ЦСКА ще изиграе днес последната си контрола по време на лагера в Марбея. Съперник е чешкият Яблонец. Проверката е от 18:15 часа.
Тимът в момента заема трето място във временното класиране на местното първенство, отстъпвайки на Славия (Прага) и Виктория. Именно срещу тима от Пилзен игра ЦСКА в петък и загуби с 0:3.
"Червените" днес ще се опитат да вкарат първия си гол по време на контролите в Испания. До момента бяха записани загуби още от Нюрнберг (0:5) и Шонан (0:1) и нулево равенство срещу корейския шампион Чонбук.
Очаква се участие в мача днес да вземе Али Соу. Гамбиецът напусна лагера за ден, за да пътува до Италия.
USD
CHF
GBP
irina-borisova
на 01.02.2020 в 19:57:08 #104Панайотчо прави маламашки на dirty bastard и още няколко "мъже". Иначе не се е.б.е. Излязъл му е ГАНЧЕВ на г.ъ.з.а.
Ol' Dirty Bastard
на 01.02.2020 в 18:43:21 #10309.09... Ей капут! Това писмо до КАС когато го изпратиха не бяха купили още емблемата и не бяха платени тези 8 милиона. Сините мърши много обичате да изкривявате истината...
XAN_lil
на 01.02.2020 в 18:41:54 #102Както кажеш, живи и здрави
09.09.16
на 01.02.2020 в 18:34:47 #101XAN_lil Никой нищо не си съсипва- цяла България знае, че сте Литекс
само барболета не може да спи и се рови из архивите на КАС
XAN_lil
на 01.02.2020 в 18:32:56 #100Холмар..... Имате собственик
Нали духна от турке на лагера
Да няма нова новина, че не се укрива
Ай за което
09.09.16
на 01.02.2020 в 18:31:44 #99Верно малко те гризе, че цднв го закриха и трябваше да припознаеш литекс, ама не може всичко да е перфектно
09.09.16
на 01.02.2020 в 18:29:38 #98Какво ще се оплаквате! Имате си 4 титли, играете в ект, кефите се на добра игра в контролите, то не е и за оплакване
XAN_lil
на 01.02.2020 в 18:27:33 #97Най ме кефи, как другите си съсипват нервите .......кои сме, дали сме или не.сме....абе край няма
Ай ЦСКА-ри
За умората
AK 47
на 01.02.2020 в 18:22:26 #96barbulator на 01.02.2020 в 20:15:23 ---- пич ти контузи жестоко говеда, еничари и останалата сволоч ударил си ги в десетката сега има да преживят да мучат и плюят но ще бъдат първите които ще се възползват абе дгд всички антицесескари
09.09.16
на 01.02.2020 в 18:22:01 #95barbulator Важното е да се знае, че си ляляджия и пускаш глупости
иначе си ми през оная работа
SuperMario
на 01.02.2020 в 18:19:52 #94"Здраво работили играчите на терена и треньора им е доволен, щото много били тичали и можели да издържат цели 90 мин" ---------------- ...?? Много били "работили", ама нито една победа и нито един гол дори в другата врата и то в мачове с отбори от 2-ра и качества на отбори от 3-ти дивизии в Европа... Няма отбор в зимната пауза на отборите във всички нива в България ( че и в чужбина) в който дори и най слабия отбор, да не е вкарал поне 1 гол! НЯМА! Разбира се микренски Тоя некадърник е.е ли се, или да?!
09.09.16
на 01.02.2020 в 18:18:52 #93barbulator No record
кой да има възражения
09.09.16
на 01.02.2020 в 18:17:26 #92Еми бай Ганчо си призна пред КАС, че са Литекс
тоя цитат е от писмото на бай Ганьо до КАС
Слaва
на 01.02.2020 в 18:16:57 #91С/в/ините дЕарии оригинални го раздават , но на 15 да не излезне , че са се изхвърлили като чЕ*кии на пясък и да се покрият и заврът на макяси потката
Благодаря за вниманието
09.09.16
на 01.02.2020 в 18:13:02 #90ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ. В клубът са голяма част от предишните футболисти, същите мениджъри и е добре капитализиран, така че да може да изпълнява всякакви и всички свои законови задължения и отговорности. ЦСКА-София не трябва да се бърка с юридическото лице, което притежаваше футболния клуб, който се състезаваше преди под същото име и който влезе в процедура по администриране вследствие на несъстоятелност. ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува.
09.09.16
на 01.02.2020 в 18:11:08 #89Ама БФС признали ви за цднв, доколкото си спомням те казаха, че имате 4 титли и да мислите за име
XAN_lil
на 01.02.2020 в 18:10:19 #88Абе, как може да играем с отбори, които имат такива едри футболисти, нашите изглеждат, че са десцка формация
И тук имаме оправдание и да добавя, че все още сме изморени
Дано да няма мач на 15
че как гледам, тая умора....няма скоро да ни отпусне
09.09.16
на 01.02.2020 в 18:07:00 #87barbulator. Бърби пращай го тоя цитат на УЕФА и ФИФА може да ви сложат рекорд, ама то пък вие си признахте, че сте Литекс
УмеренЦСКА
на 01.02.2020 в 18:03:38 #86Кефя се да следя "общественото мнение" на материал от нашия форум... Вече два часа съобщението за загубата на Лудогорец от Цървена звезда виси с НУЛА коментари, но за поредният неудачен мач на ЦСКА дежурните антицесекари (не червени и не сини) се вихрят...
SuperMario
на 01.02.2020 в 18:02:23 #85Равносметката? ОТ 5 мача - 4 загуби, 1 равен , голова разлика 0:11!