Ръководството на ЦСКА и Бруно Акрапович постигнаха пълна договорка относно назначаването на босненеца за старши-треньор на "червените", научи ТОПСПОРТ. Срещата между двете страни днес е продължила около три часа.
Това е с около 120 минути по-малко от разговора, който Бруно е провел със собственика Гриша Ганчев, в събота, в дома на бизнесмена.
Утре предстои и официалното обявяване на специалиста, който моментално ще се ангажира с тренировъчния процес на столичния гранд.
Акрапович ще получи пълната власт в отбора. И картбланш от ръководството да работи и реализира идеите си. Дебютът му начело на "червените" ще бъде тази събота срещу Ботев (Ихтиман) в двубой от 1/16-финалите на турнира за Купата на България.
USD
CHF
GBP
sly
на 11.11.2020 в 20:33:14 #67Галке, виж какво пишат: "Галке, ма ти списваш ли още? Йористке, гледам да си се пънала как се става адвокат? Йористке, май много лекции четеш, ама у ***! Я да намериш чл.6, ал.3 от ЗА! "Разпоредбата на чл.6, ал.3 от Закона за адвокатурата установява вписване без полагане на изпит на: кандидатите с образователна и научна степен „доктор по право”, както и лицата, които имат юридически стаж повече от 5 години." Галкеееее, какво си чела у старческио?????
Мик Джагър
на 11.11.2020 в 07:30:43 #66Сега да се надяваме, че Брюно ще поведе славния армейски тим към 32-рата, макар че е далеч по-вероятно да изкара отбора от групите отколкото да вземем титлата при гелосаното бфс и цялата плеяда подизпълнители
makedonski
на 11.11.2020 в 07:15:56 #65Тази сутрин трябваше да направя една доставка до Градския стадион. Паркирам до едно лъскаво Ауди и гледам от него излиза Бруно. Явно ще подписват договора в представителната зала на сектор А на Градския стадион в Ловеч.
sailor_varna
на 11.11.2020 в 07:01:39 #64Бруно вече официално е Бруно-Акрапович.
tun1915
на 10.11.2020 в 23:20:27 #63Мача бе 2:0за Полша във Варшава, ама по телевизията го гледахме. Беше много слаб мач , верно, че.Левандовски вкара, ама нашите нищо не играха в тая контрола.
tun1915
на 10.11.2020 в 23:18:09 #622010та като Бях в Гданск, Полша последно ги подкрепях за пред колегите от Полша. И това бе последно.
tun1915
на 10.11.2020 в 23:16:02 #61От 2004 националния не са ми присърце.
tun1915
на 10.11.2020 в 22:32:51 #60То верно, че.и запада изпростя ама не вярвам да са ни минали. Със Сърбия и другите балкански страни само.може да се мерят с нас. За Африка незнам, там Стойкас и трупата му са специалисти.
tun1915
на 10.11.2020 в 22:28:36 #59Не 96та, 98 на световното. То пак измъкнаха поне точка. От Парагвай. Това ся е химера, а през 1998 Стоичков вкара 0 гола. 1 гол имахме ва Костадинов и толкоз.
tun1915
на 10.11.2020 в 22:09:46 #58На простотия ако имаше световно първенство можеше и 1ви да сме.
tun1915
на 10.11.2020 в 22:08:18 #57За евро.96 говориш. Във Франция го ядоха. Стоичков още игра , ама вече го разкриха и му скриха топката.
tun1915
на 10.11.2020 в 22:05:58 #56Ти ли говориш за.евро.96. Бях на 9 и съм го пропуснал тоя мач. Аз говоря за Франция 98 . Там ядохме шнура от тях.
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 10.11.2020 в 22:05:17 #55През 94 ,на мача с Германия охранявах 86 тузарски автомобила.Как не откраднаха нито една в самотохата след мача, не знам. Бяха паменни дни,обединяващи цялата нация.
tun1915
на 10.11.2020 в 21:55:41 #54И квалификациите за евро 2004 помня. Бихме Белгия 2:0 там, Бихме Хърватска. Това сега е химера. Ще се мъчим с Гибралтар утре. "Важен мач"
tun1915
на 10.11.2020 в 21:52:52 #53* да усере
tun1915
на 10.11.2020 в 21:51:55 #52Тия мачове по-късно вече съм ги гледал на запис. Но 1998 вече гледах световното. Ама накрая с Еспания се успяха, поне точка взеха. Ама Евро 2004 го сметнат за пълен провал, макар, че ако е сега ще е невиждан успех. С футболисти като Бербатов и компания Якимов да успее нещата беше тъпо.
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 10.11.2020 в 21:37:57 #51Успех Бруно. Само ЦСКА
Мик Джагър
на 10.11.2020 в 21:13:35 #50Аз 1994 си спомням жестоки моменти, осоебно след мача с Германия, след гола на Лече излязохме 6-7 пубера на терасата на един апартамент в Борово, щяхме да я срутим
После между НДК и Аптека беше страшно стълпотворение, коли свиркат, знамена се веят, непознати хора се целуват, мани
Тунджак, много си изпуснал, проато късно си се родил
tun1915
на 10.11.2020 в 21:08:45 #49Аз бях на.7 години през 1994 и помня празненствата. През 1998 гледах последното световно на което играхме. 2004 Европейското помня. (Там агент Якимов усра отбора.
tun1915
на 10.11.2020 в 21:06:33 #48Мадама, не задача *