ЦСКА загуби и последната си контрола в Испания. "Червените" отстъпиха с 0:2 на третия в чешкото първенство Яблонец. Головете за победителите вкараха Войчек Кубиста (6) и Владимир Йовович (35).
Тимът на Милош Крушчич отново не предложи почти нищо запомнящо се в офанзивен план. ЦСКА завършва лагера си в Марбея без отбелязан гол в проверките. Отборът завърши наравно 0:0 срещу корейския Чонбук, а записа и още три поражения - 0:5 от Нюрнберг, 0:1 от Шонан и 0:3 от Виктория (Пилзен).
Чехите поведоха в резултата при първото си опасно положение. Войчек Кубиста откри резултата в 6-ата минута. Той засече топката с глава след центриране от корнер на близката греда и прати кълбото в далечния ъгъл за 0:1.
В 17-ата минута Али Соу се пребори с двама играчи в зелено и нанесе удар, който бе неточен.
Яблонец продължи да е по-добрият отбор на терена, докато "червените" изпитваха сериозни затрудния в офанзивен план. В 28-ата минута Мартин Долежал бе оставен непокрит в наказателното поле, но от 7-8 метра не успя да порази целта, стреляйки покрай гредата.
Малко след това Мазику стреля от границата на наказателното поле, но не затрудни Хруби.
В 35-ата минута Яблонец стигна до втори гол. Бикел не успя да изчисти топката. Кълбото остана в краката на Владимир Йовович, който по елементарен начин се справи с Чорбаджийски и Бусато и прати топката в опразнената врата за 0:2.
Две минути след това дойде и първият точен удар на "червените". Отправи го Стефано Белтраме, но не затрудни вратаря на чешите. ЦСКА продължаваше да залага на удари от далечна дистанция. Такъв отправи и Едвин Джеси, но и той не намери целта.
В края на полувремето Йовович стреля опасно над вратата на "червените".
Четири минути след почивката ЦСКА пропиля първата си, но много опасна ситуация. Белтраме се пребори с бранител на чехите отдясно близо до аутлинията, напредна с топка в крака и опита да намери непокрития Али Соу, но не сполучи. Ако топката бе стигнала до гамбиеца, то това щеше да бъде сигурен гол.
В 55-ата минута най-опасният играч на Яблонец Йовович продължи да тормози защитата на българския тим. Този път ударът на офанзивния футболист премина покрай вратата.
Четири минути по-късно Белтраме стреля от пряк свободен удар, но Хруби улови. В 72-ата минута удар на Чорбаджийски с глава мина далеч от целта.
В 85-ата минута резервата Енрике Рафаел осъществи хубав пробив, който завърши с удар, но вратарят на Яблонец се справи.

USD
CHF
GBP
MM61
на 02.02.2020 в 13:10:30 #87Изгледах им всички мачове на стадионите в Марбея.Заглавието е неточно,не кръгла нула,а две нули-00!!!!
Avatarx
на 02.02.2020 в 01:08:21 #86Само този сайт вижда ЦСКА, нормалните хора виждат Литекс и всичко става лесно обяснимо! Вярвайте, вярвайте на джуджето!
bobi_raf
на 02.02.2020 в 00:26:20 #85А, и да го
Изглеждаше леко читаф. Хубаво съществуване.
bobi_raf
на 02.02.2020 в 00:22:10 #84Здраве и късмет, щурак.
shturetc
на 02.02.2020 в 00:20:22 #83Рафчо,отявлен плиткоум се оказа,ама то си и прозираше при тебе....Като ОРАНЖЕВОТО
bobi_raf
на 02.02.2020 в 00:16:52 #82Щура зла гад, остави джигерите. Не е смешно. Тъпо е напрао. Малоумник.
shturetc
на 02.02.2020 в 00:15:50 #81Бичкия,извън темата....чисто бургаско метеорологично...Тук е 20 градуса,аз си пия и пуша на широко отворен прозорец...по тениска...Не се майтапя. Ай,лека
shturetc
на 02.02.2020 в 00:13:20 #80Мдааа,тъй рече Великият и Безсмъртен Тодор Колев:Една кочина и да рухне,зле СКОВАНА от фатиметата,все някой лоИшки другар,нороананиевист,ще РЕАЛИЗИРА друга....за радост на ...неподбиращия припс
Живи и здрави ...и поркайте с мярка...не,не че съм тежко загрижен за цирозиращите ви черни дробове,а да може да уцелвате клавиатурата
bobi_raf
на 02.02.2020 в 00:05:00 #79А вие, простаци, да илЯдите
bobi_raf
на 02.02.2020 в 00:02:30 #78Както е казАл големия Тошко Колев, цитирайки Франк Лойд Райт, сички гувяда викат нема да сковете кочина, ама ГГ ша реализира стадьон!!! Желая здраве преди всичко шото е важно!!! Ку не реализира, бОли ме шнуро ку реализира брао. Ае
shturetc
на 02.02.2020 в 00:00:55 #77Бичкия,аре баш люде,де ми са разправяли на уше как живеят,за да мразят нещо и някой да не ми дават наклон
Че няма да празнуваш РД на Моцарт-ясно.Че и ТрифонЯ зарезан по стар стил си пропущил-пак ясно.
Дано имаш по-сериозен повод от наближаващия у Канада 2.02...ъъъ.ай да речем,де в България му викаме Петльовден (за корените му ,датиращи от времето на османското иго повечето са забравили), а поод кленовия лист сигур се води гей-дей
shturetc
на 01.02.2020 в 23:48:18 #76Ппре,кво ти бърка у гЪзО дали поркам или не? Аз питам ли те дали още шибаш чикии по онази грозна свиня(не цецка споминала се,бе)? Въпросът е като как припозна евачите си с ОСЕМ КРАЙ ОСЪМ за свои? Или,викаш,и на Чибук-Чомбук фен ставаш,сал да живее комУнизЪмЪ и антилевскарщината. Пий боза,дечко!
edin_chovek
на 01.02.2020 в 23:33:30 #75Щурец , нафърфулил ли си се на гайда , или да
bobi_raf
на 01.02.2020 в 23:19:52 #74люцерната се предъвква минимум 33 пъти по посока часовниковата стрелка. Другото е предпоставка за мастит.
shturetc
на 01.02.2020 в 23:00:24 #73Шшш,ся виЙ кО искате бе? Важното е,че Лоич и свинките-- припсове са удържали геройско ,нулево равенство с некви Чибук-Чонбук
В последния си сезон в елита,вече споминалата се свиня комунистическа помните ли в колко поредни двубоя не вкара гол?
Е,нъл микренецът и Паслар се мъчат да представят пред припсчетата ловешкото си зачатие за наследник на петолъчковата цецка?Ами,получава им се
loveca
на 01.02.2020 в 22:27:44 #72Само джуджето, бате!
bobi_raf
на 01.02.2020 в 22:15:56 #71Още през 70тте СЗО извади хомосексуализъма от офицялните листнати болести. Та нема що да се притеснявате, гниди
edin_chovek
на 01.02.2020 в 21:47:28 #70Ясно
VB
на 01.02.2020 в 21:36:53 #69Оранжевата шапионска лига свърши, жалко!
sergi
на 01.02.2020 в 21:34:10 #68Не е Серги, а е Серхи - носителят на инфаркт на "Кървав ме4", който празнуваше победата на Ференцварош над Еспаньол в 95-тата минута, докато не ги посякох, изблъсквайки някакъв нещастник в наказателното им поле.
Естествено, в групите на ЛЕ няма ВАР, та "гадният" съдия (купен от Гела) да не отменя гола.