ЦСКА приема Локомотив (София) в последната си контрола от зимната подготовка. Срещата на "Българска армия" започва в 14:00 часа.
Проверката срещу "железничарите" ще бъде официално представяне на "червените", които се подсилиха вчера с нападателя Жорди Кайседо, а дни по-рано с Федерико Варела. От тима си тръгнаха Юнус Санкаре, Жул Кейта, Тонислав Йорданов и Валентин Антов.
Новото попълнение Кайседо започва сред резервите и се очаква да влезе в игра през второто полувреме. Същото важи и за каращия проби ганаец Бисмарк Чарлс.
В срещата няма да участват и Мартин Смоленски и Александър Бучков, които днес се завръщат от лагер с националния тим до 19 години в Алания.
По време на подготовката си, ЦСКА записа два победи и едно равенство в Турция, а на родна земя победи Струмска слава с 4:0, завърши 0:0 с Пирин в Благоевград и надви Ботев (Враца) у дома с 3:1.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
В лагера на Локомотив (София) също правят генерална репетиция за първенството. Във Втора лига, "железничарите" са лидери и имат амбиции да спечелят директна промоция за елита.
Съставът на Иван Колев се подсили тази зима с Томислав Павлов от Миньор Перник, Георги Бабалиев от втория отбор на Лудогорец, Божидар Митрев, който за последно игра в Септември, Деян Иванов и Григор Долапчиев.
От "Надежда" пък си тръгнаха Наско Милев, Тодор Траянов, Павел Петков и Денислав Станчев.
USD
CHF
GBP
nick-krastev
на 06.02.2021 в 14:17:29 #63Джеферсън си е добре, аз го харесвам, че по време на мачовете не позволява на съотборниците си да се отпускат. Мотивиран е, а и мотиватор.
Rafata
на 06.02.2021 в 14:09:29 #62Блъди, не съм много съгласен заЖефрито. И също споделям мнение, че той и Юга ще са ни дефанзивните титулярни.
Rafata
на 06.02.2021 в 14:07:02 #61Добра контрола. Има много положителни неща, но имаше и слаби такива. Определено Акрапа ще трябва добре да помисли за титулярите. Пеняранда, Кайседо, Бисмарк ако подпише, Варела.... малко им трябва за да са в топ форма.
red_phoenix
на 06.02.2021 в 13:58:53 #60Рафа, факт, прав си. И все пак мисля, че ЦЗ е по-належащ от опорен халф... и не е лошо да се вземе. Сам каза, че Турицов на тази позиция...не е ок работата. Реално голът днес беше негов. не успя да гардира, а като не е сигурен, можеше просто да си изчисти спокойно, и то даже в тъч, а не в корнер. Тъпо е да инкасираме гол без да има положение реално... Но иначе да, няма да се учудя, ако повече попълнения няма, дори и за защитата.
Rafata
на 06.02.2021 в 13:54:13 #59Феникс, абсолютно съм съгласен. Може и да няма нови попълнения обаче. Днес в състава не бяха Матей и Бучков, а и двамата имат място в даден момент.
ChernotoVlechugo
на 06.02.2021 в 13:51:22 #58Ядосаха негрото
nick-krastev
на 06.02.2021 в 13:51:03 #57Немаа се пУашите говеда, ножа е ..................черен
red_phoenix
на 06.02.2021 в 13:49:34 #56В общи линии...трябва ни просто едно добро попадение за ЦЗ и селекцията е приключила. Подозирам, че опорен халф изобщо няма и да се търси, поне за момента, и ще се кара с Юга и Джефри. Което до голяма степен е оправдано с оглед на това, че с повечето отбори ще се играе в тяхната половина...
Rafata
на 06.02.2021 в 13:48:20 #55Ако подпишем с Бисмарк, Ахмеда овяхва определено
mottorrhead
на 06.02.2021 в 13:47:33 #54Според топа сме в 90 мин и е 2на 1 според диема е 87 мин. обаче резултата е 3 н1
djingibi1914
на 06.02.2021 в 13:46:35 #53Акрапа тотално обърка враговете на ЦСКА с този експериментален състав Одобрявам
djingibi1914
на 06.02.2021 в 13:45:05 #52Ето и Кайседо си оправда парите за Уиз еър
Rafata
на 06.02.2021 в 13:45:03 #51Турицов ми затвърди лошото впечатление. Кайседо явно ще пори
mottorrhead
на 06.02.2021 в 13:44:49 #50Кайййййседддддооооо
red_phoenix
на 06.02.2021 в 13:44:32 #49Айде и другото ново попълнение!!!
Браво и на Тибо-то!
djingibi1914
на 06.02.2021 в 13:40:51 #48sailor_varna на 06.02.2021 в 15:37:39#73 С тази му крачка, на Ото фон Бисмарк нито една газела не би му избягала ... ==================================================================== Този не е брулен от бананова палма този е скочил в движение в джипа на Стойкас
red_phoenix
на 06.02.2021 в 13:39:38 #47Според мен Бисмаркчето си осигури договор, а Алито ще донесе парички в клуба още след края на сезона 100 процента!
djingibi1914
на 06.02.2021 в 13:38:57 #46Тоя Бисмарк не спря да бяга Така се печели място в ЦСКА
sailor_varna
на 06.02.2021 в 13:37:39 #45С тази му крачка, на Ото фон Бисмарк нито една газела не би му избягала ...
djingibi1914
на 06.02.2021 в 13:37:32 #44Ахмедов направо да събира куфарите