Локомотив (Пловдив) и ЦСКА излизат днес от 20:00 часа в директен спор за второто място в efbet Лига. Двата отбора имат по 56 точки, но "смърфовете" са с леко предимство заради по-добрите си показатели в преките двубои през редовния сезон.
"Червените" можеха да пристигнат на "Лаута" с аванс от 3 точки, но БФС промени първоначалното си решение и отмени служебната им победа срещу ФК ЦСКА 1948.
Преди седмица Локомотив постигна много важна победа като гост на Лудогорец. Пловдивчани се наложиха с 2:1 в мача. Тимът на Александър Тунчев има само една загуба в последните си 14 мача, но не можа да се справи с Берое у дома (0:0) и загуби ценни точки.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Черно-белите" ще бъдат без Лукас Салинас, който е контузен и няма да играе до края на сезона.
ЦСКА е единственият отбор в първата шестица без загубена точка от началото на плейофите. "Червените" надвиха с 1:0 Арда (Кърджали), а след това сразиха Лудогорец с 4:1 и се изравниха по точки с днешния си съперник. Съставът на Любослав Пенев играе все по-силно и се надява да завърши сезона с трофей, но преди финала за Купата на България трябва да хвърли всички сили за успех на "Лаута".
По-рано през сезона Локомотив победи ЦСКА като домакин с 2:1 в мач с много дискусионни отсъждания. Сблъсъкът в София завърши с нулево равенство. "Червените" спечелиха последното си гостуване на "Лаута" с 2:1. Това се случи няколко дни след загубения финал за Купата на България срещу същия съперник в края на миналия сезон.
USD
CHF
GBP
loko-pd
на 18.05.2021 в 16:45:53 #254Чорбар скапан в ойро ли ги взимаш или в супи.Май духаш супата ама си в чужбина .
Локо Пд
на 16.05.2021 в 11:56:51 #253Помня историята на ЦСКА, Родена от Революцията
И какво? Припознахте изнасилвача си маратонец 0:8
Ти помниш ли, маргинална порно-звезда
Кокошките помнели десет минути...
Локо Пд
на 16.05.2021 в 11:53:08 #252Сникърс , троле непознат
, не до "година-две", ВЕДНАГА изчезва Ло'иЧ, само до юни
cska snikers
на 15.05.2021 в 19:31:36 #251Локо Пд на 15.05.2021 в 22:22:53 #288 Разпускам ВСИЧКИ припознавачи. СВОБОДНО ! Елате пак на 19-ти май, носете си суха 'ранЪ, ня'а дизИл за крадИНИ,упра'тИ сЪ ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- К.у.р.в..и.ч.к.е столипиновска гледай Велбъжд-Железничар (Пловдив) до една - две години да не изчезне от футболната карта на България и да подритва със Сокол Марково по долните дивизии. Нали се сещаш, че Крушата си заминава заедно с целия настоящ политически естаблишмънт, и ако искате пак да мучите на Лаута ще трябва да се прави joint-venture между всички Столипиновски дюнерджии за да събирате некви грошовци за издръжка на автентичния Велбъжд преместен от мутрите в Пловдив. Помниш ли историята на вашето отборче, а о.т.р.е.п.к.о гнидава? Не се занимавай със славния ЦСКА, нито имаш познанията, нито акъла, нито възможностите ШАЛВАР.
