Време е за поредния епизод от Вечното дерби на българския футбол - ЦСКА срещу Левски. Двата тима излизат един срещу друг от 14:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Сблъсъкът идва в момент на подем и за двата клуба, така че може да се надяваме на качествена продукция, а настроенията в двата лагера са приповдигнати.
За ЦСКА трите точки са от голямо значение в тежката битка с Лудогорец за титлата. Представянията на тима на Стойчо Младенов през втория полусезон стават все по-добри с всеки мач, така че "червените" привърженици ще се надяват на нов триумф в най-важния дуел.
Левски обаче този път влиза в дербито в далеч по-добро състояние. "Сините" стартираха пролетта с две победи и много поводи за оптимизъм в игрови план. Станимир Стоилов натърти, че това е отлична възможност, за да се види колко напред в развитието си е достигнал неговия тим.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
За специалиста точките не са толкова важни, колкото представянето и постигането на евентуална победа, която да затвърди, че Левски отново е сред големите фактори у нас.
Очакваното сжежно време в София може също да изиграе своята роля. На трибуните, от друга страна, се очаква да има около 20 хиляди фенове от двете агитки, но предстои да разберем дали лошото време няма леко да намали тази бройка.
USD
CHF
GBP
plamen-yankov
на 06.03.2022 в 13:06:56 #169EBATI I TAPITE GOVEDA STE...................AKO NE E SADIATA STE UMRELI
gascoigne
на 06.03.2022 в 13:06:52 #168Прaсюляци, жалки сте както на терена, така и по-трибуните! Силни сте единствено в съдийството. Както винаги
Ol' Dirty Bastard
на 06.03.2022 в 13:05:50 #167Второто ще ги разчекнем говедата! Знаете кога вдигаме оборотите след 60та минута
Rafata
на 06.03.2022 в 13:05:31 #166Ужасно време за мач, но пък точно то спасява рогатите. Обезличен Кайседо, както и невидим Мухар.
любо пенев
на 06.03.2022 в 13:03:40 #165Изключително нагло говедо зад коментаторския пулт, неспособно да прикрие пристрастията си
Ol' Dirty Bastard
на 06.03.2022 в 13:02:49 #164Сините капути са много жалки..
Rafata
на 06.03.2022 в 13:02:28 #163Същото положение в наказателното на Рогите, но кой да даде дузпа
VLAD
на 06.03.2022 в 13:02:25 #162Бахти и сиганарите сте бе говеда. Пълни сигани. Мама ви симулантска.
VLAD
на 06.03.2022 в 13:01:22 #161Бах ве и телетата милиони. И Бееее сектор не сте напълнили даже. Само хвалбите са ви силни.
OrangeHog
на 06.03.2022 в 12:59:54 #160"Снега намаля, ама терена вече е като обор, което автоматично прави говедата фаворити." що бе, нали ватенките бяхте по-добре на сняг?
Малоумен тъпанар.
Ватници, и да биете сте си национални предатели
VLAD
на 06.03.2022 в 12:57:16 #159Онова измислено нарушение трябваше дузпа да им даде съдията, щото сега явно им е под критериите за подпиране. Свикнали са на повече.
VLAD
на 06.03.2022 в 12:55:44 #158Бахти и рогатите.
gascoigne
на 06.03.2022 в 12:55:21 #157Страшна оранжева мaстия е железов
vladang
на 06.03.2022 в 12:54:50 #156Бахти гнусните симуланти,кули мули падат само като им дъхнеш на врата
VLAD
на 06.03.2022 в 12:54:47 #155Я пак телето с процента владеене на топката да се включи да коментира.
Chernorizec
на 06.03.2022 в 12:54:34 #154Съдията как бута ориндж.... просто не е истина...
09.09.16
на 06.03.2022 в 12:54:33 #153Тоя железов ги пази припознавачите като писани яйца
И чист корнер не ни даде
Rafata
на 06.03.2022 в 12:53:57 #152Кос, повторението ще ти извади очите - 200% фал на говедото
Rafata
на 06.03.2022 в 12:53:13 #151Рогите освен да ръгта и ритат друго не са показали
VLAD
на 06.03.2022 в 12:52:19 #150Телетата са като предрусали. Правят очевиден фал и почват да ръкомахат и да се блещят на съдията.