Изпълнителният директор на ЦСКА Пламен Марков обяви, че Националният стадион "Васил Левски" ще бъде отворен за фенове на 50% от капацитета за финала за Купата на България между "червените" и Арда, който е утре. Над 20 000 зрители ще могат да гледат мача на живо.
Днес Марков имаше среща със служебния министър на здравеопазването д-р Стойчо Кацаров. С него бяха администраторът на ЦСКА Димитър Вутов и лидерът на агитката - Иван Велчев.
Източник: LAP.bg
Ето какво каза Марков:
"Срещата беше много кратка, но ползотворна. По общо виждане - на нас като ръководство на ЦСКА, на фенската организация, включително и на Министерството на здравеопазването, се взе решение стадионът да бъде отворен на 50%. Ние сме доволни.
Благодаря на служебния министър на здравеопазването за този компромис, за този жест. Надявам се, че няма да разочароваме това доверие. Радвам се за хората, които ще могат да посетят мача, защото има сериозен интерес. Надявам се от Професионалната лига да се справят. Ние ще контактуваме с ръководството на Професионалната лига, билетите да бъдат отпечатани и пуснати в продажба бързо.
Желаехме такава среща по-рано, но тя не зависи от нас. Има органи, които решават. Има 24 часа, които са на разположение. Билетите ще бъдат продавани и по касите на стадион "Васил Левски".
Източник: LAP.bg
USD
CHF
GBP
sly
на 18.05.2021 в 18:14:45 #3459, да знаеш за Гришо как го подхванаха!
sly
на 18.05.2021 в 18:13:13 #33Форумен Педер, а ти къде си виждал диплома за средно,а? Къде я скри, под калъфката? Ау, вие и това нямате! Н......Ангелов, къде се обучи на дантелите? У ребфака? В дантели ли обслужваше? Галка доцентката, дантелената муцка! Педерло няма средноооооо! Йористе?
sly
на 18.05.2021 в 18:01:34 #32Н......Ангелов, къде се обучи на дантелите? У ребфака? Педерло няма средноооооо! Йористе?
sly
на 18.05.2021 в 17:57:29 #31"че се е докрал с еротичните дантели и търси разчесване на гьзината си."
Педерло, кажи на Окучен, ЗА ДИПЛОМАТА ТИ! КАК БЕЗ СРЕДНО ИМАШ ВИШУ! КАК СИ ЗАВЪРШИЛ РАБФАК!
sly
на 18.05.2021 в 16:26:55 #30в останалите
sly
на 18.05.2021 в 16:25:56 #29А фактът си е факт- йориста, а востаналите форуми научен деец, няма ДИПЛОМА! КАК БЕЗ СРЕДНО ИМА ВИШУ! КАК Е ЗАВЪРШИЛ РАБФАК!
sly
на 18.05.2021 в 16:22:02 #28А по останалите форуми какво ги Педерло! Бълва злоба, заканва се, обиди! Подхванал и Григор!
sly
на 18.05.2021 в 16:12:28 #27Педерло, кажи на Окучен, ЗА ДИПЛОМАТА ТИ! КАК БЕЗ СРЕДНО ИМАШ ВИШУ! КАК СИ ЗАВЪРШИЛ РАБФАК!
sly
на 18.05.2021 в 16:08:35 #26Педерло, муцка партийна, навсякъде се пъхаш, но не казваш за дипломата. Педерло, йориста!
gascoigne
на 18.05.2021 в 16:06:15 #25Че Джагъра е оскотен чорбар и демагог адвокат са факти.
Както и че се възхищава на Цанко Стоичков също. Но не се зове Пламен. Още по-малко Попгеоргиев.
sailor_varna
на 18.05.2021 в 13:52:13 #24Ще перефразирам една култова фраза от български филм: "Значи, за прасета може, за кучета и котки не може ...".
Иначе, редно е половината от тази бройка билети да е за феновете на другия финалист.
SuperMario
на 18.05.2021 в 13:43:25 #23..."Отлична новина: 20 000 ще могат да гледат на живо големия финал Арда - ЦСКА!".. ----------- Наистина отлична новина.... 20 хиляди ще имат възможност да гледат резила ( провала) на Тирето на живо
Колкото повече тирейски фенове на стадиона, толкова повече от тях след мача ще изтрезнеят от голямата заблуда, че уж са фенове на ЦСКА...
Макар че едва ли и 10 хил. ще гледат този мач, щото де толкова много пребоядисани фенове на Литекс да се домъкнат на стадиона чак от Ловеч!
sly
на 18.05.2021 в 13:23:27 #22Педерло, муцка партийна, навсякъде се пъхаш, но не казваш за дипломата. Педерло, йориста! Галкеееееееееееееееееее, рабфака!
FC_BARAJ_1914
на 18.05.2021 в 13:06:18 #21Отлична новина: 20 000 ще могат да гледат на живо големия финал Арда - ЦСКА! АЙЙЙДЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!
h0ndapr3ludeturbo
на 18.05.2021 в 12:25:54 #20Нещо пропуснато: ....Изпълнителният директор на ЦСКА - Пламен Марков, бе лаконичен относно това дали Гриша Ганчев е променил решението си да се оттегли от клуба. „Този въпрос към г-н Гриша Ганчев. Аз нямам различно мнение от това, което той до момента е оповестил", заяви Марков.
asentseto_asentseto
на 18.05.2021 в 12:20:21 #19Айде, вече и аз се сдобих с безценните книжа!
asentseto_asentseto
на 18.05.2021 в 12:08:35 #18Сега пуснаха и другата каса и съм на 5 метра от билетаааа!
asentseto_asentseto
на 18.05.2021 в 12:07:55 #17Да, Дроид!
На алеята близо до Драган Цанков, която се намира до помощните игрища пред Сектор А!
asentseto_asentseto
на 18.05.2021 в 12:01:43 #16Дроид, задната част на опашката се преместихме на опашката на Сектор Беее от някъде 30 минути и продажбата започна горе-долу от тогава
asentseto_asentseto
на 18.05.2021 в 11:41:18 #15Форумисти, сЯ тука чакам с две братлета на дългата опашка, на която не се преместихме и 10 метра и по едно време една жена извика “Бързо към касите на Б! Тамо са другите билети!” И всички посегнахме натам в надпревара!
Та сега съм на 20 метра от касата на Б Сектор, след като с “бързина” заслужено се сдобих с мястото на опашката