Старши треньорът на ЦСКА Душан Керкез е заявил, че ще подаде оставка веднага след като получи всички дължими заплати до края на договора си, който изтича през юни 2026 г., съобщава Gong.bg.
След загубата с 0:1 от Арда спортният директор Бойко Величков официално поиска оставката на специалиста, а феновете скандираха "Оставка". Ръководството вече е свалило доверието си към Керкез, но босненецът е категоричен, че няма да напусне преди да бъдат уредени финансовите му отношения с клуба.
Днес Керкез присъства на възстановителната тренировка на ЦСКА, но не я води и не разговаря с никого от екипа или играчите. Босненецът е бил в лошо настроение и едва след края на заниманието е провел разговор с ръководството на клуба.
Очаква се ЦСКА скоро да обяви официално раздялата с треньора. Мачът с Ботев Враца в понеделник най-вероятно ще бъде воден от Валентин Илиев, който ще бъде назначен временно. За неговия пост се спрягат различни имена, но нито едно не е сигурно, а слуховете засега са по-скоро спекулации, които дори не идват от "Армията".
Наставникът на ЦСКА - Душан Керкез, на този етап отказва да напусне "Армията". Треньорът твърди, че е обещал да хвърли оставка заради страх от феновете, които го причакаха на Панчарево след загубата от Арда.
USD
CHF
GBP
Тунчо
на 19.09.2025 в 14:20:00 #12И какво щът от керкенеза лай*ноядните припсъри?Човека ги отлепи от дъното.С тия ментета и параолипиици да биеш Септември си е велико постижение.А можеше да са залепени за дъното като ютия.
09866433
на 19.09.2025 в 14:16:06 #11194820 на 19.09.2025 в 17:01:34#10 user avatar 87177 Следвай ugliesttroll на 19.09.2025 в 16:49:01 #7 човека иска половин милион лв за да се праждоса ... е заслужава счупени крачета ========== Не така с лошо, кагато го викнаха и предлагаха беше добре, договор е за да се спазва и изпълнява, дори и едно ръкостискане да е, всичко друго е нечестно и измамно. ============ Тоя палчо сам обяви, че ще си тръгне доброволно, ако се провали. Сега обаче се извърта.Да му дават 3 заплати и да си стяга багажа.
Тунчо
на 19.09.2025 в 14:12:46 #10Керкенеза е умно момче.Единствен читав в ребрандираната сбирщина.Вярвам се е подсигурил добре с неустойката.Иначе гаврата която си направиха с него е сходна с тази която си направиха и с предишните бушони.Първо го оставиха да проведе подготовка с инвалиди,който в последствие прогониха и му натресаха още по инвалидизирани несретници,а сега го набедиха за резилите.Плащайте припсъри,че пак фалит се задава.А з апича и екипа му нито крачка назад.Припсърството вече се превърна в мерна единица за тотален идиотизъм.
duneraaa
на 19.09.2025 в 14:11:37 #9Половината хора от обелките са при нас, другата на Тиквата хората, че са се набутали в строежа. Следете ги тия работи, може лесно да се провери. За футбол скоро няма да си говорим, врътката треа мине. После Папазки ще си отиде защото ще си свърши работата и ще дойде друг. Защо толкова бързо искаха да строят изведнъж? Еврото зове и треа се изперат пари...аре нервирайте си се тука.
ugliesttroll
на 19.09.2025 в 14:10:35 #8много е нагъл бе договор моговор той взима 2,500лв надник и както той сам си казва вината е изцяло негова .. отврати всички с "успехите" си и счупи антиерекордите в период на финансова стабилност ... О С Т А В К А керкенез некадърен
sssauron
на 19.09.2025 в 14:02:02 #7Ми не е лъжа, ама ми се струва, че малко по-малко ще назначи разни свои хора в клуба, врачански пустиняци като Вангел, които няма как да търпят такива мизерници, со коротце, со благо и со малко кютек
194820
на 19.09.2025 в 14:01:34 #6user avatar 87177 Следвай ugliesttroll на 19.09.2025 в 16:49:01 #7 човека иска половин милион лв за да се праждоса ... е заслужава счупени крачета ========== Не така с лошо, кагато го викнаха и предлагаха беше добре, договор е за да се спазва и изпълнява, дори и едно ръкостискане да е, всичко друго е нечестно и измамно.
kurzelevdki
на 19.09.2025 в 13:49:35 #5sssauron на 19.09.2025 в 16:42:18 #4 Почвам да го съжалявам Валтера, че се нахендри с отбора ви, баси кацата без дъно …. амииии,Валтера си е виновен… остави и назначи абсолютни неможачи- Фичо,ококорения Пичо..лефскарчето Златков,Мето- Бето,Бойко- Мойко, довлекоха се футболисти които и за Куртово Конаре не стават…имаше един професионалист в лицето на Нога,но го изгониха…
sssauron
на 19.09.2025 в 13:45:22 #4Е да де, ама нас ще ни биете по заповед, не че можете, то това ви е проблема
Щото следващия кръг ще дойде някой друг и ще му свали гащите на Керкенеза
194820
на 19.09.2025 в 13:43:42 #3Стига глупости, керкеза остава, няма като лудите да се въртим в кръг, караме изместо докато не тръгнем нагоре. Бием враца, футболистите с една пауза за проститтутки в студентски град и всичко ще се нареди.
sssauron
на 19.09.2025 в 13:42:18 #2Почвам да го съжалявам Валтера, че се нахендри с отбора ви, баси кацата без дъно
sssauron
на 19.09.2025 в 13:34:11 #1За какви пари става дума, колко му е заплатата на този?