ЦСКА победи Локомотив (София) в последния си мач от предсезонната подготовка. "Червените" се наложиха с 3:1 на стадион "Българска армия".
Точни за тима на Бруно Акрапович бяха Пеняранда от дузпа, Тиаго и новото попълнение Кайседо, който днес направи и неофициален дебют. Попадението за "железничарите" бе дело на Бабалиев.
Така ЦСКА завърши подготовката си без да познава вкуса на загубата. По време на подготовката си, "армейците" записаха два победи и едно равенство в Турция, а на родна земя победиха Струмска слава с 4:0, завършиха 0:0 с Пирин в Благоевград и надвиха Ботев (Враца) у дома с 3:1.
Източник: LAP.bg
Двубоят започна равностойно. В 7-ата минута, домакините получиха отличен шанс. Бившият играч на "червените" и настоящ на "железничарите" Николай Цветков спъна Адалберто Пеняранда в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Изненадващо или не, зад бялата точка застана именно венецуелецът, който с премерен удар направи 1:0.
В 16-ата минута, бившият играч на "червените" Григор Долапчиев бе изведен отлично и напредна обещаващо в наказателното поле, Иван Турицов обаче изби топката и предотврати добър шанс за "железничарите".
Последваха силни минути за гостите, но на няколко пъти добрите изяви на титулярния в този мач вратар Димитър Евтимов, предотвратиха нещо по-сериозно.
В самия край на полувремето, играчът на гостите Мартин Василев получи контузия и бе заменен принудително от Милошев.
През втората част, двата тима свалиха темпото, но предложиха интересни моменти.
Източник: LAP.bg
В 55-ата минута, Пеняранда изведе отлично Бисмарк Чарлс отляво и той навлезе в наказателното поле, но Митрев доказа, че е опитен вратар и с веща намеса изби топката.
Десет минути по-късно, "червените" успяха да удвоят. Каращият проби Бисмарк Чарлс овладя и спечели пространство, за да изведе Тиаго, който с удар извън наказателното поле матира Божидар Митрев за 2:0.
В 69-ата минута новото попълнение Федерико Варела влезе в игра, а Жорди Кайседо направи неофициален дебют.
В 74-ата минута, Бисмарк Чарлс се отскубна със забележителен рейд и му остана най-лесното, да вкара топката в опразнената без вратар врата, но защитник се намеси в последния момент и изби.
Източник: LAP.bg
Малко по-късно младокът на проби получи травма и бе заменен. В 84-ата минута гостите успяха да намалят след попадение на новото си попълнение Бабалиев.
Източник: LAP.bg
В ответната атака, "червените" направиха 3:1 след като Вион прати топката към Кайседо, който с глава от около точката на дузпата вкара първия си гол с екипа на тима.

USD
CHF
GBP
zhelyo
на 06.02.2021 в 21:21:54 #131Крастав,на 45 съм,кога ще порасна?
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 06.02.2021 в 21:21:50 #130Лека от мен
селЮ имам имоти в цялата страна
а У “големото село” живея 20години
nick-krastev
на 06.02.2021 в 21:20:21 #129Зельо, малък си бе къде се буташ при мъжете, бегай да си играеш в пясъка.
zhelyo
на 06.02.2021 в 21:20:04 #128Дебел съм бе татко барб.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 06.02.2021 в 21:19:29 #127Барби тролове да искаш от рогите
таратан,педерло,крилатия,пиргулина влади хапостола с 5те ника
а вечер е тъпия трол селЮ
zhelyo
на 06.02.2021 в 21:18:33 #126Краси,от теб знам че си от Враца,за това Тетевен ме учудва!
zhelyo
на 06.02.2021 в 21:15:55 #125Крастав,183см и 100кг.,дали трябва да се вдигам на пръсри?
nick-krastev
на 06.02.2021 в 21:15:41 #124asentseto на 06.02.2021 в 23:02:35 #296 Аааааа, какво стана с Вясу Сома??? ☆☆☆ Стана на "иконата"
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 06.02.2021 в 21:15:31 #123СелЮ от Борован съм шматка
а си си селЮ от “грозно селЮ”ама не знаеш къде е централната баня
аз съм от цял свят
а ти си прост фаянсаджия,търсеш внимание,че жена му не го сака
тя е била задоволена докато селЮ е слагал плочки
zhelyo
на 06.02.2021 в 21:09:15 #122Красимире,защо Пирго казва че си от Тетевен?
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 06.02.2021 в 21:09:09 #121user avatar 28657 ChernotoVlechugo на 06.02.2021 в 19:35:15#147 Аз не ви разбирам как може да дадете пари на някой от Тетевен. Навремето в казармата имаше един пощальон в ШЗОто в Плевен от Тетевен на който единственото забавление беше да отваря писмата на новобранците и да им прибира всичко което има в тях. Пари, фонокарти, сувенири и тн. Аз още си пазя един сребърен долар от него който е бил за някоя новобранка. Вземаше 50 писма и сядахме да четем лична драма. Ако някой е бил в Плевен януари - декември 1999 Г. и не си е получил писмото да ни прости Я го знам тоя
nick-krastev
на 06.02.2021 в 21:08:05 #120Кучев, разбрах те бе не се съмнявай в това.
Зельо, не се повдигай на пръсти, няма полза.
zhelyo
на 06.02.2021 в 21:06:24 #119Повтавям се като ми дават фалш адрес в Младост и Драгалевци
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 06.02.2021 в 21:05:24 #118СелЮ,а на тебе ти е празна селската манерката като на фаянсаджия
и за трол не ставаш
zhelyo
на 06.02.2021 в 21:04:20 #117Кучеффф,бидоня със зеЙето е празен.
asentseto_asentseto
на 06.02.2021 в 21:02:35 #116Аааааа, какво стана с Вясу Сома???
zhelyo
на 06.02.2021 в 21:02:32 #115Кучеф,бидоня със зеБето е празен
zhelyo
на 06.02.2021 в 20:59:02 #114Ася,твое мнение,кога?
zhelyo
на 06.02.2021 в 20:53:50 #113Кучев, ако някой не оранжев им каже това рИвЪт като ловчанлии
,а те са трима Крастаф,Кирлиеф и Колю
asentseto_asentseto
на 06.02.2021 в 20:53:09 #112Кучев, за тебе знам от Джак, той ми каза.
Предполагам не си могъл да се запазиш автентичен и е трябвало да се ребрандираш...
Разкажи за това колко акаунта си имал?
Преди време се сетих, че аз преди много време бях коментирал тук, но спомените са ми бледи и даже не си спомням с какъв ник...