънка безсмислени клишета, е Нико Петров, според мен...