ЦСКА няма спечелен трофей от 2016-а година, когато вдигна Купата на България. Надеждите на феновете и всички в клуба са новият треньор Бруно Акрапович да сложи край на тази серия. ЦСКА е на 6 точки от лидера в класирането Лудогорец и ще се бори за титлата. "Армейците" продължават пътя си и за Купата на България. Този трофей беше спечелен от Акрапович в последните два сезона, когато той беше начело на Локомотив (Пловдив).
Ако спечели трофей с ЦСКА, Бруно ще запише името си в историята на клуба като едва трети треньор от чужбина, който го прави. До момента само двама постигнаха успехи - Григорий Пинайчев от СССР и Миодраг Йешич от Сърбия. Първият печели Купата на Съветската Армия. Той води "червените" година и един месец - от края на 1964-а година до декември 1965-а.
Йешич става шампион с ЦСКА през 2005-а. Това е предпоследната титла, спечелена от отбора. Той се задържа на "Армията" също година и месец. След това има втори период в клуба, който е едва два месеца - през 2013-а година.
USD
CHF
GBP
sly
на 10.02.2021 в 12:36:28 #67А на теб бе, какво ти е нивото? На РФ? Нали затова те изритаха от Гонг, за ругаенето по Григор? А ма долна твар, омазан в говежди!
sly
на 10.02.2021 в 12:34:27 #66Мик Джагър, бе чупи я тази м...а педерло! Гледате ли Гришо? Да ви кажа ли как педерло плюеше по него, сипеше закани, хвалеше се, че знае телефон някакъв и звънял да псува!
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 12:25:46 #65Аууу какво гнусно и отвратително същество бил стария педер
Тамън го похвалих и показа болната си и извратена същност
Не мога да си представя, че зрял човек може да пише такива неща за деца
Не съм вече никак изненадан, че синът му от Швеция не му дава да припари до внуците му
sly
на 10.02.2021 в 12:20:20 #64Fanty, да каже Доцентката за дипломата!
sly
на 10.02.2021 в 12:19:30 #63Кажи как завърши вишу ма, само тази тена отбягваш,а! "Какво е Рабфак? Това е създадена още през 50-те години на XX век система за гимназиално обучение, чрез която верни партийни кадри на БКП имат по-голям шанс да влязат в университет. Подготвителният курс в Рабфак е с продължителност между 6 и 12 месеца и включва три основни общообразователни предмета, сред които тези, по които се държи приемният изпит за съответната специалност във висшето образование и предмет по идеологически науки (Основи на комунизма, История на БКП и др.).поне 10% от местата в университетите се заемат от възпитаници на Рабфак, като най-масово е присъствието им в специалностите журналистика, право и икономика, които подготвят кадри за заемане на властови позиции" Педерело е в този списък! Ангелов!
sly
на 10.02.2021 в 12:18:59 #62Кажи как завърши вишу ма, само тази тена отбягваш,а! "Какво е Рабфак? Това е създадена още през 50-те години на XX век система за гимназиално обучение, чрез която верни партийни кадри на БКП имат по-голям шанс да влязат в университет. Подготовителният курс в Рабфак е с продължителност между 6 и 12 месеца и включва три основни общообразователни предмета, сред които тези, по които се държи приемният изпит за съответната специалност във висшето образование и предмет по идеологически науки (Основи на комунизма, История на БКП и др.).поне 10% от местата в университетите се заемат от възпитаници на Рабфак, като най-масово е присъствието им в специалностите журналистика, право и икономика, които подготвят кадри за заемане на властови позиции" Педерло е в този списък като Ангелов!
sly
на 10.02.2021 в 12:15:23 #61http://www.bnews.bg/article/217628-kak_se_vlizashe_pravo_s_rabfak" Как се влизаше право с Рабфак! За продуктите на Рабфака, заветната специалност беше право в СУ. Както е казано в някои библейски източници – има 2 избрани професии на света – адвокат и доктор. Останалото е за тълпата да си губи времето."
sly
на 10.02.2021 в 12:09:55 #60Галке, стари са ти тефтерите! Но нашите са нови! Кажи как завърши вишу ма, само тази тена отбягваш,а! "Какво е Рабфак? Това е създадена още през 50-те години на XX век система за гимназиално обучение, чрез която верни партийни кадри на БКП имат по-голям шанс да влязат в университет. Подготовителният курс в Рабфак е с продължителност между 6 и 12 месеца и включва три основни общообразователни предмета, сред които тези, по които се държи приемният изпит за съответната специалност във висшето образование и предмет по идеологически науки (Основи на комунизма, История на БКП и др.).поне 10% от местата в университетите се заемат от възпитаници на Рабфак, като най-масово е присъствието им в специалностите журналистика, право и икономика, които подготвят кадри за заемане на властови позиции" Педерело е в този списък! Ангелов!
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 12:04:47 #59Ей, най-сетне виждам два положителни фактора: 1. Педерло се засрами и се покри. 2. Дедо Туне колкото и да е примитевен, необразован, кух и оскотен, усети, че има нещо нередно в това всички цесекари да те иронизират, а единствено стария педер от Берлин да ти се възхищава и умилква. Браво, имаме развитие
djingibi1914
на 10.02.2021 в 12:00:40 #58Педерло(Османе) Казах 1000 пъти че инфото за договора на Антов е от известен спортен ежедневник в Италия Не съм си го измислил в крайна сметка има ли обвързваща клауза ---ИМАААА Синиша дори разкара 2-ма защитника ако не пусне Антов ,ще играе баба ти ... А освен добрите думи от Любко,можем да прибавим и рекламата от Христо Стоичков абе иначе казано добър отзвук за БГ състезател
sly
на 10.02.2021 в 11:57:51 #57Педерло
sly
на 10.02.2021 в 11:57:24 #56Мик Джагър, передло е "не човек, а желязо"!
sly
на 10.02.2021 в 11:56:35 #55Обучаващият се в Рабфак, педерло, така е научен! Има подробно за тази партийна школа за таланти!
sly
на 10.02.2021 в 11:53:18 #54Мик Джагър,
djingibi1914
на 10.02.2021 в 11:53:17 #53Педерло Все пак ЦСКА има история и ние трябва да я браним Джуджето какво е направил за 5 години е: 1 купа на БГ 1 титла на В група 4 втори места в А група 2 пъти 3-ти кръг за ЕКТ 1 пробив в групи на ЛЕ + що годе добри трансфери за 10 години в Леца се смениха Русев,Батков,Тонев,Черепа,Шиши,и Боко може да пропускам някой Успехи никакви! Ти си помисли кой погребва ЦСКА и кой Лецка
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 11:50:19 #52Педерло, наистина си мазохист. Целият форум ти ceре у устата, известен си с стигащата ти до безобразие хомосексуалност, достогаща пиковете си в апартамента в Будапеща и обстоятелството, че сина ти живее в Швеция и се срамува от теб и продължаваш да пишеш измислици, лъжи и инсинуации. Срамно е някак. Запази малко дпстойнство и се покрий.
sly
на 10.02.2021 в 11:49:57 #51Ха,ха, Педерло издивя! Глупакът на форума!
sly
на 10.02.2021 в 11:49:19 #50Педерло, и на Пощенец ли броиш? Галке, доцентке, ма как стана, че имаш вишу без средно? Кажи ма, как се плащаше?
sly
на 10.02.2021 в 11:47:36 #49Педик, па що мълчиш за РФ? Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата!
sly
на 10.02.2021 в 11:43:48 #48Сега прелиства тефтерите, записва, търси. Не знае как съм научил!