Време е за поредния епизод от Вечното дерби на българския футбол - ЦСКА срещу Левски. Двата тима излизат един срещу друг от 14:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Сблъсъкът идва в момент на подем и за двата клуба, така че може да се надяваме на качествена продукция, а настроенията в двата лагера са приповдигнати.
За ЦСКА трите точки са от голямо значение в тежката битка с Лудогорец за титлата. Представянията на тима на Стойчо Младенов през втория полусезон стават все по-добри с всеки мач, така че "червените" привърженици ще се надяват на нов триумф в най-важния дуел.
Левски обаче този път влиза в дербито в далеч по-добро състояние. "Сините" стартираха пролетта с две победи и много поводи за оптимизъм в игрови план. Станимир Стоилов натърти, че това е отлична възможност, за да се види колко напред в развитието си е достигнал неговия тим.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
За специалиста точките не са толкова важни, колкото представянето и постигането на евентуална победа, която да затвърди, че Левски отново е сред големите фактори у нас.
Очакваното сжежно време в София може също да изиграе своята роля. На трибуните, от друга страна, се очаква да има около 20 хиляди фенове от двете агитки, но предстои да разберем дали лошото време няма леко да намали тази бройка.
USD
CHF
GBP
bernal
на 06.03.2022 в 13:29:29 #189За пореден път Йомов прегоря в мача срещу говедата ,много му се иска да вкара гол и това му пречи много на играта.
VLAD
на 06.03.2022 в 13:28:37 #188И АКО бабата ти беше мъж, немаше да се пръкне иди0т като теб.
red-phoenix
на 06.03.2022 в 13:28:09 #187Еееее, пропуснахме златния си шанс! Йомоооов, решаваше мача, момче
09.09.16
на 06.03.2022 в 13:26:56 #186Ако терена беше добър и железов не свири всяко докосване на тире софия ГМО урода няма да пипне топката
VLAD
на 06.03.2022 в 13:22:02 #185Пана, има по някое изключение. Иначе 99% повтарят само некви клишета и баналности, къде вече ни се повръща като ги чуем.
любо пенев
на 06.03.2022 в 13:21:58 #184На кренвишоците им отменили мача. Естествено
Rafata
на 06.03.2022 в 13:21:01 #183Второто сега, ако няма сняг, може и да погледаме игра
VLAD
на 06.03.2022 в 13:18:52 #182Тити, голяма рядкост е някой бивш футбалер, където предимно ги канят по студията да каже нещо смислено.
Rafata
на 06.03.2022 в 13:17:33 #181Не знаят Тибото до колко е готов, но би могъл да замени Мухар. Иначе оня кекльо Вилхуй, грам няма място на терена. По-късно и Бисмарк на мястото на Овена.
VLAD
на 06.03.2022 в 13:15:50 #180Явно краченцата на шалварите са доста по-ценни за БФСто, щото техния мач са го отложили.
КОр за Бобо, два за Раев.
gascoigne
на 06.03.2022 в 13:15:05 #179Пак малоумни изтъпления по трибуните. Тоя път от братчедите
Todor Kolev
на 06.03.2022 в 13:14:40 #178Сняг се сипе на парцали, К*Р за сините педа*ли!!!
VLAD
на 06.03.2022 в 13:11:34 #177Естествено откровения шут на Кордоба в краката на Турицата и измисления фал на 12 метра от вратата са къде-къде по-маловажни от цял корнер.
Bludniq_Sin
на 06.03.2022 в 13:10:28 #176Грешките на съдията са очевидно повече в полза на тирето. Футбол не може да се играе в тоя сняг...
MM61
на 06.03.2022 в 13:09:43 #175Егати и мача!!!Нивото на Окръжна група!Топката плаче от блъскане!То и друго в това време и на тоя терен не става!Няма ли някой фактор да прекрати мача?Или главното е да е шибано и на двата отбора,а и Гелчо е получил паренги за реклама,няма как да стане.Който по-силно рита топката и по-просто играе,той ще е на кяр.Един гол и мача свършва!
Rafata
на 06.03.2022 в 13:08:54 #174Титка, може да е невидим, ама е като голям айсберг
VLAD
на 06.03.2022 в 13:08:52 #173Просто и аз съм възмутен от бруталната съдийска балтия срещу говедата. Цял неотсъден корнер.
:
XAN_lil
на 06.03.2022 в 13:08:02 #172Черноближец... "Съдията как бута ориндж.... просто не е истина..." И как го бута ориндж, яко в дирниkа на майkати
Ай, ЦСКАри
09.09.16
на 06.03.2022 в 13:07:34 #171Тоя спинозен негър юга беше за червен картон с двата крака напред влиза
Тире София нямат два паса само изритани напред топки
Левски въпреки терена се опитва да играе и да комбинира
VLAD
на 06.03.2022 в 13:07:18 #170Тоя мач или е 0:0 или някой отбор ще вкара един случаен гол. За нещо смислено на тоя терен забравете.