ЦСКА победи Локомотив (София) в последния си мач от предсезонната подготовка. "Червените" се наложиха с 3:1 на стадион "Българска армия".
Точни за тима на Бруно Акрапович бяха Пеняранда от дузпа, Тиаго и новото попълнение Кайседо, който днес направи и неофициален дебют. Попадението за "железничарите" бе дело на Бабалиев.
Така ЦСКА завърши подготовката си без да познава вкуса на загубата. По време на подготовката си, "армейците" записаха два победи и едно равенство в Турция, а на родна земя победиха Струмска слава с 4:0, завършиха 0:0 с Пирин в Благоевград и надвиха Ботев (Враца) у дома с 3:1.
Източник: LAP.bg
Двубоят започна равностойно. В 7-ата минута, домакините получиха отличен шанс. Бившият играч на "червените" и настоящ на "железничарите" Николай Цветков спъна Адалберто Пеняранда в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Изненадващо или не, зад бялата точка застана именно венецуелецът, който с премерен удар направи 1:0.
В 16-ата минута, бившият играч на "червените" Григор Долапчиев бе изведен отлично и напредна обещаващо в наказателното поле, Иван Турицов обаче изби топката и предотврати добър шанс за "железничарите".
Последваха силни минути за гостите, но на няколко пъти добрите изяви на титулярния в този мач вратар Димитър Евтимов, предотвратиха нещо по-сериозно.
В самия край на полувремето, играчът на гостите Мартин Василев получи контузия и бе заменен принудително от Милошев.
През втората част, двата тима свалиха темпото, но предложиха интересни моменти.
Източник: LAP.bg
В 55-ата минута, Пеняранда изведе отлично Бисмарк Чарлс отляво и той навлезе в наказателното поле, но Митрев доказа, че е опитен вратар и с веща намеса изби топката.
Десет минути по-късно, "червените" успяха да удвоят. Каращият проби Бисмарк Чарлс овладя и спечели пространство, за да изведе Тиаго, който с удар извън наказателното поле матира Божидар Митрев за 2:0.
В 69-ата минута новото попълнение Федерико Варела влезе в игра, а Жорди Кайседо направи неофициален дебют.
В 74-ата минута, Бисмарк Чарлс се отскубна със забележителен рейд и му остана най-лесното, да вкара топката в опразнената без вратар врата, но защитник се намеси в последния момент и изби.
Източник: LAP.bg
Малко по-късно младокът на проби получи травма и бе заменен. В 84-ата минута гостите успяха да намалят след попадение на новото си попълнение Бабалиев.
Източник: LAP.bg
В ответната атака, "червените" направиха 3:1 след като Вион прати топката към Кайседо, който с глава от около точката на дузпата вкара първия си гол с екипа на тима.

USD
CHF
GBP
djingibi1914
на 06.02.2021 в 19:42:41 #91Парадоксът в България е следният майсторите технолози с голям опит технологията на отлежаване работят със стари амортизирани мощности Новите винпроми имат изби последен писък на модата ,цепят градуса в стотиците ама технолозите калпазани и нищо не разбират
AK 47
на 06.02.2021 в 19:38:03 #90fanty на 06.02.2021 в 21:31:33 ------- Ето това е професионално мнение
AK 47
на 06.02.2021 в 19:35:34 #89PanayotSt на 06.02.2021 в 21:28:39#227 Костов, Въпрос на легенда...или чалъм, де викат по нашия край, ако бяхме като троянчене и ние щяхме да имаме отлежала по на сума ти години, за сметка на това си имаме лаф: "Имате ли Тетевенска сливова отлежала?" "Не, звъннете следобед ----- Някой разправяше че в Монтана, ако правилно съм запомнил, слагат шишето на масата, един го поставя да легне хоризонтално, чакат 1-2 минути и после започват да пият отлежала ракия
AK 47
на 06.02.2021 в 19:29:21 #88PanayotSt на 06.02.2021 в 21:24:25#225 Калашник, А още по - важи лафа за мястото, ти в коя част на Рибарица беше? Дели се на три, влизаш в Колибарица, минаваш през Кyрварица и накрая е Стара Рибарица. Отклонения има към Брязово, Даковото и Костина и естествено към ресторанта на Керенката ------ Това не мога да ти кажа. Ходихме там с коли че метрото им нещо не работеше
Говореха че някъде наоколо
бил имота на Меди Доганов
ама хич не ме инересуваше
mottorrhead
на 06.02.2021 в 19:26:48 #87Цял живот пия като хамалин, изпил дъм с тонове и ракия и уиски..... Съдът Реши.... Не заменям една 55 градусова домашна ракия, за най скъпото уиски за нищо на света... Нак скъпото уиски на света, мисля, че беше кръстено на некъв шотландски остров, само около 5/6 000 000,шест милиона..... бутилката, добре ли е...
