В ЦСКА очакват с интерес тазвечершната церемония в юбилейната 60-а анкета "Футболист на годината".
Събитието ще се проведе онлайн от 18:30 часа, а основен фаворит за №1 през 2020-а година е младата надежда на "армейците" Валентин Антов.
Както е известно, в челната тройка освен 20-годишния бранител попадат още миналогодишният първенец Димитър Илиев (Локо Пд) и Антон Недялков (Лудогорец).
Още поне два приза може да акостират в ЦСКА - за най-добър защитник и нападател в Първа лига в лицето на Антов и Али Соу. Не е изключено гамбиецът да триумфира като №1 и при чужденците у нас.
Сред номинираните 18 попадения за Гол на годината има две на "армейски" нападатели - волето на Ахмед Ахмедов срещу Сиренс, което "червените" фенове вече избраха за №1 на ЦСКА за 2020-а, както и изстрелът на Соу срещу Левски във вечното дерби през декември, пише "Тема Спорт".
USD
CHF
GBP
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 11:45:18 #18Коце Ок
изводите са си за мен
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 10:29:25 #17Коце казах ти колко беше напорист на Армията,стоеше
и гледа злобно,пък ти пак си го харесвай
то сите от сухата река станахте фенове на гела и неговия тим
и взехте да ни плашите как щях той да стане Щампион,А не ние
а къде сте вие вече 11години(дори една без червен отбор),а колко паре приЕ бахте
Мик Джагър
на 19.01.2021 в 10:27:00 #16Коце, стига вече говори така за Нидялков, че Педерло се превъзбуди и изчезна на някъде, а има да дава отговори на наболели въпроси
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 10:15:09 #15Коце на Недялков веднъж му викам на Армията”Тони да не изтинеш”,а той пренебрежително се обърка към трибуната (В сектор)и погледна с оргомно самочуствие
:
: беше на Ф и стоеше
: та за мен не е нищо особено,сметкаджия
без да уважава собствените си фенове
: ако вашите (Цоневи,Божи и тн.)бяха такива дали щяха сега да са там
ама щом те кефи Тони
аз си правя изводи,естествено само за МЕН си
Мик Джагър
на 19.01.2021 в 10:05:24 #14Изпозвам пак случая да те попитам, защо се е снишил по живковски... —————— Педерло, кой се е снишил и защо очакваш аз да знам? Бяха предприети редица инициативи в почит на господин Ангел Домусчиев, но поради моята ангажираност не успях да организирам събиране на пари за подарък на даровития и почтен журналист. Ръкоплясканията по балконите обаче бяха осъществени. За съжаление, не успяхме да намерим контакт с видокопоставен служител на Гражданска защита, който да обезпечи пускамето на сирените на 14.11. Надявам се да бях достатъчно изчерпателен. Кажи сега теб агент Николай провери ли ти водомерите и дупна ли те с ножа
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 09:59:57 #13Е Коце като човек ,ти харесва манталитета на Недялков ли
а от къде ги познаваш и двамата та да взимаш страна
много искрен и честен човечец Е
роден и създаден в Ловеч
и накрая вместо да седне и да се разбере(той същност ревА на Гришата,че искал в чужбина,а ние имахме договор за още 2,5г.и въпреки това Гришата го пусна),колко пара сака и че иска МНОГО пари
той се Осра
според мен НЕ Е добре
и не се заяждам брат, просто ме изненада с мнението си
Мик Джагър
на 19.01.2021 в 09:49:37 #12Коце, като те слушам каквинги редиш за Нидялко, па що не се омъжиш за него
anons1
на 19.01.2021 в 09:37:57 #11Тази измислена топка отдавна не представлява интерес. Поне има шанс тук да станат първи разни от Доко , Слабия , Лоич, лесната...иначе в Ефбет ъ.ъ.....
Може на Алито да я дадат ...той е половин българин ..нали го вири на мис Лоич...
Мик Джагър
на 19.01.2021 в 09:26:55 #10По отношение на селското бекче Нидялков и Вальо Антов, също няма какво да се спори. Двамата са качествени играчи, но първия е в зенита си, а Вальо тепърва ще расте. Освен това единия е ковра и еничарин, а другия е младо, свестно момчени най-нладия капитан в групите на ЛЕ
ugliesttroll
на 19.01.2021 в 09:24:46 #9А лудогорбахча без бруталното съдийство щяха да се намират на 3та позиция в БгКорумпеЕфбасиЛиглата Та ..как недялка да е N1 като е последна в Левропа и е брутално добутвана в БГ ...
Мик Джагър
на 19.01.2021 в 09:24:22 #8Влади е семпло момче и не бива да сте строги към него, а подхождайте с разбиране. Али Соу разпра брутално мама Жаби, направо го разполови, но според мен имаше повече майсторство и красота в гола на Ахмедов. Това е голът на сезона.
ugliesttroll
на 19.01.2021 в 09:21:55 #7Недодялков е едн мижитурка най разминаваната и неефективна пазачка от всички футболисти в групивата фаза ... АНТОВ е на 19 и спря десетки атаки на отбори с общ бюджет над 400милиона ...владинкр да му го издухаш на антов
vladang
на 19.01.2021 в 09:15:57 #6Специално за Антмен не виждам какво е направил.Недялков е много по-добър. Али Дижон е ясен,при тези слаби защити.Вижте му головете,срещу кои са вкарани.Иначе срещу Клуж,малко по на север. -- не вървой.
chervenobeli
на 19.01.2021 в 09:00:18 #5Владко просто го е яд, че няма ваучер от Петрол за него. Сега пак ще трябва да зарежда 30 годишната кошница по селските газстанции.
ugliesttroll
на 19.01.2021 в 08:40:32 #4Владинце рогач простоват я кажи кой и защо трябва да вземе призовете ?
vladang
на 19.01.2021 в 08:35:04 #3Сега на духачите стана ли им ясно,какво означава маркетингов трик? Тези ,които трябва да се продават са първи.Срещу един ваучер от Петрол всеки журнал ще продаде и майка си. 111- място по независима журналистика! Пък нищожните се кефят на чуждият отбор.
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 19.01.2021 в 08:10:04 #2Holmar Уникално тъп си. Бидоня ще получи приза сумист на футболистите,а баджанак му (Божинката),за най голям чалгар
ChernotoVlechugo
на 19.01.2021 в 07:11:24 #1Чак пък феноменално, и ти да я ритнеш от центъра и уцелиш рамката на вратата ще я вкараш на този гном. В света няма вратар под 1.70