Бившият футболист на Лудогорец Марселиньо коментира бъдещото попълнение на ЦСКА Джорди Кайседо. Еквадорецът бе съотборник на халфа в бразилския Витория.
"Засякохме се 4-5 месеца във Витория. Добър футболист е. Притежава ръст и скорост, присъщи за много добър централен нападател. Най-силното му качество е бързината. Обича да си повежда топката и да надбягва противника. Играе добре с глава, но не толкова, колкото с крака - там е силата му. Умее да се открива на голови позиции. Силен е да избяга от защитника и да поведе топката. Мисля, че ще помогне на ЦСКА. Това може да е трансфер в десетката", каза Марселиньо пред "Тема спорт".
36-годишният футболист говори и за своето бъдеще: "В петък вечер изиграх последния си мач за Витория. Първенството във втора дивизия свърши, както и договорът ми. Сега съм свободен. Очаквам обаждания. Не мога да кажа дали бих се върнал в България. Трябва някой да ме потърси и поиска", каза Марселиньо.
USD
CHF
GBP
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 31.01.2021 в 09:03:31 #14Пиргулина едно е да си мислиш
че те Ибат
друго е да те Ибат
налапаш до шпалира
и да обесняваш,че не си кОрва
сега идва твоя градски говедоИебец и ще ти пусне поне 5различни шпалири който сме ги видяли всички
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 31.01.2021 в 08:37:55 #13Досега тире шпалир на гела не е правил
а рогите поне пет пъти
дори и миналия сезон за последно
и сега скандират за него
само и само да имат повод да дразнят тирейци
защо с тяхния Обор немогат
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 31.01.2021 в 08:32:29 #12Трола сите пролове на рогите излязоха
и както винаги обръщат фактите
те ни плашат досега че гела ще ни вземе титлата,ама видиш ли ние сме Шпалирджий
шиши ги пори ама ние сме отбор на дпс
класически тролове
ти си тъп, НЕ ти си по тъп
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 31.01.2021 в 08:25:18 #11ЯбмУлски музиканте(защото се много музикантите разбиращи от футбол
)жив и здрав
ама,защо ли не се учудвам
че си водолей като пиргулина
същия ОлИ
asentseto_asentseto
на 31.01.2021 в 08:21:44 #10Не, не беше Панайот. Ти ми каза и аз запомних.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 31.01.2021 в 08:19:33 #9Жоре,таратан аз за титла не съм писал този сезон
след 6 равни шанса в гела-цека лига(с много игри извън терена)остава нищожен
а и не мисля,че играем някакъв качествен футбол
поне с Бруно има ефективност
sailor_varna
на 31.01.2021 в 08:18:11 #8Блъди, това е многозвездичие бре ...!
sailor_varna
на 31.01.2021 в 08:16:35 #7На т.н. медия "Блиц", най-позитивното е, че привлече онзи слабоумник кАтила, който спамеше тук преди време. Ето нещо прясно-прясно от днес: А,Т,И,Л,А 31 Януари 2021, 10:09 КОМУНИСТ Взима и Дaвa Bлacт Само с КРЪВ не с ИЗБОРИ ! ГЛАСУВАНЕТО Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, ИЗБОРИТЕ НЕЗАКОННИ ! Който Гласува на Задунайски Избори е KOПEЛЕ ! Който Работи и Плаща Задунайски Данъци е KУPВА ! Гласувайки Вие Признавате и Легитимирате НЕЗАКОННА 77 Годишна Комунистическа Власт !
tun1915
на 31.01.2021 в 08:15:49 #6Мерси, #26. От къде знаеш? От Панйот ли?
asentseto_asentseto
на 31.01.2021 в 08:12:13 #5Минавам, колкото да пожелая много здраве и щастие на Тунджака, който днес празнува своя рожден ден
, както и да се подиграя малко на Пиргъза!
kanchu
на 31.01.2021 в 08:07:59 #4Подуене не се изложи в контролите .... ========/============= Манталитет, карма......
Dartagnan
на 31.01.2021 в 07:45:30 #3Холмар, изглежда имаш голяма слабост към " тиретата" !? Дотолкова , че с голяма страст , ги набиваш сам в *** си !?
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 31.01.2021 в 07:35:42 #2Коконо .... Блиц
ПеЕвски
Телеграф
ДПС
ЛеЕфски
ПеЕфски
ЛеЕфски
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 31.01.2021 в 07:29:39 #1Жорката и таратан,ще пукнат АКО случайно тире стане шампион
то такова мислене за нас няма
като добавим и пиргулина сите роги ни мислят дали ще вземеме титлата
а тяхния обор е толкова зле последните 10години
че дори немогат и да мечтаят за титла
даже и с 24те милки от Чери (дарени) неможаха и в тройката да влязат