Време е за поредния епизод от Вечното дерби на българския футбол - ЦСКА срещу Левски. Двата тима излизат един срещу друг от 14:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Сблъсъкът идва в момент на подем и за двата клуба, така че може да се надяваме на качествена продукция, а настроенията в двата лагера са приповдигнати.
За ЦСКА трите точки са от голямо значение в тежката битка с Лудогорец за титлата. Представянията на тима на Стойчо Младенов през втория полусезон стават все по-добри с всеки мач, така че "червените" привърженици ще се надяват на нов триумф в най-важния дуел.
Левски обаче този път влиза в дербито в далеч по-добро състояние. "Сините" стартираха пролетта с две победи и много поводи за оптимизъм в игрови план. Станимир Стоилов натърти, че това е отлична възможност, за да се види колко напред в развитието си е достигнал неговия тим.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
За специалиста точките не са толкова важни, колкото представянето и постигането на евентуална победа, която да затвърди, че Левски отново е сред големите фактори у нас.
Очакваното сжежно време в София може също да изиграе своята роля. На трибуните, от друга страна, се очаква да има около 20 хиляди фенове от двете агитки, но предстои да разберем дали лошото време няма леко да намали тази бройка.
USD
CHF
GBP
Rafata
на 06.03.2022 в 12:36:38 #129Чиста дузпа. Яко ще подпират Рогите
loveca
на 06.03.2022 в 12:36:21 #128Левски да внимава, защото съперникът има традиции на заснежен терен - най-голямата им победа в А група 8:0 срещу ЦСКА.
Rafata
на 06.03.2022 в 12:36:09 #127Чиста дузпа. Яко ще подпират Рогите
ш
09.09.16
на 06.03.2022 в 12:29:35 #126Владеене на топката: Левски: 62%, ЦСКА: 38%. Тройчо мишока пак ше чака ако може с късмет да изклинчи точица
XAN_lil
на 06.03.2022 в 12:23:56 #125Да бе, какво чисто отнемане топката от Кох го дава фал, а отделно и авантж изпълниха с удар във вратата.. Тоя боклук ще ни коли яко
Ай, ЦСКАри
Rafata
на 06.03.2022 в 12:23:01 #124Да почистят и камерите тия льохмани от Диема, не само пари от хората да искат
MM61
на 06.03.2022 в 12:22:43 #123Нашите пак влязоха заспали в мача!Дано ги разбудят в съблекалнята!А Железов е смешник още от началото..свири фаул на топката!
elaizgrey
на 06.03.2022 в 12:22:11 #122Говедата са домакини, плащат за отопление. Отопление няма, ако имаше нямаше терена да се заснежава. Т е. на хартия ще платят за отопление, а всъщност пак ще излъжат телетата. Говежди схеми
Ragnar2
на 06.03.2022 в 12:21:43 #121Играхме на Северният полюс през Декември в 10 вечерта и нямаше и снежинка
6ти март по обяд... Егати късмета.
Rafata
на 06.03.2022 в 12:21:42 #120Какъв фал? Кох играе с топката
8888.bg
на 06.03.2022 в 12:20:53 #1191914 Ти мач къде видя един син пеерас се търкаляше и после помпиха топка после я сменихте с оранжева сега линии
atzo13
на 06.03.2022 в 12:20:44 #118Мааами ви дееба, говежда, дееба!
VLAD
на 06.03.2022 в 12:20:27 #117Кос, ся ходих да сменям гащите от страх, колко сте силни.
red-phoenix
на 06.03.2022 в 12:19:27 #116Железов пак не знае къде се намира.... Шпагат на Йомов на метър и половина пред противника без никаква опасност, освен да се спънат в него - голямо викане, още малко и ще го изгони! Най-чистото спиране на топката пред пеналта - фаул! От такава позиция и в това време си е потенциален гол отвсякъде тоя пряк свободен... Очаквам някоя вълшебна дузпа да даде скоро...
VLAD
на 06.03.2022 в 12:19:16 #115Да турат веригите и да играят, ше ги ева.
german
на 06.03.2022 в 12:19:07 #114Следва, концерт на Софи Маринова
Rafata
на 06.03.2022 в 12:18:56 #113Мъдията спря устрема на Рогите и сега като поднови играта и ще шибнем гол от съблекалнята на Рогите
Дайте фала на Кох да го видим пак
bernal
на 06.03.2022 в 12:18:22 #112По добре да няма мач в тези условия и обилния снеговалеж
XAN_lil
на 06.03.2022 в 12:16:37 #111Mамави говежфа, така ли ще ни крадете точки , измислени фалчет и то след като сте използвали авантаж
Явно са се погрижели от бфс и мзниа шеф
8888.bg
на 06.03.2022 в 12:16:07 #110Говежда работа Топката тревата линиите Даже и времето не ги понася Кога ЦСКА е домакин слънце радост усмивки
Прокобата ли пак