Локо Пд
на 15.05.2021 в 19:28:49 #250Сникърс, годишно получаваш 'иляди йевро,'оди върни кенчета, пластмасови бАтилки, стъкло - белким си купиш токсичен вурст с 3(ТРИ
) червени етикета
КОЙ И КОГА ТИ КАЗА, че живея в България
ПоТпиши вересията Ф ло'ишката кръчма и 'оди опърди булята
Локо Пд
на 15.05.2021 в 19:22:53 #249Разпускам ВСИЧКИ припознавачи. СВОБОДНО ! Елате пак на 19-ти май, носете си суха 'ранЪ, ня'а дизИл за крадИНИ,упра'тИ сЪ
cska snikers
на 15.05.2021 в 19:22:42 #248Локо Пд на 15.05.2021 в 22:19:17 #285 Сникърс, ТИ ИЗДОИ ЛИ КРАВАТА в територия БЕЗ ОБХВАТ Има само в кметството, М Оди пикай, па си легай ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- К.у.р.в..и.ч.к.е столипиновска ти мен не ме мисли, аз получавам заплата в хиляди евро и не живея в България, о.т.репко. За разлика от теб, който осен в Столипиново си пътувал само до Долни Воден. Не.щастник.
mottorrhead
на 15.05.2021 в 19:21:00 #247Да не стигаме от Осанна до "разпни го" НЕКА ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ САМО ПРЕДИ 3 ДНИ РАЗПИСАХМЕ ОПИСАХМЕ НАРИСУВАХМЕ, ОЩЕ ЕДНА ИСТОРИЧЕСКА ПОБЕДА, РАЗМАЗВАЙКИ СЕГАШНИЯ..... шампион............. Самоооо ЦСКААААА.....!!!
Локо Пд
на 15.05.2021 в 19:19:17 #246Сникърс, ТИ ИЗДОИ ЛИ КРАВАТА в територия БЕЗ ОБХВАТ
Има само в кметството, М
Оди пикай, па си легай
mottorrhead
на 15.05.2021 в 19:15:08 #245Кво ти пука, всеки отбор може да падне, за мен мача си беше чист, в смисъл откъм съдия, виж ако двамата собственици са си стиснали ръцете за нещо, тези неща са далеч от нас странно ми стана на два пъти засякох футболисти на ЦСКА да се гледат лошо един друг..... Любо също беше като препариран само глеаше у тревата и... плюеше, за мен ако мача не е продаден... Просто не ни беше ден... Наздраве за ЦСКА........
mehmed-kesedzhi
на 15.05.2021 в 19:12:09 #244Чичовото продължава да се прави на клоун.
mehmed-kesedzhi
на 15.05.2021 в 19:09:00 #243Шибани ореанджави изроди!
cska snikers
на 15.05.2021 в 19:07:27 #242Столипиновци, не се радвайте, нали знаете, че вие сте от Кюстендил, к.у.р.в.и столипиновски цигански.
Локо Пд
на 15.05.2021 в 19:04:21 #241Па' да д'дИтИ
kanchu
на 15.05.2021 в 19:03:38 #240Не че ЦСКА заслужаваше нещо, но факт е че 2-та вара на Локомотив им подариха победата. Т.е. ВАР днес победи ЦСКА. Никаква дузпа, и нарушение на Илиев, което го освободи сам преди гола..... N4 негрото му спестиха 3 жълти картона. Момчил умишлено спира центриране с 2 ръце- нищо...Второто полувреме съдиите и ВАР обърнаха мача..
Локо Пд
на 15.05.2021 в 19:03:31 #239ЧАО, МОМИЧЕТА
Беше ми приятно
mehmed-kesedzhi
на 15.05.2021 в 19:02:41 #238Бий оранджавото!
mehmed-kesedzhi
на 15.05.2021 в 19:02:09 #237Много скоро оранджавите МЪРШИ ще бъдат ИЗЧЕГЪРТАНИ от БГ футбола!
Локо Пд
на 15.05.2021 в 19:01:14 #236Аскуфски скАрпион - а,не,бе
СвУбоднЪ бУрбЪ , да са биЙм Ф наказателнУтУ пУлюЕ
VAR, майна, аре ЧАО
09.09.16
на 15.05.2021 в 18:59:13 #235ВАР - ЦСКА 2:0 Да са им живи и здрави, новите технилогии на синьо-зелената циганскосопилоновска гмеж. Радвайте се плебеи, единствено с чужда помощ може да спечелите. Технологийте са расисти- пречат на негрите да печелят