Време е за поредния епизод от Вечното дерби на българския футбол - ЦСКА срещу Левски. Двата тима излизат един срещу друг от 14:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Сблъсъкът идва в момент на подем и за двата клуба, така че може да се надяваме на качествена продукция, а настроенията в двата лагера са приповдигнати.
За ЦСКА трите точки са от голямо значение в тежката битка с Лудогорец за титлата. Представянията на тима на Стойчо Младенов през втория полусезон стават все по-добри с всеки мач, така че "червените" привърженици ще се надяват на нов триумф в най-важния дуел.
Левски обаче този път влиза в дербито в далеч по-добро състояние. "Сините" стартираха пролетта с две победи и много поводи за оптимизъм в игрови план. Станимир Стоилов натърти, че това е отлична възможност, за да се види колко напред в развитието си е достигнал неговия тим.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
За специалиста точките не са толкова важни, колкото представянето и постигането на евентуална победа, която да затвърди, че Левски отново е сред големите фактори у нас.
Очакваното сжежно време в София може също да изиграе своята роля. На трибуните, от друга страна, се очаква да има около 20 хиляди фенове от двете агитки, но предстои да разберем дали лошото време няма леко да намали тази бройка.
USD
CHF
GBP
VLAD
на 06.03.2022 в 12:50:57 #149Ма разбира се. Един неотсъден корнер е абсолютно по-опасен от измислен фал на линията на наказателното.
Телета малоумни.
VLAD
на 06.03.2022 в 12:49:28 #148Нееее. Това не е мач. Неква детска пързалка се заформя.
dimitar-hristov-xkrbmODS
на 06.03.2022 в 12:49:11 #147Егати мача .Все едно съм на представление в Софийската опера и БАЛЕТ.Кой вкара гол той ще победи.Лоши условия .
vladang
на 06.03.2022 в 12:48:51 #146Досега два недадени корнера за Левски плюс всяка свирена симулация на цецка интернешънъл
loveca
на 06.03.2022 в 12:48:39 #145Скандално съдийско подпиране за тирето ... жалкарска история. Играта на Левски е приятна изненада. Всички мислиха, че ще се надупят в този мач, а за сега мачкат съперника.
red-phoenix
на 06.03.2022 в 12:48:36 #144Никиту Минайлов явно мисли, че е в Украйна... Излязъл е в камуфлажна униформа...
red-phoenix
на 06.03.2022 в 12:46:46 #143Още едно доказателство за гениалност с марка БФС....
Толкова ли поне една прогноза не можаха да прочетат, като навсякъде се пишеше, че ще вали як сняг точно в това време и да го бяха преместили по-късно, отложили за утре...
Вместо това решиха да прецакат и играта, и клубовете, и играчите, и зрители....
Няма ли да се маха тая измет най-после?!
loveca
на 06.03.2022 в 12:46:34 #142Ragnar2 на 06.03.2022 в 14:45:46#251 Ако поведем с 1:0 на бас, че ще го отложат веднага === Що така?
VLAD
на 06.03.2022 в 12:46:14 #141Тоа маркуч Краев докога ще ръкомаха и вика след всяко отсъждане на съдията? Кво го търпи?
Ragnar2
на 06.03.2022 в 12:45:46 #140Ако поведем с 1:0 на бас, че ще го отложат веднага
loveca
на 06.03.2022 в 12:44:55 #139Пак бутат ловешкото тире, а припса реве привантивно.
elaizgrey
на 06.03.2022 в 12:44:45 #138От тоя мач при тия условия печели само гелосания
german
на 06.03.2022 в 12:43:41 #137абе, портиерът на левски, с това бяло комбинезонче е направо невидим
разрешено ли е от правилника
el_marinero
на 06.03.2022 в 12:42:30 #136"Левски" нали щяха да излизат с жълто-син екип в подкрепа на Украйна?
loveca
на 06.03.2022 в 12:42:30 #135Някакъв припс обясняваше сутринта колко щяла да се промени цената на негъра след мача. Да се надява да не стане така, че на този терен ...
bernal
на 06.03.2022 в 12:42:28 #134Ахаааа Железов какви смешни фалчета свири ,само и само да бута рогатите ,пълен цирк.
loveca
на 06.03.2022 в 12:41:03 #133Голям мач
german
на 06.03.2022 в 12:39:19 #132Булдозери на НО
Объркали са се, трябваше да са на строежа на бижуто
VLAD
на 06.03.2022 в 12:38:42 #131При тия условия е тъпо да играят. И без това са зле, така хептен. Най-много някой да се контузи сериозно.
Ragnar2
на 06.03.2022 в 12:37:25 #130Каква е тая пародия? Един човек изчисти линиите и всичко наред. Да им дадат 22 лопати на псевдозвездите на терена, за 5 минути да си изчистят снега...