ЦСКА няма спечелен трофей от 2016-а година, когато вдигна Купата на България. Надеждите на феновете и всички в клуба са новият треньор Бруно Акрапович да сложи край на тази серия. ЦСКА е на 6 точки от лидера в класирането Лудогорец и ще се бори за титлата. "Армейците" продължават пътя си и за Купата на България. Този трофей беше спечелен от Акрапович в последните два сезона, когато той беше начело на Локомотив (Пловдив).
Ако спечели трофей с ЦСКА, Бруно ще запише името си в историята на клуба като едва трети треньор от чужбина, който го прави. До момента само двама постигнаха успехи - Григорий Пинайчев от СССР и Миодраг Йешич от Сърбия. Първият печели Купата на Съветската Армия. Той води "червените" година и един месец - от края на 1964-а година до декември 1965-а.
Йешич става шампион с ЦСКА през 2005-а. Това е предпоследната титла, спечелена от отбора. Той се задържа на "Армията" също година и месец. След това има втори период в клуба, който е едва два месеца - през 2013-а година.
USD
CHF
GBP
Тунчо
на 10.02.2021 в 10:51:11 #27ЦСКА,това е светиня за няколко поколения наред.Всяка дума излизаща от устата на припс,тоест любител на негърски ласки е позор за великата ни армейска идея.Тая шайка маймуни дори визуално не наподобява нашия ЦСКА.И с тире и без тире това е едно уродливо образувание превъплатяващо духа на лойшкия период на малкия мук.
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 10:48:57 #26Дедо Туне, успокой се и да започнем отначало, та: 1. Бройш-БРОИШ 2. геройте -ГЕРОИТЕ 3. Купата от 2016 е в музея на стадион Българска Армия, където ще се озове и евентуално 32-рата, ако се играе честно. Аре сега ходи полегни малко, че тази информация и нейното смилане вероятно са те изтощили.
Тунчо
на 10.02.2021 в 10:45:17 #25Ангеле,подлого гнусна соросоидна.Къде бройш купата на онзи ЦСКА от "В" група с белите родни момчета,в статистиката на това уродливо негърско гомно което малкия мук изака на "Армията'.Та нали точно гнома закри и фалира геройте от финала за купата.?Нали той ги подмени с примати от джунглата за радост на стотина гей-джендъри.Не срами нашия ЦСКА лайнояд скапан.
ubriachi
на 10.02.2021 в 10:21:14 #24Вие всички припсове сте яко у лево
всеобща тайна
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 10:20:51 #23Педерло, доста е неуместно да обвиняваш други хора за фриволното си и рязюздано поведение в апартамента на агент Николай в Будапеща
sly
на 10.02.2021 в 10:12:40 #22По-наляво
sly
на 10.02.2021 в 10:12:21 #21Fanty, минавал ли си малко по наляво, та към испанско, музея на Барселона! Велико е с екрана на Камата!
chubtireaka
на 10.02.2021 в 10:06:35 #20Фанта, ставаш известен във фейса. Вашият Сър Чартър ти е качил хвалебствията ти към него в профила си. Ако знаеше какъв мишок си, нямаше да се хвали с теб
Но пък подобно самохвалство чрез форума на Ачку показва и той на какво ниво е. Засилвай наколенките към Чартъра, поне във фейса да те мислят за нещо повече от кръгла нула - нали ти е важно
sly
на 10.02.2021 в 10:00:04 #19Не видя ли педерло?
sly
на 10.02.2021 в 09:54:46 #18Педик, сега много архиви са достъпни! Има интересни подробности!
sly
на 10.02.2021 в 09:52:45 #17Педик, ченги, напъвай се, но нали ти казах, познат си ни, Ангелов! Нед...?
sly
на 10.02.2021 в 09:51:28 #16fanty, ако са онези времена, да ни е подкарал под строй с тебе, дроида и Ангел Д. за червените шалчета!
sly
на 10.02.2021 в 09:49:39 #15"Изгонен за вулгарен и обиден език! А разкарайте го, па тоя за спорт да се научи да пише! Всички от форума търпяхме, търпяхме. Прекали, прочетете обидния език!" wure, Kopernikus? А Гришо? Злобнята?
sly
на 10.02.2021 в 09:48:00 #14Педерло, не каза как завърши тази велика школа? Как докладваше за неблагонадеждните? Ангелов! Казахме ти с дроида, ще покажем и тук къде и как стана йорист! Ченге, вече си само посмешище! Педерло, не схващаш разликата -да те резнат от форум или да те пратят на 'санаториум" с трудово лечение?
sly
на 10.02.2021 в 09:40:03 #13Педерло, не каза как завърши тази велика школа? Как докладваше за неблагонадеждните? Ангелов! Казахме ти с дроида, ще покажем и тук къде и как стана йорист! Ченге, вече си само посмешище!
sly
на 10.02.2021 в 09:37:20 #12Педерло, не каза как завърши тази велика школа? Как докладваше за неблагонадежните? Ангелов! Казахме ти с дроида, ще покажем и тук къде и как стана йорист! Ченге, вече си само посмешище!
sly
на 10.02.2021 в 09:35:29 #11Ангелчо, късмет имаш, Такива като педерло пращаха подобни по едни тихи местенца, при едни мили хора! Като видеха емблемата на ЦСКА-веднага към "почивните" станции! Кадри на РФ!
sly
на 10.02.2021 в 09:33:06 #10Ех, да бяха онези времена, че Галка педерлото да засили журналиста из онези "курортни места", че да му дойде акълът! Мечти, галкини!
XAN_lil
на 10.02.2021 в 09:31:51 #9г-н Ангел Домусчиев
За пореден път показва, неутралност и професионализъм
Ай
sly
на 10.02.2021 в 09:31:21 #8И после къде те пратиха да дебнеш? Колко цесекарчета докладва?