Ръководството на ЦСКА съобщи, че "Ред Енимълс" ЕООД днес е заплатило всички такси и има право да придобие активите на фалиралото дружество "ПФК ЦСКА АД".
Ето съобщението на "червените".
Днес дружество "Ред Енимълс" ЕООД заплати изцяло и в определения от закона срок всички такси за издаването на съдебен акт, с който следва да му бъдат прехвърлени в собственост всички активи на фалиралото дружество "ПФК ЦСКА АД" - "в несъстоятелност".
С оглед на коректното изпълнение на всички задължения от страна на купувача на емблемата на ЦСКА, очакваме дружеството да придобие абсолютно всички активи, предложени му и закупени честно и почтено в тръжната процедура, включително и спорния недвижим имот в района на град Бяла.
Източник: cska.bg
Източник: cska.bg
USD
CHF
GBP
Apostola
на 13.09.2019 в 17:19:18 #95Забравих,че фатимашкият сайт е забранил фатимак.
Apostola
на 13.09.2019 в 17:17:08 #94Кралят на микренци дава за пример ,,Рейнджърс,,.Само копеле на микренска помакиня и *** не може да направи разликата . Нещо за жабата и бивола,на гол тумбак чифте пищови.
Аlex
на 13.09.2019 в 17:15:30 #93Пирго,утре ако ги ударим дедо им го пиши бегал.Загубата ще я отчетат на чичо Пенчо и пак ще остане непобедим.
gipsykings
на 13.09.2019 в 17:15:13 #92Порги, майтап няма - явно полудяхте
. Не че не искам да помогна, но съм на морето и излизам да хапна и да пийна. Нямам време да ти помагам да напраскаш нови 400 безмислици. Утре, ако сте оцелели, можем да си попишем...КОЛКО Е ХУБАВО ДА СИ ОТ ЦСКА!!!
gipsykings
на 13.09.2019 в 17:12:42 #91Полудя ли превръзка? Иди да видиш "гуньо" как е? Мое и да се не връщаш
УмеренЦСКА
на 13.09.2019 в 17:11:47 #90...Някакви кой знае какви "добри новини" около ЦСКА просто няма. Но няма и "лоши новини", именно това дразни, не е ли така? Свикналите с тях (лошите новини) просто гладуват...
FUCKS апарат
на 13.09.2019 в 17:11:16 #89Сами си направиха драма, сами си закриха клуба, без никой да го е поискал Не можаха да платят на нилсон и тенгариня Haй-тъпо закрития клуб на света! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Koeто е вярно, е вярно. Ганчев просто няма пари и направи от мухата слон. А осемте милиона са заради кирията със строежа и базите, а не заради някаква си емблема. Инджов даде половината. Той от емблеми и футбол не се интересува изобщо. Не, че и другите двама собственици се интересуват
gipsykings
на 13.09.2019 в 17:06:48 #88А междувременно се пръкнал още един чел, недочел. Апостола визирам. Много си смешен брат
"...историята, титлищата и дали са платени". Верно ли си ги написал тия глупости, или е някаква грешка???? Я поразрови тук, там, попрочети, па ни светни Глазгоу Рейнджърс колко платиха за "история и титлища"???
УмеренЦСКА
на 13.09.2019 в 17:05:52 #87...Трябва ли пак да се напомня на антицесекарите от всякакви бои, че не ЦСКА им попречваше през последните години, че и десетилетие вече, да стигнат до евроуспехи, титли, купи и т.н? И да го нямаше ЦСКА пак щяха да са там, където са и сега... Няма ли, г-да, да стигнете до една простичка философия: "Живей и дай и на другите да живеят!"
Аlex
на 13.09.2019 в 17:03:57 #86Мамини златни стадни припсчета,петък 13 вече ви е щастливия ден.Донесе ви само радостни новини.Ай си сипа едно отлежало питие във ваша чест.
gipsykings
на 13.09.2019 в 17:01:18 #85Порги, чети повече. Нема се образоваме тука. Поне не безплатно.
Отбора на народа
на 13.09.2019 в 17:00:45 #84а червения керван си върви Наистина безценно. ------------------------------------------------------------------------------------------ вървите четвърти в класирането , безтитлени Вървете. На никой не пречите Вие сте Литекс
Apostola
на 13.09.2019 в 16:59:24 #83С оглед на коректното изпълнение на всички задължения от страна на купувача на емблемата на ЦСКА, очакваме дружеството да придобие абсолютно всички активи, предложени му и закупени честно и почтено в тръжната процедура, включително и спорния недвижим имот в района на град Бяла. Никъде не виждам оценката на историята ,титлищата,и дали са платени.
gipsykings
на 13.09.2019 в 16:58:34 #82Утре жълтите мурви, воглаве с тошку паласката, че ги дъниме като шкембе у дувар, че ги блъскаме като маче у дирек, че ги газиме като куцо пиле домат, че ги разнасяме като свиня блажен вестник.
AARON
на 13.09.2019 в 16:58:18 #81Holmar на 13.09.2019 в 19:47:19 #136 AARON на 13.09.2019 в 19:44:51#13 ---------------- Няма никакви капани! Има само някакви опити да се изкарате чисти, непорочни и автентични, НО не сте нито едно от това! Лъсва само едно огромно лицемерие! Било за дългове, било за собственици, било за фенове, било за открити и закрити дружества!!
Отбора на народа
на 13.09.2019 в 16:56:46 #80Футболните закони ги пише БФС и когато си иска може да ги променя. -------------------------------------------------------------------------------------------------- Не са правени промени в правилника от доста време. БФС каза, че Литекс си е сменил името напълно според правилата. И си ползва собствения лиценз. Просто Литекс е с ново име и ви купи вехториите на тържище.
ЦСКА го закриха.
УмеренЦСКА
на 13.09.2019 в 16:56:14 #79"Значи утре играем за последно с Лоич Тире Етрополе.Треа да ги натупаме тия оранжади преди официално пак да станат чорби." ------- ...Редно е да погледнеш класирането на Твоите. Не "оранжадите" или "чорбите" са Ви виновни за това, че, хм, сте доста назад...
УмеренЦСКА
на 13.09.2019 в 16:52:38 #78...И друг път съм се изказвал скромно, че отливът на посещения на мачовете е всеобщо явление, което засяга всички клубове без значение дали са "автентични" или не...
gipsykings
на 13.09.2019 в 16:52:25 #77Така е Панайот, вой, стенания, заклинания, полуграмотни полуюристи с напоителни безсмислени постове...кученцата си лаят опитвайки се да ни опикаят крачола, а червения керван си върви
Наистина безценно.
Порги, братле, смешни са тия работи където ги пишеш.
Отбора на народа
на 13.09.2019 в 16:51:56 #76Бойко Борисов към цесекарите: "Левскар съм, но най-много съм помагал на ЦСКА" цска-София към Бойко Борисов: "Благодарим Ви, г-н Премиер!"