djingibi1914
на 06.02.2021 в 19:24:09 #86kostadin-kostadinov на 06.02.2021 в 21:16:11#218 Пацо, къф винпром ууее. Говоря ти за домашна отлежала. Дядото лично я вари и зарови когато жената се излъга да ме вземе и ми я даде когато големия син стана на 18.Т.е. преди гдина и поливина.Още имам от нея за специални гости. Не ракия, а ЕЛЕКСИР ========================================================================= И какво е станало с ракията като си я заровил в земята Едно голямо НИЩО Ако ставаше нещо с алкохол заровен в земята Глупавите винпроми по света нямаше да правят изби щяха да си купят ниви да заравят бутилките Стареенето на алкохол е по съвсем различна технология Просто имаш престояла ракия на 18 години(не бъркай с отлежала)
nick-krastev
на 06.02.2021 в 19:22:42 #85Да знаете, че най-качествената ракия е от круши. Това да го знаете от стар пияч. Не съм правил, но съм пил количества.
AK 47
на 06.02.2021 в 19:16:18 #84PanayotSt на 06.02.2021 в 21:05:04#209 Па мого ясно, то и на екскремнт да сложиш захар ше стане ракия Въпросът е кого ше почерпиш с нея ------- Чай да видиш кво стаа. Наруших аз значи закона за акциза и данъчните складове с около 20 лт такава ракия. На Рибарица бяхме семейно на една вила с един приятел-депутатин И пк едно време му казах за тая моя изгъзица той светна като крушка Прати ми, вика, десетина кила. Бях я пробвал-само на градус я биваше. Пратих му и зачаках рецензията със угризения. След месец той звъни и вика имаш ли още, изпихме я с групата и никой позна от какво е и на каквл се оригва сутрин та трябва да повторим
Верен е лафът за пиеньето
и добрите пуячи
mottorrhead
на 06.02.2021 в 19:16:08 #83Jj кинти напред се не дават в такива случаи, ако рецептата се получи, мое да залебиш
mottorrhead
на 06.02.2021 в 19:13:52 #82Рулз
mottorrhead
на 06.02.2021 в 19:13:12 #81Трети Пенев в ЦСКА, ЛЮБО, чичо Митко и са ПЕНяранда, няма нищо случайно
mottorrhead
на 06.02.2021 в 19:11:08 #80И между другото браво на Пеняранда, за дузпата, да дузпа е, но и той беше играл само минути.. Нов отбор, държава, много футбалери биха трепнали, браво и на акрапа, че точно на него даде дузпата, така се кове самочувствие!
mottorrhead
на 06.02.2021 в 19:05:43 #79Без да съм сигурен, но мисля, че песента "наследство" е с Илия Ангелов, не със Ж оро Станчев, години наред си мислех точно обратното
:
AK 47
на 06.02.2021 в 19:02:55 #78Баткоф, наздраве, приятелю
AK 47
на 06.02.2021 в 19:00:55 #77PanayotSt на 06.02.2021 в 20:57:10#199 Тетевенеца не е прав Черешовата е класика в тоя жанр При компотите за прокарване е номер ------
Правил съм ракия
и от цвят на акация
няма лошо пиенье
има лоши пиячи
GpyX-GpyX
на 06.02.2021 в 18:59:53 #76Е ТАКИВА ПСЕВДО-ДЖУРНАЛИСТИ ЛЕГИТИМИРАХА ПРЕИМЕНУВАНИЯ ЛИТЕКС ЛОВЕЧ ЗА СОФИЙСКИ ОТБОР! А ЖАЖОВЦИТЕ ПО ПРОВИНЦИЯТА ЛЪСКАТ ЛИ ЛЪСКАТ НА ПОДОБНИ ЧУТОВНИ ЗАГЛАВИЯ
))
ЧОВЕК ШЕ СИ ПОМИСЛИ ЧЕ СА СРЕЩНАЛИ ШАМПИОНИТЕ НА ИСПАНИЯ, АНГЛИЯ, ФРАНЦИЯ И БРАЗИЛИЯ
)) НЕПОБЕДИМИТЕ
))
AK 47
на 06.02.2021 в 18:55:26 #75kostadin-kostadinov на 06.02.2021 в 20:49:51#191 Георги Станчев и аз го харесвам заради плодовете за които пее. В мое село праЙм рИкия с тях ------ Тетевенеца не е прав Черешовата е класика в тоя жанр
mottorrhead
на 06.02.2021 в 18:52:48 #74Постоле чезвай е мършо ти верно си завършен ***... user avatar 84321 СЛЕДВАЙ Apostola на 06.02.2021 в 20:47:26#188 Панайоте,ти вчера къде беше,че трябваше да се разправям с тоя джиджипляктор Жабурляка? И как го избра тоя аутсайдер,като има други-болни,умни ,ама безпарични,без родители и т.н.. Бил майстор ,това ли е причината
:
:
:
Apostola
на 06.02.2021 в 18:50:29 #73Дууу<ДУУУ
Apostola
на 06.02.2021 в 18:47:26 #72Панайоте,ти вчера къде беше,че трябваше да се разправям с тоя джиджипляктор Жабурляка? И как го избра тоя аутсайдер,като има други-болни,умни ,ама безпарични,без родители и т.н.. Бил майстор ,това ли е причината?