Иван Велчев - лидерът на организираните фенове на ЦСКА, посочи Стойчо Младенов. В социалните мрежи Кюстендилеца написа: "Томов имаше едно решение за проблемите – винаги, когато дойдеше, слагаше Стойчо Младенов".
Екзекутора на Ливърпул винаги е влизал в пожарна ситуация в ЦСКА. Първо през 2002 година след катастрофалната ера на Луиджи Симони дойде и направи "червените" шампион само с победи през есента.
Тогава Васил Божков го направи главен мениджър, съчетавайки с треньорската функция. През 2007-а ЦСКА направи две равенства напролет, дойде Младенов и след малко повече от година стана шампион в безпрецедентен сезон без загубен мач.
Другите престои на Стойчо също са в кошмарни моменти. "Титан" го покани през 2012-а при загубен сезон, а ЦСКА до последния кръг се бореше с Лудогорец за титлата.
След още 12 месеца сметопочистващите босове хвърлиха кърпата и клубът беше пред закриване. Тогава дойде Томов и покани Стойчо, който събра отбор за седмица и превърна Левски в свой абонат по случай 100-годишнината на "сините".
Последното влизане на Младенов датира от времето на Гриша Ганчев. Треньорът пое отбора след Любослав Пенев, който беше направил 0:0 с Лиепая в Лигата на конференциите.
Младенов отстрани латвийците, после Осиек и Виктори Пилзен и влезе в групите. ЦСКА беше на две точки след Лудогорец, но непреодолими различия по оста Младенов – Ганчев накараха треньора да подаде оставка.
USD
CHF
GBP
n-a-chx8TkqA
на 04.08.2025 в 14:16:47 #4Чорбенките страдат от стокхолмски синдром, сега остава Животното да посочи проф Томов за президент, да върти парата на Папазки
194820
на 04.08.2025 в 14:09:23 #3Бегаййй, последното влизане на младенов беше в одаятя на цеко в бистрица 48.
n-a-chx8TkqA
на 04.08.2025 в 14:07:04 #2Не знам кой трябва да се маха от ЦеЦеКа, ама ЗНАМ че първият който плаче за смяна е именно КюстендилецО
the_shooter
на 04.08.2025 в 14:05:43 #1А не бе! Експериментирайте още с разни филиповци и прочие!